תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  13.10.2006
  עיר
  סודי
  הודעות
  2,536
  לא מצליחים לתפוס מחסה? התותח לא יורה לכם? ראם שרמן מציג את המדריך השלם למשחק האסטרטגיה המופלא Company of Heroes, שילמד אתכם להילחם.
  לכתבה המלאה.
  יובל בירב,
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  18.10.2006
  עיר
  ושמה גיהנום
  הודעות
  3,374
  הרוב די טריוויאלי, האמת
  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  21.12.2006
  עיר
  ראשון לציון
  הודעות
  6,130
  הכנתי בזמנו הסברים על כל היחידות במשחק:
  צבא הALLIED

  1)Riflemen
  תפקיד: יחידת ח"יר בסיסית.
  נשק: M1 קרבין,M1 גרנד (לא, זה לא אותו הנשק)
  שדרוגים:Browning Auto Rifle, רימון MK2 "אננס" ו"סטיקי בומב"(נשק AT).
  יכולות: זריקת רימון, זריקת סטיקי בומב וספרסינג(לגרום לאוייב להיות PINNED)

  בשדה הקרב, הרייפלמן הם רבי תכלית. יכולת להשתמש בכלי נשק רבים, הרייפלמן הוכיחו חלק רב ערך בתקיפת בניני אויב או הגנה על בניינים שלך.
  הBAR מאפשר להם לירות בקצב מהיר יותר ומדוייק יותר, כלי יעיל לגרימת האוייב לעבור למצב של PINNED.

  2)Rangers
  תפקיד: הסתערות כבדה.
  נשק:M1 גרנד, בזוקה.
  שדרוגים: M1A1 טומפסון תת-מקלע, רימון MK2 "אננס".
  יכולות: זריקת רימון, וחימום.

  הריינג'רים הם כוח הסתערות יעיל בגלל יכולתם לכבוש ולהגן על אזור נגד אפילו כלי נשק הכי כבדים של הAXIS. יכולתם להשתמש בבזוקה ובM1 טומפסון, הרנג'רים הוכיחו את עצמם ככוח שאין להתעלם מהם ומתפקידם בשדה הקרב. הריינג'רים ידועים בזכות היכולת שלהם לעשות "הכל" בין השאר ההסתערות המפורסמת על POINTE DU HOC.
  הריינג'רים זמינים רק כתמיכה מהINFANTRY COMMANDER.

  3)Airborne
  תפקיד:פשיטה.
  נשק: M1 קרבין.
  שדרוגים:נשק AT ללא רתע.
  יכולות: זריקת רימון, חימום, זריקת רימון כבד.
  הצנחנים שנופלים מהשמיים כדי להפתיע את האויב, תפקידם הוא להקיף את האויב ולהגן על האגפים של הח"יר. הם יכולים גם לעשות מתקפת פתע על אחד משטחי האויב ולכבוש אותו.
  את הצנחנים ניתן לקבל רק כתמיכה מה AIRBORNE COMMANDER
  4)Heavy Machine Gun Team
  תפקיד: קרבות נגד מאסות של חי"ר.
  נשק:M1917 Browning Heavy Machine Gun
  יכולות: 30cal M2 Armor Piercing rounds
  הבראונינג הוא אחד מהנשקים הכי רצחניים על שדה הקרב, כל כך רצחני שיש צורך בצוות של 3 אנשים כדי לתחזק ולהשתמש בו. אפשר להציב אותו כך שהוא יהיה מכוון לכל כיוון שרוצים, אבל כשהוא הוא מוצב לוקח זמן לשנות את המיקום. אם חבר צוות מת, אחד אחר יתפוס את המקום שלו, אם כל הצוות מת ניתן יהיה לכבוש את הנשק לשימוש נוסף בעתיד.

