תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 43
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    בהשראת הבחירה של מאט, בוזון ופיר, מ-IGN, כתבו מהם בעיניכם שלושת המשחקים הכי שווים בשיגור. אפשר לציין יותר, אם יש לכם סבלנות, ואפשר גם גם לפרט.

הנה שלי, מהפחות טוב ליותר.

03. אקסייט טראק. משחק מירוצים ארקייד של נינטנדו. אלו שהתנסו בו אומרים שהוא מהנה בצורה מפתיעה והוסיפו אותו לרשימת המשחקים שיקנו לווי. אומרים שהחוויה שהווימוט מעניק במשחק הזה היא ממכרת מאוד.

02. מונקי בול. נראה ממכר יותר מאי פעם. למעשה, מכל בחינה הוא נראה יותר טוב מאי פעם. תוסיפו 50 משחקונים שמנצלים את הבקר של הווי, למרות שאני פחות מתלהב מהם כפי שאני מתלהב ממצב המשחק העיקרי.

01. טווילייט פרינסס. אומרים שזה הזלדה הכי טוב אי פעם. קראתי כמה פרטים חדשים על תחילת המשחק, והמשחק נשמע מרתק מאוד. מסתבר שאף אחד מחוץ לעובדי נינטנדו עדיין לא התנסה בממלכת טווילייט פרינסס; נינטנדו שומרת על הדברים בסודיות גמורה. אם תרצו לשמוע מה קראתי על תחילת המשחק אז תגידו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    אצלי זה בול כמו אצל רונן, אלו כנראה גם המשחקים שאני אקנה בהשקה(את שלושתם). תוסיף לזה את ריימן, שאני עדיין לא בטוח אם אני אקנה(משיקולים כלכליים כמובן), ואת ,trauma center שרק לאחרונה אני התחלתי לשקול את האופציה של לקנות אותו בגלל הסרטונים האחרונים של IGN, על אף שעדיין יש לי חששות גדולות לגבי זמן המשחק שהוא יציע.

בכל מקרה, בקשר לשלושת המשחקים "הכי שווים בשיגור" רני מניח שהדעה שלי זהה לשל רונן, אותם המשחקים ובאותו הסדר בשבילי כמו אצל רונן .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    כן, גם אני צפיתי מקודם בסרטונים של טראומה סנטר, והוא ייחודי מאוד. אני גם לא מפסיק לקרוא דברים טובים עליו, כמו גם על גרסת ה-DS. עדיין, מסיבות כלכליות, צמצמתי את הרשימה שלי לשלושה, כי מלבד אלה יש גם את מדן, טראומה סנטר, רד סטיל וריימן שעשויים להיות מעולים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    זלדה היחיד שנראה רציני... לא אהבתי שום דבר אחר.

עריכה: שכחתי את ריימן, העיצוב שלו נראה ממש מגניב- אבל הבנתי שהוא אוסף משחקונים כזה ולא ממשיך ברעיון הפלטפורמה של המשחקים הקודמים וחבל... תקנו אותי אם אני טועה?
    אמר רבי עקיבא:
    "אל תעשו מלחמה, תעשו אהבה.
    על רגל אחת- זו כל התורה."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אתה לא טועה, אבל אם תקרא את הרשמים לגביו, אתה תגלה שהוא עדיין משחק ראוי לשמו שעומד בזכות עצמו.

אני חושב שאם אין לך עם מי לשחק, אז אתה יכול לוותר על המשחק הזה; אם יש לך עם מי, אז זה יכול להיות משחק פצצה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    Trauma Center יהיה כנראה המשחק השני הכי טוב בהשקה (לא צריך לנחש אחרי איזה משחק). הכותר ל-DS היה פנינה והשני בא מאותה חברת פיתוח איכותית, Atlus, שעד עכשיו הוכיחה את עצמה מעל ומעבר. השלט מתאים באופן מצויין לשיטת השליטה. אחריו כנראה יהיה מאנקי בול שנראה מעולה, אבל אני מוותר עליו לבנתיים בגלל מחסור בכסף. אקסייט טראק נראה נחמד מאוד, אבל חוץ ממנו הרוב בינוניים-מינוס, אבל זאת רק השקה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    לשמחתי (או לצערי?) גיליתי שהשקת הווי כוללת רק שני כותרים שמעניינים אותי מספיק לרכישה. למה לשמחתי? כי זה אומר שאוכל להזמין עוד שלט+נאנצ'ק בלי לחשוב על החור בכיס.

