תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אלו קטעים ממש קצרים, אולי מעט סתמיים, אבל שווים כל רגע, הם איכותיים, לטעמי, אני חושב שגם אתם תאהבו.

סרטון 1

סרטון 2

נינטנדו קמצנית בפרטים, מדוע הסרטונים צריכים להיות כל-כך קצרים?
    שתף ב-Google+

זה קצר אבל כל כך שולט ):
    מה שמעצבן זה שאני צריך לחכות לגרסת הקיוב, כי אני לא אוכל להתאפק עד שאקנה את הWii
    ><
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    Gief plx!

נראה אדיר בהחלט, תודה רבה לך, עכשיו אתה עשית את ההמתנה שלי עוד יותר קשה :p .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    After Forever, בכל מקרה גרסת הווי תהיה עדיפה לך. חוץ מכך שתהיה ברזולוציה גבוהה יותר, הבקר של הווי מוסיף המון לחוויה, לפי הרשמים השונים. אם אתה מתכוון לקנות את הווי בכל מקרה, אז הייתי ממליץ לך לקנות אותה בחודש הבא כדי ליהנות מגרסת הזלדה הכי טובה

F.P, הקושי שלך הוא גם הקושי שלי ;)

תכף אני אפתח שרשור שייועד לסרטוני ווי. אני אעלה סרטון רשמי של נינטנדו המציג את המשחקים הראשונים שלי הווי. גם הוא שווה לצפייה.

אני אפתח שרשור נוסף של עשרת משחקי השיגור הכי מצופים עליכם, בהשראת מאט ופוזון מ-IGN.

אבל היי, אני לא היחיד בפורום הזה, אל תסתפקו רק בתגובה, תעלו גם אתם דברים מעניינים, מספיק שתכתבו את דעתכם, אני אוהב מאוד לקרוא דעות שונות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אם אתם רוצים פרטים חדשים על טווילייט פרינסס, אז הקישו כאן וכאן.

מסתבר שיש 9 דנג'נס (כנראה) ולינק יוכל להיות בצורת הזאב גם בממלכת הירול, שם האזרחים פוחדים ממנו. זה רק חלק קטן מהפרטים החדשים שמופיעים בעמודים שהבאתי קישור אליהם למעלה.

אם אתם לא רוצים לקרוא פרטים מסוג זה כי זה ספוילר בעיניכם, אז תגידו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    רונן, בבקשה להיזהר עם פרטים שאתה חושף פה מהמשחק. אני בהחלט לא רוצה לקרוא חוץ ממה שאני יודע כבר, ואני בטוח שיש עוד כמוני, אז תשתדל להזהיר לפני שאתה כותב משהו כזה. למזלי קראתי שכתבת שיש 9 מבוכים ואז עצרתי, שזה לא נורא כי את זה אני כבר יודע.

ובקשר למשחק - זה הולך להיות אחד ממשחקי העשור. אני לא יכול לחכות כבר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    רק מעריצים של נינטנדו יכולים להתלהב מסרטונים באורך 4 שניות באיכות תחת שלא מראים משהו שלא ראינו בעבר
    אני קונה את הגרסה לקיוב שלי, אני לא מתכוון לקנות WII בשביל משחק אחד שממילא ירוץ אצלי בקיוב.
    עדין בני זונות שהם לא שמו 480P ו-WIDE SCREEN בגרסה של הקיוב. בטח בכוונה כדי שיקנו את הWII, זה ממש מאכזב אותי בתור לקוח נאמן.
    אבל הדור הזה אני בוגד, עובד למחנה 360.
    דור קודם היה לי PS2 וקיוב. האמת שלא היה דור משהו, לא התלהבתי כמו בימי הN64 שכל משחק היה יצירת מופת מטורפת (starfox64, wave race, mario kart 64, mario 64, GoldenEye, Perfect Dark, Legend of zelda: ocrina of time, legend of zelda: majora's mask, Blast corps, ISS64, Banjo Kazooie ועוד).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    לפי מה שידוע לי כן יש 480p בגרסת הקיוב. לא בטוח, צריך לחכות ולראות.

והסרטון השני דווקא כן מראה משהו חדש - תראה כמה עולם המשחק ענק! לא שהיו לי ספקות P:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי D-Fens
    לפי מה שידוע לי כן יש 480p בגרסת הקיוב. לא בטוח, צריך לחכות ולראות.

והסרטון השני דווקא כן מראה משהו חדש - תראה כמה עולם המשחק ענק! לא שהיו לי ספקות P:
    לפי מה שאני יודע ההבדל בין הגרסאות זה WIDE SCREEN, 480P והשלט.
    אבל זה לא משנה, לא כזה הבדל מהותי בינהם. רק מבאס שאין WIDE SCREEN כי זה נראה מעפן על ה-LCD שלי בלי זה.
    אבל נשרוד, בשביל עוד כמה פקסלים אקסטרה ומסך רחב אני לא קונה קונסולה ב250$ פלוס משלוח. אני הולך עם הגרסת קיוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    הנה עוד קטע מטווילייט פרינסס, והפעם בחור משחק במשחק ומציג את השליטה עם החרב.

הנה עוד קטע, אבל משום מה הוא לא עולה אצלי, אולי לכם יהיה יותר מזל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    הנה עוד סרטונים לא מעטים, המחולקים לכמה קטגוריות: שליטה בחרב, שליטה בחץ וקשת ורודיאו.

מאט הבטיח כתבה מפורטת מחר על התנסותו בזלדה בימים האחרונים. הוא לא יכול להיכנס לפרטים, אבל הוא כתב את הדברים הבאים:

ציטוט:

Obviously, I can't go into specifics, but rest assured that my impressions will only solidify your previous beliefs that this will be a masterful, amazing Zelda -- as should be expected.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אני בכנות חושב שזה בהחלט הולך להיות הזלדה הטוב בכל הזמנים. יש לי אמונה רבה בנינטנדו. אני בספק אם היא תתן למותג הגיימפליי המרכזי שלה, ליפול על הגיימפליי. אומרים שהאווירה הרבה יותר סיפורית, ובכלל, הטריילר והמסך פתיחה הזה גרמו לי לאורגזמה בעודי בעבודה. לא נעים.
    שתף ב-Google+

הרשמה