  5)Mortar Team
  תפקיד: אש לא ישירה.
  נשק: M2 60 MM mortar
  יכולות: צרור של אש מרגמה, צרור של רימוני עשן.
  כמו הבאונינג, גם המרגמות מאויישות בצוות של 3. הטווח של המרגמה מאפשר לצוות להישאר מחוץ לטווח אש האוייב, אך, הקשת הגבוה של הנשק גורמת לכך שלוקח זמן עד שהפגז מגיע למטרה, מה שהופך את המרגמה ללא יעילה נגד יחידות שזזות מהר. אם אחד מהצוות מת בזמן ירי במרגמה הוא יוחלף ע"י חבר הצוות השלישי, אם כל הצוות מת, ניתן יהיה לכבוש את המרגמה למען שימוש בה בעתיד.

  6)M1 57 mm AntiTank Gun
  תפקיד:תמיכה נגד טנקים.
  נשק:M1 57mm Antitank gun
  יכולות:M86 APC ARMOR PIERCING SHELLS
  למרות שהם גדולים ומגושמים,הM1 57MM מאפשר לחימה טובה יותר נגד כלי רכב של האוייב. מאויש ע"י שלוש חברי צוות, הנשק יעיל ברמות גבוהות נגד טנקים וכלי רכב ממוגנים אחרים מהאגפים. קצב האש המהיר שלו והטווח הארוך מאפשרים לו להיות לא רק יעיל נגד כל הטנקים של הAXIS אלא גם נשק מתאים ללחימה נגד מבנים של האוייב.

  7)M2 105mm Howitzer
  תפקיד:לחימה בטווח ארוך.
  נשק: M2 105mm Howitzer
  יכולות: צרור ארטילריה.
  היכולת שלו לירות פגזים חזקים נגד האוייב בטווח רחוק מאפשרת לו להיות אחד מהנשקים הכי חשובים לחי"ר של הALLIED. זווית הירי הגדולה של הנשק מאפשרת לו לירות על אזורים חשוכים של המפה (FOG OF WAR) אך במחיר של דיוק. יש להשתמש בנשק בזהירות רבה, כי הנשק יכול גם לפגוע ביחידות שלך.

  8)Jeep
  תפקיד: גילוי מפה.
  נשק: M1919 .30 cal ,machine gun

  רכב רב תכליתי משומש לרוב כרכב סיור או בקרבות קלים, הג'יפ הוכיח את עצמו ככלי נשק חשוב בשדה הקרב. למרות שהוא מחזיק בנשק כבד, השריון המסכן שלו גורמים לכך שהוא לא אידיאלי לקרבות פנים מול פנים נגד האוייב. אך ניתן להשתמש בו לאיגוף עמדות ירי או רדיפה אחרי צלפים.

  9)M3 HalfTruck
  תפקיד: הסעת חי"ר.
  נשק:M2 30 Cal Machingun
  שדרוגים: M16 QUAD 50CAL TURRET
  הM3 הוכיח את עצמו כיעיל בתקיפת האויב או בהסעת חי"ר. למרות שהוא בעל שריון של חצי אינץ' עדיין הM3 הוא מטרה נוחה לאש טנקים ונשקי AT שונים.

  10)M8 armored Car
  תפקיד: סיור ופשיטה.
  נשק:37MM AT
  שדרוגים: 50 קאליבר משינגאן, חציות שיריון.
  יכולות: הטלת מוקשים.
  הרכב זכה לתפקיד חשוב בזמן המלחמה כיחידת סיור, הודות לשיריון והנשק שלו. תוספת היכולת להטלת מוקשים באזור מסויים הופכת את הרכב לרב תפקידים.