על זלדה לא צריך לספר יותר מדי. אמנם עדיין קיים חשש כבד ששיטת השליטה החדשה קצת תהרוס (על משקל - אם זה לא שבור, אל תתקנו את זה), אבל בנושאי זלדה אני דווקא נוטה לסמוך על נינטנדו.

Trauma Center הוא משחק ההשקה השני שלי. כפי שכבר נאמר, המשחק לדי.אס היה נהדר (אם כי קשה בטירוף), והשלט של הווי נראה מתאים אפילו יותר. לפני ששוחררו סרטים ראשונים מאוד קיוויתי שהמפתחים ישכילו להשתמש בשני שלטים, דהיינו כל יד אחראית על כלי-ניתוח אחר בו זמנית. זה היה יכול ליצור אתגר גדול יותר, ולהבדיל את המשחק מגירסת ה-DS.
    אך מה, לפי הסרטונים נראה שהמצב עדיין יהיה עם שלט אחד בלבד. חבל, אבל עדיין, לפי הסרטונים והזכרונות הטובים מהמשחק הנייד - יהיה שווה בטירוף.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    אם הייתי קונה ווי בהשקה (ואני לא, כי לקנות קונסולה בהשקה זה דבילי) הייתי קונה את זלדה כמובן, טראומה סנטר שנראה ענק, וגם את מטאל סלאג אנטולוג'י שזה אוסף של משחקים מעולים (הוא משחק השקה נכון?)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני לא רואה שום משחק שבאמת שווה בהשקה הזאת חוץ מזלדה.
    משחק צריך להיות ממש עמוק מבחינת משחקיות שתוכל לשחק בו שבועות אם לא חודשים ברצף או ממש עמוק עלילתית ואפיקי.
    חוץ מזלדה אני לא רואה משחק כזה ל-Wii. רק חבורה של משחקים שבאמת עומדים בפילוסופית easy to pick up של נינטנדו, הבעיה היא שהם נראים גם easy to put down.
    משחקים לWii לא צריכים לעלות יותר ממשחקים לדור הנוכחי, כלומר 40$ ומטה והווי לא הייתה צריכה להמכר במחיר שעולה על 200$. לדעתי המכשיר הזה הוא גנבה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    "אני לא רואה שום משחק שבאמת שווה בהשקה הזאת חוץ מזלדה.
    משחק צריך להיות ממש עמוק מבחינת משחקיות שתוכל לשחק בו שבועות אם לא חודשים ברצף או ממש עמוק עלילתית ואפיקי." שטויות. אתה מציג את זה כאילו המשחקים מתחלקים ל-2: אלה שהם ממש עמוקים ואלה שהם ממש גימיקיים וטיפשיים. האמת שזה לא נכון, והרוב הגדול של המשחקים (גם רוב הגדול של המשחקי ווי) נופלים לקטגוריה באמצע שהיא המשחקים הרגילים. וגם, יש משחקים שהם יחסית פשוטים שאפשר לשחק בהם המון.

"חוץ מזלדה אני לא רואה משחק כזה ל-Wii. רק חבורה של משחקים שבאמת עומדים בפילוסופית easy to pick up של נינטנדו, הבעיה היא שהם נראים גם easy to put down." דווקא טראומה סנטר משחק די מורכב, ומאוד קשה. ואתה יודע מה, אומרים שאפילו העלילה שלו טובה ויש לי סיבה טובה להאמין (היוצר של טראומה סנטר הוא יוצר מכובד של משחקי תפקידים). ו-2 משחקים טובים בהשקה זה סבבה לגמרי. לפס1 למשל, שזה כמובן קונסולה מעולה עם מאות משחקים טובים, היו רק משחק טוב אחד בהשקה (Raiden Project). נכון שהמצב של סוני היה שונה אז ובלה בלה בלה אבל רוב הקונסולות, גם הטובות ביותר, הושקו עם 2-3 משחקים טובים (חוץ מה-NES שזה מקרה מיוחד).

"משחקים לWii לא צריכים לעלות יותר ממשחקים לדור הנוכחי, כלומר 40$ ומטה והווי לא הייתה צריכה להמכר במחיר שעולה על 200$. לדעתי המכשיר הזה הוא גנבה." רוב המשחקים בדור הזה עולים 50 דולר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    יובר, למה לקנות קונסולה בהשקה זה דבילי?

