תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    חבל על הזמן, יופי של השקעה. רואים שנעשתה כאן עבודה די מדוקדקת... מקווה שיהיו עוד מדריכים בסגנון למשחקים אחרים.

יש דבר עקרוני שאני לא מסכים איתו - לגבי חשיבות החיילים הבודדים בשלבים המתקדמים של המפה. הרי מול טור שיריון מעורב של למשל טנקים, מחסלי טנקים וטנקי-להביור אין ליחידות חי"ר שום סיכוי, לא יעזרו פאנזרפאוסטים ולא בתים ולא התחפרויות... אתה באמת חושב שיש טעם להמשיך לשלב חי"רניקים פשוטים בלחימה גם כשלשני הצדדים יש טנקים?

אגב, ראם, למה הכנסת את עצמך לרשימת היחידות של בעלות הברית? (גיחי)

" אין לי מושג... אני לא מבין כלום בצלילות, ואני גם לא רוצה להבין כלום בצלילות. אני שונא צלילות. אני שונא ים וכל מה שקשור בו: שונא דגים ושונא אלמוגים ושוניות. שונא ספינות, סירות, משחתות, נושאות מטוסים, חסק'ה ואוניות. אני שונא מספנות, מבדוקים, מזחים, רציפים ושוברי גלים. אני שונא שיט, ימאות, חובלות. אני שונא גלים, מלח וקצף.את החוף אני דווקא אוהב."

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    באר שבע
    כן, אני חייב לומר שיוצא לי להשתמש בלא מעט סיטואציות גם בחיר"ניקים בשלבים מתקדמים של המשחק. קל יותר לנייד אותם (עם משאיות) ויש להם לא מעט כוח אש. שתי חוליות מלאות המצוידות בנ"ט הן נשק מטורף בכל שלב של המשחק. כמובן שהדבר תלוי גם בכמות הדלק שזמינה לשחקן.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    אני מודה שבעוד שהמדריך בהחלט כתוב טוב, ומכיל הרבה מידע מעניין, הוא התעסק לטעמי יותר מדי ב'מה' ופחות מדי ב'איך'.
    את היכולות המיוחדות של המפקד ואת רשימות היחידות הייתי יכול לגלות לבד ממש בקלות, אבל לקבל קצת עצות והמלצות משחקן מנוסה שווה לי הרבה יותר (את זה אני אומר בתור מי שלא ממש מוצלח עם משחקי אסטרטגיה ומכוסח כמעט בכל נסיון).
    בכל אופן, עבודה טובה ראם! אני אשמח לקבל עוד עצות וטיפים, כי המשחק הזה עושה ממני קציצות.

הרשמה