תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 38
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    ת'רד זה נשאר תמיד מעודכן לפרק האחרון ששוחרר בארה"ב, בכל יום רביעי\חמישי. אלא אם אתה רוצה להשמיד לך את כל חווית הצפייה באבודים, כדאי שלא תמשיך לקרוא.

<מרווח ספויילר בטיחותי>

<\מרווח ספויילר בטיחותי>

בפרק האחרון ראינו משהו מטריד למדי: יש אי שלם נוסף ליד האי המקורי. אז אומנם הוא אמור להיות קטן הרבה יותר ("כמו אלקטרז", שהוא ממש פצפון), אבל זה מטריד כי זה לא הגיוני: איך ייתכן שלא ראו אותו אף פעם? סעיד וזוג הקוריאנים על הספינה שלהם עשו הקפה משמעותית של האי (מהחוף הראשוני כמעט, עד המזח), ולא ראו כלום. אז מה, יש אי שלם בלתי נראה? אני לא אוהב את ההסברים הקסומים האלו. הרבה יותר הגיוני להניח שהאי הקטן נמצא בצד אחר לגמרי של האי הגדול, אלא שגם זה די מצ'וקמק, מצד המפיקים. מה, דווקא שם אף אחד לא הסתכל אף פעם?

בקיצור, זה לא מאוד לטעמי בינתיים. אבל נראה שלאחרים יש צוללת (אמרו על זה משהו במהלך הפרק), אז מגניב להם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    ומה עם זה שלא קבלנו שום הסבר איך לוק אקו ודזמנונד שרדו את הפיצוץ(?) של ההאטץ'? ומה עם כל אלף ואחד השאלות שנשארו ללא מענה?

הפרק הרביעי היה נחמד - גם האחרים הופתעו מהפיצוץ של ההאטצ' ,אפשר להסיק זאת מכך שהם כינו את המאורע "כשהשמים נהיו סגולים" - גם הם לא מבינים מה קרה , חוץ מזה שזה הפיל להם את התקשורת.

בכל מקרה , אני רוצה תשובות ואני מקבל רק עוד שאלות. אנחנו כבר בעונה3 , נו כבר. בכל מקרה , הפרק האחרון היה נחמד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    פ"ת
    אני מסכים עם שבתאי, זו דווקא אחת השאלות הפחות קריטיות מבחינתי.
    פרק בכלל לא רע. פלאשבק כמו שפלאשבק צריך להיות - קצר, מעניין, מספק קצת תשובות וזהו. לא כמו הפלאשבקים המשעממים של ג'ק..
    #Vtarbut @ irc.quakenet.org

The age of the DogFather has ended. The age of Saturn has come.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    בהחלט די דבילי שהם לא ראו את האי השני עד עכשיו, לא הם ולא הקבוצה השנייה של האבודים. אחרי כל ההסתובבויות שלהם.
    בכלל בעונה הזאת יש כמה סימני שאלה ולא ברור אם התסריטאים החליטו "לשכוח" כמה דברים מהעונות הקודמות כי זה נוח... דוב קוטב ענקי (נוסף!) שהסתובב באי כל הזמן הזה חטף את אקו וגרר אותו למאורה שלו?? ומה עם המפלצת הזאת שעקרה עצים בעונה הראשונה והרגה את הטייס? לאיפה היא נעלמה?

ואגב, לא רק שכולם שרדו את הפיצוץ בהאץ', אלא חלקם גם קיבלו כוחות-על! דזמונד מסוגל לחזות את העתיד... המפף. :confused:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    כן..כאילו ווטף. נראה לי הורסים את הדמות שלו. אגב , מה הוא עשה עם מקל הגולף ומכת הברק? בשביל מה זה היה?

למה שהדוב ישאיר את אקו חיי ולא יאכל אותו ישר? קיצר הרבה שאלות , פחות מדי תשובות ובקצב הזה כאשר הסדרה תצא לחופשה מ 8 בנובמבר עד ל2 בפברואר (4 חודשים!!!) יש מצב שאני פשוט אשכח ממנה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    נכתב במקור על ידי Kazz
    כן..כאילו ווטף. נראה לי הורסים את הדמות שלו. אגב , מה הוא עשה עם מקל הגולף ומכת הברק? בשביל מה זה היה?

למה שהדוב ישאיר את אקו חיי ולא יאכל אותו ישר? קיצר הרבה שאלות , פחות מדי תשובות ובקצב הזה כאשר הסדרה תצא לחופשה מ 8 בנובמבר עד ל2 בפברואר (4 חודשים!!!) יש מצב שאני פשוט אשכח ממנה.
    נראה לי שהוא רצה להציל את הבלונדינית והתינוק שלה כי הוא חזה שהולך להכות בהם ברק... בהתחלה רואים שהוא מבקש מהם לעבור למקום אחר, בתירוץ שהוא צריך לתקן את הגג. כשהם מסרבים אז הוא בונה את הדבר הזה כדי שיקלוט את הברק ויציל אותם...

