תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 19 מ 19
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    נתניה
    אחד הטורנירים הכי מעניינים, מרתקים והיקרותיים ביותר הוא כמובן ליגת האלופות.. מפגש הענקים של הטובות באירופה כשבסוף יש רק מנצחת אחת.
    העונה מעניינת ביותר כשקשה להצביע על פייבורטיות ברורות, אני אפילו לא יכול באמת לנחש איך יראה הגמר או אפילו חצי גמר, כרגיל הכל פתוח ואפשרי.
    בדיון הזה אפשר לדבר על כל מה שקשור לליגת האלופות, על המשחקים, תוצאות, ארועים מעניינים לפני ואחרי משחקים...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    אחלה דיון.

אני אוהד ברצה, ואחרי ההפסד האחרון נגד ריאל - לא נראה לי יהיה משהו.

כרגיל נראה בגמר את ביירן מינכן, ליון, מנצ'סטר, צ'לסי וריאל.

אני מהמר על ריאל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    אגב, אשמח אם תדאג לעדכן את התמונה.

תודה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    נתניה
    המשחקים האחרונים היו ממש משעממים לטעמי, או שאולי זה רק אני?
    התאכזבתי מלראות את קבוצתי האהודה (ריאל) מנצחת 1-0 קטן וגם זה מגול עצמי מול קבוצה שהיינו אמורים לחורר לה את הרשת מכל כיוון ופינה אפשרית.
    חוץ מזה למרות משחק טוב של ארסנל הם לא הצליחו לפגוע... מחזור הבא יהיה מעניין יותר (ומקווה לזכייה בווינר).
    עם איך שהטורניר מתנהל עד עכשיו אפשר להבין שאין לנו פה ממש הפתעות, הגדולות נשארות גדולות העונה.. ורק אחרי שמינית הגמר באמת יהיה אפשר להעריך מי הולך להפציץ את הדרך שלו לגמר.

אני אעדכן את התמונה בקרוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי Mad Pitbull
    המשחקים האחרונים היו ממש משעממים לטעמי, או שאולי זה רק אני?
    התאכזבתי מלראות את קבוצתי האהודה (ריאל) מנצחת 1-0 קטן וגם זה מגול עצמי מול קבוצה שהיינו אמורים לחורר לה את הרשת מכל כיוון ופינה אפשרית.
    חוץ מזה למרות משחק טוב של ארסנל הם לא הצליחו לפגוע... מחזור הבא יהיה מעניין יותר (ומקווה לזכייה בווינר).
    עם איך שהטורניר מתנהל עד עכשיו אפשר להבין שאין לנו פה ממש הפתעות, הגדולות נשארות גדולות העונה.. ורק אחרי שמינית הגמר באמת יהיה אפשר להעריך מי הולך להפציץ את הדרך שלו לגמר.

אני אעדכן את התמונה בקרוב.
    התאכזבת מריאל רק שראית שהיא מנצחת 1-0 קטן?
    בכל מקרה, בתור אוהד יונייטד אני סה"כ מרוצה מהתפקוד של הקבוצה בעונה. למרות שלא יוצא לי כ"כ לעקוב חוץ מלקרוא בעיתונים.
    עכשיו בכלל מוקדם לענות על שאלה "מי תהיה בגמר".
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    נתניה
    היום מתחיל מחזור נוסף של ליגת האלופות, המשחקם שבאמת מעניינים אותי הם אלה שנמצאים בטופס ווינר שלי:
    צסק'א - פורטו
    מדריד - ליון
    סלטיק - יונייטד

אבל אתכם אני מניח שמעניינים המשחקים האחרונים, אני מהמר על ניצחון של ריאל שבאה רק בשביל לנקום על המחזור הראשון, לליון ירדה ההתלהבות שהם התחילו בה את העונה אבל זה בהחלט יהיה משחק מעניין וקשה.
    סלטיק - יונייטד זה משחק שממש קשה להגיד מי ינצח, יונייטד כבר אפשר להגיד עלתה לשלב הבא.. ויש לה משחק נגד צ'לסי בליגה שכמובן יכול להשפיע על תמונת האליפות, השאלה זה האם הם ישקיעו במשחק הזה או שיזלזלו ויתנו לסלטיק להנות לא רק מיתרון הבייתיות שלהם?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    עיר
    גבעתיים
    יש יתרון בזה שאני אוהד רק קבוצות חלשות, אז אין לי נציגות בליגת האלופות ואני בא בראש פתוח ;)
    בכל מקרה, בניגוד לפיטבול החביב מעלי, אני דווקא מקווה ומעדיף שליון תנצח את ריאל. נכון שהכסף נשפך גם בליון, אבל אני בדרך כלל הולך עם האנדרדוג וכמעט כל קבוצה נגד ריאל מדריד היא אנדרדוג...