  11)M4 Sherman
  תפקיד: תמיכה טנקית בסיסית.
  נשק:75MM GUN.
  שדרוגים:50CAL MACHINEGUN, מתקן לפינוי מוקשים(ניתן לשימוש גם נגד חי"ר.), 76MM MAIN GUN, רימוני עשן.
  השרמן הוא כלי רב תפקידים בחיל השיריון של הALLIED, הודות לחוזק שלו,שיריון עבה ונשק כבד. למרות שהוא כמה דרגות מתחת לרוב השריון של הAXIS.
  למרות זאת, ברוב סיטואציות הקרב, השרמן הוא כלי חשוב. לשרמן יש גם צורות שונות, בהם הוא מאובזר בלהביור או בתוספת ארטילריית טילים. את השרמן עם הטילים ניתן להשיג רק כחלק מהARMOR COMMANDER

  12)M10 Tank Destroyer
  תפקיד: "הורג טנקים"
  נשק:90MM Antitank Gun
  בזמן שטנקים אחרים תפקידם הוא סיור או תמיכה בחי"ר, הM10 או "WOLVERINE" תפקידו לפגוע בטנקים ולהסב מקסימום נזק. הנשק הראשי שלו ה76MM תפקידו היחיד הוא להפוך טנק של הAXIS לערמת מתכת שרופה. אבל הM10 הוא תמיד בסכנה ממתקפות מבוססות חי"ר כמו ארטילריה ומרגמות.

  13)M26 Pershing
  תפקיד:"הורג טנקים"
  נשק: 90MM antitank gun
  למרות שהוא שומש רק במספרים קטנים בזירה האירופאית, הM26 היווה תחרות קשה גם לפנטרים ולטייגרים של הAXIS. התותח של הM26 הוא חזק יותר מהנשק של השרמן, אבל עדיין לא יכל לעמוד נגד כל חיל השיריון של ה.AXIS
  את הM26 אפשר לקבל רק כתמיכה מהARMOR COMMANDER

  צבא הAXIS.
  1)Volksgrenadiers
  תפקיד: יחידת חי"ר בסיסית
  נשק:KAR98 ו MP40 אחד.
  שדרוגים אפשריים:MP40 תת-מקלע.
  יכולות: ירי פאנזרפאוסט, ערכת ריפוי.

  נאספו יחד מכל רחבי גרמניה, הפולקסגרנדיירס ידועים ביכולתם להיות מסוכנים אפילו במצבים הקשים ביותר. אחרי שדרוג הMP40 הם יעילים יותר בטווח קרוב. הפולקסגרנדיירס בעלי אפשרות להשתמש בפאנזרפאוסט כלי נשק נגד טנקים. כלי נשק חד-שימושיים קטלניים נגד כל יחידות השריון של האלייס.

  2)Grenadiers
  תפקיד: פשיטות והכלה.
  נשק: KAR98 וMP40 אחד.
  שדרוגים:MG42 מקלע קל(LMG) או פנזרשק.
  יכולות:זריקת רימון, הסתערות וערכת ריפוי.

  בדרך כלל חיילים "משופשפים" מהקרב, הגרנדיריס יכולים להוות כל סוג של יחידה, בין אם תמיכה בחי"ר עם המקלע הקל(LMG) או יחידת נגד-טנקים נגד כל איומי הטנקים של האלייס. היכולת שלהם להשתמש במקלע הקל(LMG) מהווה כוח גדול בשימוש נגד חי"ר. והניסיון שלהם עם הפנזרשק הופכים אותם ליעילים נגד כל יחידה משוריינת.

  3)Stormtroopers
  תפקיד: הסתערות
  כלי נשק:KAR98 וMP44 אחד.
  שדרוגים: MP44 רוס"ר או פנזרשק.
  יכולות: זריקת רימון נפץ(סוג של רימון חזק כזה), הסתערות, הסוואה ונצירת נשק.