ארז, דווקא כן אפשר להשתמש ב2 עטים בטראומה סנטר ל-DS. ראיתי לפני כמה ימים סרטון של מישהו שעושה את זה ממש טוב, אבל חייבים להניח את ה-DS על משטח. באמת חבל של-Wii אין את זה, אבל לא נורא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי D-Fens
    יובר, למה לקנות קונסולה בהשקה זה דבילי?
    דבר ראשון כי תמיד יש באגים או דפקות בדגמים הראשונים, ולא כדאי להתעסק עם זה. דבר שני אף פעם אין מבחר מדהים של משחקים בהשקה, עדיף לחכות לפחות חצי שנה-שנה עד שהקונסולה תהיה באמת שווה קנייה. דבר שלישי גם המחיר של הקונסולה וגם המחיר של המשחקי השקה יכולים לרדת בהמשך הזמן, או יכולים לצאת באנדלים טובים (במקום נגיד הבאנדל המעצבן שמחייב אותך לקנות ווי ספורטס).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    מיקרוסופט וסוני הורידו את מחיר של המשחקים של הדור הזה ל-40$ ומטה. נינטנדו היחידים שעדין מוכרים ב50$.
    וכן, יש שני סוגים של משחקים טובים. או ממש עמוקים ששואבים אותך פנימה או עם גיימפליי מעולה ששואב אותך פנימה.
    זלדה היחיד שעונה על השם הזה בשיגור של נינטנדו. לא אמרתי ששיגור של מכשיר אחר טוב יותר, רק אמרתי שאין כלום ששווה לקנות אותו לדעתי בשיגור של נינטנדו. אם אתה רוצה את טראומה סנטר אז תקנה אותו, אף אחד לא עוצר אותך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    על טראומה סנטר: סביר שהדי.אס לא יעצור אותך אם תשתמש בשני עטים, אבל המשחק לא תוכנן להיות כזה. דהיינו, אין אפשרות (תקן אותי אם אני טועה) להקצות מכשיר-רפואי אחד לכל עט, וככה לעבוד במקביל.

על ווי ספורטס: אני היחיד שממש שמח שהוא נכלל בבאנדל? ראשית, זה *ה*משחק כדי להדגים את יכולות הקונסולה, ושנית הוא נראה ממש כיפי (כך גם מעידים אלה שהתנסו בו). לא הייתי קונה אותו במחיר מלא, אבל אני ממש שמח לקבל אותו ביחד עם הקונסולה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    חוץ מזלדה אין שום דבר מעניין. מתי מגיע Battalion Wars 2?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    חצי ראשון של 2007.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי Yuber
    דבר ראשון כי תמיד יש באגים או דפקות בדגמים הראשונים, ולא כדאי להתעסק עם זה. דבר שני אף פעם אין מבחר מדהים של משחקים בהשקה, עדיף לחכות לפחות חצי שנה-שנה עד שהקונסולה תהיה באמת שווה קנייה. דבר שלישי גם המחיר של הקונסולה וגם המחיר של המשחקי השקה יכולים לרדת בהמשך הזמן, או יכולים לצאת באנדלים טובים (במקום נגיד הבאנדל המעצבן שמחייב אותך לקנות ווי ספורטס).
    תקן אותי אם אני טועה, אבל אמינות הקונסולות של נינטנדו הוכחה בכל שיגור בעבר. כך אני זוכר לפחות. מדובר בקונסולה שלא שונה מאוד מבחינת ארכיטקטורה מן הגיימקיוב, לכן זה לא משהו ניסיוני, וסיכוי הבאגים הוא נמוך מאוד, אם בכלל קיים. במילים אחרות: זה כמו שתקנה גיימקיוב כיום.

הסיבה לחכות עם הרכישה היא כדי לתת למפתחים להתרגל לווי-מוט, ליישם אותו טוב יותר (למשל, הבעיות שיש ברד סטיל אולי לא יהיו קיימים במשחקי מבט ראשון בעוד שנה) ואולי גם לבוא עם רעיונות יותר מקוריים לנצל את הווי-מוט.

אם תחכה חצי שנה למבחר רב יותר, אתה תקנה את כל המעולים שיצאו עד כה לקונסולה או עדיין תבחר 2-3 משחקים בלבד? ולא בטוח שאפילו במהלך שנה מהיום יצא משחק שמשתווה ברמתו למשחק השיגור - טווילייט פרינסס, אז מדוע לא לקנות את הווי עכשיו? לכן, אם מישהו רוצה את טווילייט פרינסס (מי לא?) בנוסף למונקי בול (כמוני), זו כבר סיבה מצוינת לקנות אותה ביום השיגור, ולמה לא בעצם? הרי אין לו ספק שבטווח הארוך הוא ירכוש משחקים נוספים שמלהיבים אותו לקונסולה, כדוגמת מריו גלקסי, אז למה בגלל שיצאו מחר אנחנו לא נשחק בזלדה עכשיו?