חוץ מזה, למי יש כוח לראות את הקבוצות הרגילות בגמר? שוב ברצלונה? שוב מכבי פתח תקוה? אני אומר - קדימה ליון, פ.ס.וו. שחטיור.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    נתניה
    המשיכה שלך לקבוצות חשוכות אל הוא ידוע, אבל למרות שהן מעניינות.. אלה שמגיעות מעבר לשלב הבתים לרוב מציגות כדורגל הגנתי משהו ולא בדיוק ססגוני.
    אבל אני מאוד לא אתנגד לכמה הפתעות שכאלה, יאללה צסק'א (;

לגבי המשחקים של אתמול אני לא מאמין שתפסתי רק את הניצחון של סלטיק שתכלס היה ההימור הכי רציני שלי!
    לפחות המשחק של ריאל - ליון היה מהנה, והדקות האחרונות קיצרו לי כמה שנים טובות מחיי.
    עוד 40 דקות שאר המשחקים משוחקים, אני מקווה שיהיה טוב!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    ק.ביאליק סיטי
    כמה חבל שמילאן מתדרדרת כל כך לאור הפציעות הלא נפסקות , ויכולת החלוצים הלא יציבה
    אני מאוד מקווה שיביאו חיזוקים משמעותיים בינואר!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    נתניה
    כשמשחדים שופטים ואז נתפסים על חם, זה פלא שבכלל לא הורידו אותם ליגה. מה שיותר מפליא זה שמילאן למרות המינוס נקודות הגדול הצליחה להתגבר על זה והיא רחוקה מלהיות קבוצת תחתית.
    נראה איך הם יהיו בשלב הבא בליגת האלופות.

המשחק הכי טוב של המחזור לדעתי היה המשחק של מנצ'סטר - ליסבון, אקשן מצויין ומשחק שהשאיר אותי מתוח עד סופו גם כשזה היה ברור שהמשחק כבר גמור.
    ועכשיו עוברים לפגרת חורף משעממת... אני כבר לא יכול לחכות לשמינית גמר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    באר שבע
    איזה מינוס גדול? גם בלי הורדת הנקודות מילאן רחוקה 15 נקודות מהצמרת. ואני לא מדבר על אינטר, אלא על רומא ופאלרמו. מילאן משחקת השנה כמו קבוצת מרכז טבלה אפורה וחסרת יומרות. העזיבה של שבה רצחה את המערך של השנים האחרונות. אני רואה את המשחקים שלה ותוהה מהיכן, אם בכלל, יגיע הגול. קאקה קשר אדיר, אבל זה לא שווה אם בחוד יש לך את פיפו, שגם כשהיה צעיר יותר לא היה מספיק טוב, ואת ג'ילרדינו שלא מתאים להנהיג קבוצה בשכונה שלי.

מה שכן, השנה באמת הולך להיות שלב נוק-אאוט מעניין. כמעט כל הקבוצות חזקות. אפילו סלטיק ופורטו לא יחכו במצב "ר" ליריבות שלהן. ברצלונה-ליון, ריאל-מנצ'סטר, ארסנל-אינטר, הכל יכול להיות. כבר בשלב שמינית הגמר יהיה שמח לאללה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    מחזור הנוק האאוט היה ממש מאכזב,לא מתח ולא כלום,בתוך 18 דקות בארסה סגרה עניין מול ברמן שלא הגיעה למשחק,ואצל היונייטד היה מתח בערך למשך 20 דקות עד שהם השוו.בקיצור בלי מתח ובלי עניין.נקווה שהשלבים הבאים יהיו יותר מותחים,ושבארסה תזכה (פיטבול ת'הומו )
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.03.2007
    נכתב במקור על ידי timmy
    אחלה דיון.

אני אוהד ברצה, ואחרי ההפסד האחרון נגד ריאל - לא נראה לי יהיה משהו.

כרגיל נראה בגמר את ביירן מינכן, ליון, מנצ'סטר, צ'לסי וריאל.

אני מהמר על ריאל.
    אני מסכים איתך עד כמעט הסוף.....עם באמת היה כרגיל אז ברצה הייתה מגיעהלגמר הרי היא הייתה אלופה בשנה שעברה ואתה לאשמתה את המועממדות שלהבגמר
    סמים זה לא הכול בחיים........יש גם חשיש
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    OT ליגת האלופות, אבל המשחק של ריאל vs ברצלונה היה מדהים.
    אחד הטובים ביותר שראיתי השנה, ואני חושב שאחד הטובים בשנים האחרונות.
    באמת "סופר-קלאסיקו".
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.02.2007
    עיר
    טורינו
    אני ציפיתי העונה מליון ואינטר להגיע לגמר והן הלכו.
    אינטר דווקא שמח שהיא הלכה למה אני שונא אותה, אבל חבל על ליון.
    כרגע הגמר המשואר לדעתי מנצ'סטר-ולנסיה
    ולנסיה לוקחת.
    Ti Amo Juve Per Sempre
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.04.2007
    מילאן לוקחת!!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    מילאן - כל כך מגיע לקאקא שחקן ענק!
    שתף ב-Google+