  הסטורמטרופרס הם הכוח הצבאי והפולטי של המפלגה הנאצית. למרות שהם אינם יחידת העלית הכי טובה של הAXIS, כושר ההתמדה והגישה לציוד הכי טוב שיש הופכת אותם לכוח שיש להעריך. הרוס"רים שלהם, אם יותר שליטה בירי אוטומטי מלא וניידות, מאפשרת לסטורמטרופרס יתרון גדול בקרב מטווח קרוב.
  (ניתן לקבל אותם רק בשימוש הבליטצ'קרייג קומנדר)

  4)Knight's Cross Holders
  תפקיד: הסתערות.
  כלי נשק:.MP44
  יכולות: פנזרפאוסט.

  חיילים שקיבלו את אות צלב האבירים(איתור צבאי בגרמניה) מציגים את האומץ הכי גבוה בקרב שיש, ובדרך כלל הם קשוחים, אמיצים וכשרוניים בכל אספקט של הקרב. חמושים בMP44, הם יכולים להלחם בכל היחידות של האלייס בטווח קרוב ביעילות גבוה.

  5)Officers
  תפקיד: פיקוד ותמיכה.
  כלי נשק: אקדח G43 חצי אוטומטי.
  שדרוגים: ללא
  יכולות: ירי מרגמות לאזור מסויים, פיקוח ושידול האויב לסגת.

  למרות שהם מועטים במספר, האופיסרס הם עמוד השדרה של מכונת הלחימה של הAXIS, לעיתים קרובות מובילים את חיליהם ישירות לקרב. מאחר והם חמושים רק באקדח "לוגר" חצי אוטומטי, האופיסרס מספקים לעומת זאת את היכולת לבקש ירי מרגמות לאזור מסויים נגד כוחות האלייס. הקפדנות והכבוד של מסורת הלחימה שלהם יכולה גם לייעל(מלשון יעילות) של בניינים שמטרתם היא יצור.

  6)Gr. 34 8cm mortar team
  תפקיד: אש עקיפה.
  כלי נשק: 8cm Granatawefer 34 mortar
  יכולות: צרור אש מרגמות, צרור אש רימוני עשן.

  מרגמת הGR 34 היא גדולה יותר וכבדה יותר מהמרגמה של האלייס ויכולה לירות פצצות גדולות יותר לטווחים גדולים יותר, מה שמאפשר ליחידה לכוון על אויב מטווח שמאפשר להם גם להישאר בטוחים יחסית מאש האוייב. צרור אש המרגמות יעיל נגד כמויות גדולות ומרוכזות של חי"ר, למרות שניתן לכוון גם לחלקים חשוכים של המפה(FOG OF WAR) וליחידות שזזות(ולפגוע עם קצת סקילס).

  7)MG42 Heavy Machine Gun
  תפקיד: לחימה נגד קבוצות גדולות של חי"ר.

  הMG42 עם התושבת שלו הוא כלי נשק מטיל אימה בידיהם של חיילי הAXIS. הרעש המזמזם והמיוחד שלו שמרסס מאות כדורים והנשק עצמו יעיל בטווחים קצרים ובינוניים. בתור נשק שצריך להציב, ניתן לאגף אותו, לירות עליו מרגמות או ארטילריה.

  8)PAK 38 50mm Antitank Gun
  תפקיד: תמיכה נגד טנקים.
  נשק:50mm Panzerabwerhkanone antitank gun
  יכולות: הסוואה, נצירת נשק.

  קל ונייד, הPAK38 AT GUN בעל קצב ירי סביר ומהירות קנה גבוה שיכול לפרוץ את השריון של טנקי האלייס בצורת משמעותית. קטן יותר מה 57MM של האלייס, הPAK38 הוא באורך של רק 1.1 מטרים וכשהוא מסווה יכול להפתיע את האוייב ולגרום לתוצאות הרסניות.

  9)105mm nebelwerfer rocket battery
  תפקיד: התסערות
  נשק:Nebelwerfer 41 Rocket Launcher
  יכולות: ירי צרור רקטות(בעברית קטיושות ^_^)

  כשהוא יורה, מייצרת רקטת ה34 קילוגרם של הNEBELWERFER41 רעש צווחני ולכן זכה לכינוי "מימי הצווחנית". שש רקטות יכולות להיות משוגרות מהכלי בתוך 10 שניות, מאפשר לנשק בעל הטווח הארוך יתרון קטלני לחיילי הAXIS. מהירותו הנמוכה וצוותו החשוף הופך אותו לחשוף לאש אוייב.


