תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אחמדינג'אד התחיל לקחת כדורי הרגעה מרוב לחץ.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    עיר
    מרכז
    נראה לי אנחנו ניהיה לבד הפורם אקטואליה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    עיר
    מרכז
    חופשי!!!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    The Land of the morning star
    נכתב במקור על ידי נועם
    אחמדינג'אד התחיל לקחת כדורי הרגעה מרוב לחץ.
    בוא נגיד ככה, אם באמת היה איום גרעיני ממש מצד איראן, ישראל הייתה מחסלת להם את הכורים.
    בדיוק כמו מה שקרה בעיראק, זה לא באמת היה מבצע פוליטי כדי שארה"ב תתמןך בנו, זה כי עיראק אכן היו על סף פיתוח חומריים להכנת פצצת גרעין.
    לתת לכם תמונה כללית-פצצת גרעין, אטום או מימן (מימן יותר עוצמתית) תפיל אחת על ישראל, מספיק רק אחת! וישראל גמורה.

לכן ברגע שלמערכת הביטחון יהיה מידע שהאיראנים אכן הגיעו לפיתוח נשק גרעיני הם יחזרו כבר כמה שנים אחורה אחרי שכמה מטוסי F-16 ישראלים יחוגו להם בטריטוריה איראנית.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    תגידו, מישהו יכול להסביר לי מה בדיוק המטרה של אחמדינג'ד?
    הוא רוצה להציל את הפלסטינים או למחוק איום עתידי על מדינתו?
    הרי תהיה קצת בעיה לפלסטינים להכנס לארץ זבת חלב ודבש בזמן שהיא זוהרת מקרינה רדיואקטיבית. זה בטח יעצבן לא מעט מוסלמים אם הר הבית יהפוך לערימת פסולת וגם הירדנים לא בדיוק יתלהבו. אז מה הוא חושב לעצמו לעזאזל???

מה שבטוח, מנוחה לאיראן זה לא יתן (אולי מנוחת עולמים), וקצת מלחמה בשביל כל העולם :rolleyes:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    נכתב במקור על ידי GuY050(VIP)
    בוא נגיד ככה, אם באמת היה איום גרעיני ממש מצד איראן, ישראל הייתה מחסלת להם את הכורים.
    בדיוק כמו מה שקרה בעיראק, זה לא באמת היה מבצע פוליטי כדי שארה"ב תתמןך בנו, זה כי עיראק אכן היו על סף פיתוח חומריים להכנת פצצת גרעין.
    לתת לכם תמונה כללית-פצצת גרעין, אטום או מימן (מימן יותר עוצמתית) תפיל אחת על ישראל, מספיק רק אחת! וישראל גמורה.

לכן ברגע שלמערכת הביטחון יהיה מידע שהאיראנים אכן הגיעו לפיתוח נשק גרעיני הם יחזרו כבר כמה שנים אחורה אחרי שכמה מטוסי F-16 ישראלים יחוגו להם בטריטוריה איראנית.
    חה-חה-חה... נפלתי על הרצפה מרוב צחוק.
    הימים הטובים של צה"ל חלפו מזמן. הפצצת הכור בעירק היתה בערך ההצלחה האחרונה שלו, ומאז חלפו יותר מעשרים וחמש שנה.
    אני מצטער לבשר לך שאין לנו שום אפשרות להתגונן מפני התקפה אטומית איראנית.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

יובל, אתה טועה.

להזכירך שבשביל שאיראן תשלח עלינו טיל גרעיני, הוא חייב לעבור קודם כל מעל עיראק. אין להם טילי שיוט שמסוגלים לעשות מסלול, וגם הטילים הנוכחיים שלהם מדוייקים עד לטווח של מספר קילומטרים (!).

אם הטיל יעבור מעל השטח העיראקי, תקח בחשבון שבערך 200 לווינים אמריקאים ואלפי מחשבים פתאום יתחילו לצפצף. האמריקאים יפילו את הטיל לפני שהוא יתקרב לטווח הישראלי, מחשש שהטיל מכוון אליהם. האמריקאים לא מסוגלים לאפשר איום כלשהו ל2- נושאות המטוסים שיש להם במפרץ היום. להזכירך הן עולות מיליארדים בתחזוקה שנתית.

שלא לדבר על העובדה שמערכת MTHEL (נאוטילוס) כיום בפיתוח חוזר.
    יש לנו הרבה דרכים להתמודד עם האיום בתיאוריה, אבל חשוב לזכור שרק פאשלה אחת מספיקה בשביל למחוק אותנו מהמפה. אין לנו את האופציה לפשל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    נכתב במקור על ידי choopy
    חה-חה-חה... נפלתי על הרצפה מרוב צחוק.
    הימים הטובים של צה"ל חלפו מזמן. הפצצת הכור בעירק היתה בערך ההצלחה האחרונה שלו, ומאז חלפו יותר מעשרים וחמש שנה.
    אני מצטער לבשר לך שאין לנו שום אפשרות להתגונן מפני התקפה אטומית איראנית.
    שמע, פצצה גרעינית אינה מופעל דרך טיל שיוט אלא דרך דרך מטוס, תן לי מטוס שיעבור מעל כלל עיראק וירדן ועוד יספיק להגיע לישראל?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    עיר
    גבעתיים
    היום לא צריך מטוסים בשביל פצצות גרעיניות, כמו שהיה צריך במלחמת העולם השניה. הרעיון הוא שהכל מתבצע באמצעות טיל, שהוא גם מהיר יותר, גם קשה יותר להפלה ובעיקר - לא צריך מישהו שיטיס אותו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    פצצה גרעינית אינה יכולה להיות מותקנת על ראש נפץ של טיל, נקודה. ואני בטוח שאתה יודע למה!

שתף ב-Google+

הרשמה