4 חודשים חופשה??? למה מה??
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    off-topic - אתם ממש בסדר. יש כל כך הרבה דברים לא הגיוניים בסדרה, שיש להם הסבר מאוד מאוד פשוט - המפיקים לא מספיק מיומנים וקפדניים כדי ליצור תמונת-עולם משכנעת. רק בחמשת הפרקים הראשונים שראיתי היו כל כך הרבה שטויות, שנמאס לי לנסות ולהבין מה זה "רמז מסתורי" ומה זה שטות שפשוט המפיקים האהבלים לא ידעו לבצע אותה כמו שצריך.

מאוד בולט, למשל, שאף אחד מהחבר'ה האינטליגנטיים שמבינים דבר או שניים בהשרדות ונחתו על האי לא קרא אף אחד מסיפורי ההשרדות-על-אי כגון "רובינזון קרוזו", "אי המסתורין" של ז'ול ורן, "בעל זבוב" וכו', ואין להם מושג מה אמורים לעשות במקרה כזה.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    הסדרה יוצאת ל 4 חודשי חופשה משום שהרשת מריצה סדרה חדשה בזמן הזה. מעניין מה יקרה אם הסדרה החדשה (Day Break) תצבור תאוצה ורייטינג ואז יצטרכו להחליט מה עושים.

שגיא..כן. מה הבעיה בפשוט להגיד להם את זה. דברים מוזרים יותר קרו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    טוב, זאת תופעה חוזרת בסרטים ובסדרות - גיבור סרט האימה אף פעם לא ראה סרט אימה בחייו והוא לא מבין שלא כדאי לו ללכת לבדו לבדוק מה זה הקולות המוזרים שנשמעים מהמטבח בדיוק כשהפסיק החשמל; קורבנות בסרטי זומבים אף פעם לא ראו סרטי זומבים ואין להם מושג מה מתרחש (חוץ מבסרט Shawn of the dead המעולה) וכן הלאה וכן הלאה.

הדבר שבאמת הדהים אותי ב-LOST הוא שלמרות שהם כבר שלושה חודשים זרוקים על אי בודד, בתי השחי של קייט עדיין נותרים מגולחים למשעי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Sagist
    הדבר שבאמת הדהים אותי ב-LOST הוא שלמרות שהם כבר שלושה חודשים זרוקים על אי בודד, בתי השחי של קייט עדיין נותרים מגולחים למשעי.
    תודה! סוף סוף מישהו מתייחס לכשלים הלוגיים המשמעותיים ב-LOST ובכל סדרה/סרט בז'אנר. הייתי רוצה לפגוש את הקוסמטיקאית שטיפלה בבחורות האלה לפני שעלו למטוס.
    עם וואקום גדול באה אחריות גדולה.
    http://blogs.vgames.co.il/comics
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    בהאטץ' היו מקלחות , אוכל , מוזיקה ווידאו. אז אני מניח שהיו גם תערים לגילוח שקייט מן הסתם לקחה.
    זה כבר להכנס לקטנות שלא קשורים לסדרה , אלא לאופן עשייתה. היה חביב שהסבירו לנו איך הארלי לא רזה אחרי כל הזמן הזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    מילא היית אומר שהמוקד המגנטי שהאי נמצא עליו גורם לעיכוב בגידול תאי עור ספציפיים בבני אדם ולכן בתי השחי של קייט נשארים חלקים. אבל שהם השתמשו בתערי-גילוח בהאץ'? הגזמת.:rolleyes: חוץ מזה זה לא מסביר איך הזיפים של ג'ק תמיד נשארים באורך קבוע. :p

אגב, היתה בדיחה פנימית על הנושא כשהארלי התחיל להשתגע שוב וההוא שהכיר אותו מהבית משוגעים בא אליו עם חלוק ונעלי בית, וניסה לשכנע אותו שהוא בעצם בחלום ושיקפוץ מהצוק. הוא באמת אמר לו איך זה הגיוני שהוא נמצא 3 חודשים על אי ולא הרזה אפילו קילו....

טוב אבל זה באמת באמת קטנות, כמו שאמרת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אם אני זוכר נכון, בעונה הקודמת ראו את לוק מתגלח בהאץ' - אז הנה סכיני הגילוח שלך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    חבר'ה, זה לא ת'רד בואו נרד על lost - אם אתם רוצים, פתחו ת'רד קטנוניות נפרד. מטרת הת'רד הזה היא תיאוריות, ואבקש להישאר און-טופיק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    תל אביב
    הגיע לידיי הפרומו לפרק הבא, שכנראה הולך להיות פרק כפול:
    http://www.lostlinks.net/videos/promo.htm

מכיל סוג-של ספוילרים לפרק הבא, כמובן, אבל באופן המתקבל על הדעת, אצל אנשים מסוימים.