  10) 88mm Flak 36 AT/AA Gun
  תפקיד: חיסול בטווח ארוך.
  נשק:Flak 36 88mm antitank gun

  אחד מכלי הארטילריה הכי מפורסמים של מלחמת העולם השנייה, הנשק מאפשר חדירה טובה לשריון של טנקי האלייס מטווחים ארוכים ביותר, שגורם נזק לטנק.
  למרות שבהתחלה עוצב להיות נשק נגד מטוסים, ה'88' בעל מסלול ירי שטוח ודיוק, הופך אותו לכלי נשק חזק נגד מטרות קרקעיות. ניתן להשתמש בכלי נשק זה רק בקומנדר מיוחד.


  11)Motorcycle
  תפקיד:סיור.
  נשק: MG42 מקלע קל(LMG)

  מהיר ונייד, הR75 אופנוע הוא כלי רכב אידיאלי למטרות ריגול, אבל יכול לשמש גם ככלי נשק נייד במתקפות, הודות למקלע הקל שלו.

  12)SdKfz 251 HalfTrack
  תפקיד: הסעת חי"ר.
  נשק:MG42 מקלע קל(LMG)
  שדרוגים: WURFRAHMEN 40 ROCKET ורובה אש.
  יכולות: צרור רקטות(רק עם שדרוג הWURFRAHMEN)

  כלי רכב רב תכליתי שומש בשביל העברת חי"ר והענקת תמיכת אש, הSDKFZ 251 הוא אחד מכלי הנשק שהכי נפוצים אצל הAXIS. את הכלי רכב אפשר לצייד במשגר רקטות נייד בשביל ירי ארטילרי נייד, או לשדרג ברובה אש, כדי להלחם בחיילים בתוך ומחוץ לבניינים.

  13)SdKfz 234/1 Armored Car
  תפקיד:פשיטות.
  נשק:20mm Rapid fire cannon
  שדרוגיםuma 50mm gun

  עם 8 גלגלים כדי לנסוע, הSDKFZ 234/1 רכב ממוגן הוא כלי רכב יקר של הAXIS שמומלץ שיילחם בחי"ר עם הרובה 20MM שלו. המנוע החזק שלו מאפשר לרכב להיות יעיל במשימות ריגול, אבל עם רובה ה50MM פומה הוא גם יכול להוות איום על טנקים וכלי רכב אחרים.

  14)Stug IV
  תפקיד: תמיכה טנקית.
  נשק:75mm stuK 40
  שדרוגים: MG42 מקלע קל(LMG), חצאיות ממוגנות.

  למרות שהנשק העיקרי שלו מוגבל בצירף הסטאג IV מהווה טנק בעל פרופיל נמוך ושריון משופר. תכונות אלו הופכות את הטנק ליריב בשדה הקרב, והתוספת של חצאיות ממוגנות רק מחזקת אותו נגד הטנקים של האלייס.

  15)StuH 42
  תפקיד: תמיכה טנקית.
  נשק: 105mm FH18 hotwitzer

  כדי להיות יותר יעילים נגד יחידות אלייס בתוך בניינים ומבנים שלהם, הSTUG קיבל את רובה ה105MM, למרות שהוא לא מדויק נגד כלי רכב ממוגנים, כוחו העצום מאפשר לו לירות פגזים שיעברו דרך כל מכשול. היחידה זמינה רק כתמיכה מCOMMANDER של הAXIS.

  16)Panzer IV
  תפקיד: "הורג טנקים"
  נשק:75mm KwK 40
  שדרוגים:MG42 מקלע קל(LMG) וחצאיות ממוגנות.