ובגלל באנדל שיצא אולי בעוד שנה מהיום אתה תפסיד את כל השנה? בגלל 50 דולר? זו הווי, ומחירה, למרות התלונות, מספיק אטרקטיבי. אם מחירה היה בשמיים, אז הייתי מבין את ההמתנה...

בקיצור: כל מה שאמרת לא תופס לווי, אך כן יכול לתפוס עבור קונסולות אחרות.

ארז רונן (מה השם הפרטי?), אני שמח בהחלט שווי ספורטס נכלל בבאנדל, אבל אני לא יוצא מגדרי. אולי האוסף מהנה מאוד, אבל אני צריך לבדוק בעצמי כדי לדעת עד כמה הוא באמת טוב מבחינת רמת קושי, האפשרות לרמות את המשחק ורמת עומק מסוימת (לא שאני מצפה למשהו מאוד עמוק).

למשל, קראתי שבבייסבול ניתן בקלות לעשות HOME RUN אם אתה בוחר להשתמש בתנועות קצרות עם הבקר. משמע, אתה מרמה את המשחק ומנצח בכל מקרה; ובעבר קראתי שהבאולינג קל מדי, אבל קראתי זאת במקור אחד בלבד ואולי תיקנו זאת מאז. אני צריך רמת אתגר מסוימת כדי להעריך לטובה את המשחק.

בכל מקרה, הוא עדיין מהנה מאוד, המון אנשים שהתנסו הכי אהבו את האגרוף; דווקא ממנו התלהבתי פחות.

אולי תסבירו לי מה כל-כך טוב בטראומה סנטר? אני בכלל מתפלא שהיה לכם ניסיון עם גרסת ה-DS, כי זה מסוג המשחקים שלא מוערכים כאן. לי אין ניסיון עם המשחק, לכן שואל. צפיתי בסרטונים, נראה מקורי מאוד, אך עדיין לא הבנתי באיזה אופן הוא מאתגר (ציינתם שהוא קשה מאוד) ומדוע הוא כל-כך מהנה. מי יודע, אולי תשכנעו אותי, אבנה גם על גרסת הווי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי רונן
    תקן אותי אם אני טועה, אבל אמינות הקונסולות של נינטנדו הוכחה בכל שיגור בעבר. כך אני זוכר לפחות. מדובר בקונסולה שלא שונה מאוד מבחינת ארכיטקטורה מן הגיימקיוב, לכן זה לא משהו ניסיוני, וסיכוי הבאגים הוא נמוך מאוד, אם בכלל קיים. במילים אחרות: זה כמו שתקנה גיימקיוב כיום.

בקיצור: כל מה שאמרת לא תופס לווי, אך כן יכול לתפוס עבור קונסולות אחרות.
    לא כדאי שתפסיק לקשקש לכבוד הפורום החדש? מצד אחד אתה טורח להזכיר שה-Wii היא קונסולה חדשנית לגמרי ומצד שני אין בה שום דבר ניסיוני? לקנות Wii זה כמו לקנות Gamecube היום? שגם הוא בוודאי כבר יצא ביותר מחמישה וורסיות שונות?

ל-Wii יש מעבד חדש, כרטיס מסך חדש (וגם אם הם לא חזקים, הם עדיין חדשים) ובקר חדש. יש לו מספיק סיבות לצאת עם באגים. בדיוק כמו שלקונסולות אחרות יש מספיק סיבות לצאת עם באגים. לקנות קונסולה ביום שהיא יוצאת זה אכן לא דבר חכם לעשות. אבל גם לא צריך לחכות שנה. מספיק לחכות לתהליך הייצור השני.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני יודע שה-360 עכשיו כבר בסדרה ה-4 או ה-5 של יצור. משהו יודע אם יש בו פחות תקלות עכשיו?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    איזה באגים/דפקטים למינהם היו בהתחלה בגיימקיוב? וב-DS? ה-DS שלי נקנה דיי מוקדם ולא זכורות לי בעיות איתו עד היום. היה ברור לי שיצא אחד חדש אחרי שנה+ אבל באמת שזה לא מזיז לי, הישן יותר נוח לדעתי. אני גם יודע מניסיון אישי ששירות הלקוחות שלהם מעל למצויין.
    שתף ב-Google+

הרשמה