האמת היא שלא ממש הבנתי מה הולך שם, אבל מהקול הדרמטי של הקריין ומכמה לוקיישנים אפשר לראות שהולך להיות די גדול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    זה לא יהיה פרק כפול. פשוט בפרומו נאמר "2 הפרקים הבאים". אגב , הפרומו נראה לא רע אבל זה הטבע של הקדימונים. אני מקווה שהפרק לא יהיה משעמם ואז כל המידע החדש יוכנס ל דקות בודדות בסופו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    יאללה, הימורים: של מי הפלאשבק בפרק הבא? לדעתי דזומנד, כדי לפתח את הדמות החדשה שלו, או מיסטר אקו, כי הוא כושי ענק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    קייט. כי היא... כוסית?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    תל אביב
    דוקא עם קייט יחכו קצת, אני חושבת. בין הפלאשבק של ג'ק לזה של סוייר היתה הפסקה של פרק או שניים עם לוק (ועוד מישהו? אני כבר לא זוכרת). אז לדעתי יקפצו למישהו מהאי, וגם אני מקווה שזה יהיה דזמונד (בעיקר כי אני מתה על המבטא שלו). הייתי רוצה לדעת כבר מה נסגר עם החברה הזו שלו ושני התצפיתנים שלה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    פרק חמישי - אזהרת ספויילרים נדרשת
    חבר'ה, זהו פרק של הרבה גילויים חשובים. הגיע הזמן.

אקו, שפעם היה הדמות האהובה עלי, הפך להיות הדמות הכי אהובה עלי. הוא שולט! הוא כושי ענק! יש לו מבטא מגניב! ובפלשבקים שלו יש הרבה אנשים עם מבטא מגניב! הוא שולט!!
    פאק, אבל הוא לא מת, נכון?
    נכון?
    החלטתי. אקו לא מת. אני לא מסכים שהוא ימות.

כשאקו הלך ביער, ונתקל בכל האנשים האלו שהוא הרג, הילד הקטן עשה "ששש" באופן שהזכיר מאוד את החיזיון של סעיד ומה-שמה מהעונה הראשונה. מכאן אני מסיק שהעשן השחור, שמלווה את אקו כל הפרק, הוא הסיבה לחזיונות האלו (מה שיסביר, סוף סוף, למה גם סעיד וגם מה-שמה ראו אותו ביחד!), וכנראה מסביר גם את הסוס של קייט ואת אבא של ג'ק.

ברור כעת מעל לכל ספק שהעשן השחור הוא המפלצת של האי, מערכת ההגנה, וכו'. הוא עושה קולות כמו של מדפסת כשהוא נע, וכשהוא התחיל להתקיף (סוף סוף הוא פועל באופן ברור וגלוי!), נשמעו קולות השרשרת והצפירה המוכרים מכל העונה הראשונה. מעניין מה הקשר בינו לבין השרשרת, זאת שלוק נגרר על ידה בעונה הראשונה.
    ברור גם שהוא מסוגל לקרוא מחשבות או משהו דומה, כי הוא מציג אשליה (או שזאת דמות מוחשית? yemi הרי נגע בצלב, ובאוהל של אקו הוא זה שהבעיר את הכל), של מישהו שהאנשים שצופים בו מכירים.
    למה הוא התקיף את אקו באופן כל כך ברוטלי?! אולי הוא לא אהב את התשובה שהוא קיבל? (בתור yemi, כלומר)
    ממש לא ברור עדיין מה הקוד המוסרי לפיו העשן פועל, ומה בעצם הוא מחפש. כי אני ממש לא בטוח שהוא באמת מיועד להגן על האי מפני פולשים. אולי רק מפני פולשים *לא נכונים*.

הציגו שתי דמויות חדשות, הבחור והבחורה האלה, שהצטרפו אליהם למסע. הבחור כבר מרגיז אותי, וזה כמובן מכוון, ואני מקווה שהוא ימות בקרוב כדי שלבחורה תהיה טראומה והיא תהפוך למעניינת. אני רק מקווה שהיא לא תהיה הפלאשבק של הפרק הבא, כי בכך היא מונעת פלאשבק של מישהו מעניין =)

גילינו אדם חדש לגמרי, עם רטייה, שנראה שלובש מדים של דארמה (לא שזה מפתיע, שהרי יש הרבה מדים כאלה ב-hatch, אז סביר שיש כאלו גם באחרים). השאלה המעניינת היא, מה התפקיד של ה-hatch שבו הוא נמצא. לא אמרו לנו אפילו את השם שלו.

נושא אחרון וחשוב הוא, שנראה שהתככים בקרב ה-others חזקים יותר ממה שחשבנו. ועכשיו שתוכנית השטיפה המוחית לג'ק נכשלה - ואני מאמין שהיא באמת נכשלה, ושזה לא סתם עוד תרגיל בתוך תרגיל - כל הקלפים מונחים על השולחן והגיע הזמן ללכת מכות. ידענו כבר שהם לא בדיוק הגוף המאוחד שחשבנו, אבל עכשיו ברור שיש כאן הרבה מעבר לכך.
    שתף ב-Google+

הרשמה