תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    28.10.2006
    עיר
    באר שבע
    האם Vgames יכול במידה לספק לנו שרת נורמלי שבו נוכל לשחק NWN2
    או שכמו שראשון נצרך להספק בשרתים מאמריקה וארצות הברית ?
    כי אם תספקו שרת זה יתן לכם יתרון גדול על שאר הפורומים ויותר כניסות (שזוהי חלק ממטרה של הפורומים )
    Bonzyאומר : גל, החתימה שלך מטומטמת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    לאור המדיניות החדשה, של תמיכה בקהילות באופן עצבני,אני מאמין שזה יכול לקרות. אבל כדאי שלא להקדים את המאוחר - חכה שתראה לאן מערכת הקהילות שלנו מתקדמת, ותגלה את התשובה לשאלה בעצמך...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    כן, נרים שרת.

קהילת NWN הינה הקהילה הגדולה בישראל למשחק תפקידים, ומן הראוי להעמיד לה את המשאבים הנחוצים לצורך התפתחות הקהילה.

אני מקווה שזה יהיה בחודש הקרוב לכל המאוחר.

ניצן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.10.2006
    עיר
    באר שבע
    אוקיי אז אתם מתכוונים להרים שרת
    שזה מצוין ושם אותכם מעל שאר הפורומים
    השאלה היא איזה מודל ולאיזה סיווג אתם מתכוונים להרים אותו ?(לא מקרה שאינכם יודעים השרתים בNWN מתחלקים לסוגים RP . אקשן, זירה, PW וכדומה

ומה יהיה התוכן של השרת
    שכן שרת צריך לפעול על מודל
    האם הקהילה תהיה מעורבת בבנית המודל ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    כל הפרמטרים של השרת ייקבעו בהתאם לרצון הקהילה.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    נכתב במקור על ידי choopy
    כל הפרמטרים של השרת ייקבעו בהתאם לרצון הקהילה.
    בחיים שלי לא ראיתי תגובה כלכך מתחמקת ולא עניינית.

אתה בכלל יודע מה זה מודול? זה לא כמו בשרת קאונטר שאתה משנה את פרטי השרת כמו FRIEND FIRE, כן או לא. זה מודול שצריכים לבנות |:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    נכתב במקור על ידי sunflames
    בחיים שלי לא ראיתי תגובה כלכך מתחמקת ולא עניינית.

אתה בכלל יודע מה זה מודול? זה לא כמו בשרת קאונטר שאתה משנה את פרטי השרת כמו FRIEND FIRE, כן או לא. זה מודול שצריכים לבנות |:
    גם התגובה שלך לא במקום. עונים לך שני אנשים בכירים במערכת Vgames שמן הסתם לא יגיבו סתם. זה שהם לא בקיאים ברזי המשחק או השרת (אולי כן לך תדע), לא אומר שאתה צריך לקפוץ כמו חמור, תמיכה בקהילה באה בשילוב עזרה ממכם. אני בטוח שברגע שזה יגיע לזה, אתם תוכלו להוביל את המהלך לכיוון שלכם.
    אמר רבי עקיבא:
    "אל תעשו מלחמה, תעשו אהבה.
    על רגל אחת- זו כל התורה."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    "קהילה" מוזר, חשבתי שהמילה הזאת מסמלת חבורה של אנשים... אתה רואה כאן קהילה? אני רואה כאן הודעות מזדמנות של אנשים. אם בפורום הם לא מגיבים, אז מי יבנה את המודול?

"בכירים בvGames"? אלאס! אני פשוט מרגיש צורך עז לפרוש מגבת על הרצפה, לחלוץ נעלי ולהשתחוות! יראת הכבוד לא יכולה להעלם! תעשה לי טובה |:

התגובה שלו הייתה מתחמקת, וזה היה ברור שהוא פשוט אמר את מה שהוא אמר בשביל לרצות את האספסוף (האנשים שלא מבינים במשחק ומתחברים לפה כי אלוהים יודע למה), ולא בגלל שיש באמת משהו קונקרטי מאחורי מה שהוא אומר.

4 דיונים זאת לא קהילה.
    (3 אם אתה מחליט להוריד את הדיון שאני פתחתי כי הם כתבו את השם של NWN עם שגיאה)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.10.2006
    עיר
    באר שבע
    "קהילה" מוזר, חשבתי שהמילה הזאת מסמלת חבורה של אנשים... אתה רואה כאן קהילה? אני רואה כאן הודעות מזדמנות של אנשים. אם בפורום הם לא מגיבים, אז מי יבנה את המודול?

"בכירים בvGames"? אלאס! אני פשוט מרגיש צורך עז לפרוש מגבת על הרצפה, לחלוץ נעלי ולהשתחוות! יראת הכבוד לא יכולה להעלם! תעשה לי טובה |:

התגובה שלו הייתה מתחמקת, וזה היה ברור שהוא פשוט אמר את מה שהוא אמר בשביל לרצות את האספסוף (האנשים שלא מבינים במשחק ומתחברים לפה כי אלוהים יודע למה), ולא בגלל שיש באמת משהו קונקרטי מאחורי מה שהוא אומר.

4 דיונים זאת לא קהילה.
    אל מכיר את הבחור הזה
    אבל הוא צודק
    צריך שיהיה מנהל שידע
    הקמת שרת NWN זה לא CS או fear combat
    זה משהו רציני שצריך משאבים רציניים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    אתם לגמרי צודקים.

אני פותח דיון בנושא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי

4 דיונים זאת לא קהילה.
    קשה לומר שגישה כזו מעודדת אותי לתמוך בקהילה ולפתוח לה שרת.
    הפורום נפתח לפני שבוע, אתה מצפה שהוא יתמלא מיד? עוד אפילו לא התחלנו עם אירועים ופעילויות לקהילות... תנו צ'אנס.
    לא התכוונתי להתחמק. אני באמת חושב שמי שיקבע איזה מודול ירוץ על השרת צריכה להיות הקהילה. רוצים מודול קיים? רוצים תחלופה של מודולים? רוצים לפתח מודול ישראלי חדש? זה באמת תלוי בכם.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון

4 דיונים זאת לא קהילה.
    - הפורום קיים כולה שבוע... תנשום.
    - "בכירים"... הכוונה שמדובר במילים שככל הנראה יעמדו מאחריהם גם מעשים, לא הצגתי אותם כמו שאתה מגיב.
    - תאלץ לחכות ולראות... בינתיים תן צ'אנס, אם אתה הגעת לפה, כנראה גם אחרים יגיעו ואולי אפילו תעזור לזה.
    - אגב, למה אתה כל כך כועס? סה"כ כולם פה בשביל אותה מטרה... :|
    אמר רבי עקיבא:
    "אל תעשו מלחמה, תעשו אהבה.
    על רגל אחת- זו כל התורה."
    שתף ב-Google+

הרשמה