  סוס העבודה של בריגדות הטנק של הAXIS, הפנזר 4 ראה הרבה שדרוגים כל זמן מלחמת העולם השניה ששיפרו את כוח הירי שלו וההגנה שלו. למרות שהוא לא חזק כמו הפנתר או הטייגר, הפנזר 4 יכול להילחם בשריון של האלייס.

  17)Ostwind Flakpanzer
  תפקיד:הסתערות על חי"ר, נגד מטוסים והסתערות על מבנים.
  נשק:37mm Flak 43

  למרות ששומש לרוב כנשק נגד מטוסים, האוסטווינד בעל אפשרות גדולה של לחימה נגד מטרות קרקעיות, תודות לנשק שלו. השיריון שלו הוא יחסית חלש, אבל נגד מטרות חלשות כמו חי"ר ובניינים הוא הוכיח שהוא קטלני.

  18)Panther
  תפקיד:"הורג טנקים"
  נשק:88mm KwK 36 Gun

  רק 1300 טייגרים יוצרו במשך מלחמת העולם השנייה, אבל אותם הטייגרים שכן השתתפו במלחמה השאירו את החותם שלהם על שדה הקרב. הנשק הראשי שלהם 88MM יכול להרוס טנק שרמן בקלות מטווחים ארוכים והשריון העבה של הטנק הופך אותו לעמיד כנגד כל מתקפה.
  הטייגר זמין רק כחלק מהבליטצ'קרייג קומנדר ואייס טייגר זמין רק בטרור קומנדר.  שתף ב-Google+

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  23.12.2006
  הודעות
  5
  איך אני משחק נגד חבר ב LAN?
  שתף ב-Google+

 5. #5
  הצטרף בתאריך
  22.12.2006
  עיר
  הרצליה
  הודעות
  121
  אחלה מדריך בדיוק מה שהיתי צריך
  שתף ב-Google+

 6. #6
  הצטרף בתאריך
  10.01.2007
  עיר
  ירושלים
  הודעות
  13,895
  חבל שלא כתבת איפה ניתן לקנות/לבנות כל דבר.
  אבל בכל זאת תודה על העזרה
  שתף ב-Google+

 7. #7
  הצטרף בתאריך
  08.10.2006
  עיר
  כפר סבא
  הודעות
  3,626
  gigamer
  בשביל מה היה הציטוט המיותר הזה?

  כל אופן Death Spirit
  ח'ח על ההשקעה
  באיזה זמן שלא היתה ם:
  שתף ב-Google+

 8. #8
  הצטרף בתאריך
  01.03.2007
  עיר
  כפר סבא
  הודעות
  2,540
  הלינק לא עובד =\
  שתף ב-Google+

 9. #9
  הצטרף בתאריך
  10.01.2007
  עיר
  ירושלים
  הודעות
  13,895
  בדר הורדתי את הציטוט. זה היה סתם בשביל הצחוק
  שתף ב-Google+

 10. #10
  הצטרף בתאריך
  10.06.2007
  הודעות
  22
  lifney ke kama yamim kaniti COH (170) shekel be bug
  day zol aiti omer
  kizur le mi she yesh nickname sheli be mishak ze :Ironkex
  tiyu hofshim lishloah li odaa
  שתף ב-Google+

 11. #11
  הצטרף בתאריך
  16.10.2006
  הודעות
  8,427
  לא להקפיץ נושאים.
  אזהרה.
  Vgames - vG|sentioN#
  שתף ב-Google+

 12. #12
  הצטרף בתאריך
  12.06.2007
  הודעות
  29
  מישהו יכול לעזור בבקשה? איך משחקים בlan עם hemachi
  שתף ב-Google+

 13. #13
  הצטרף בתאריך
  16.12.2006
  הודעות
  18,131
  חתיכת הקפצה
  שתף ב-Google+

הרשמה