פורום זה נועד לספק מקום לחברי הפורום הרוצים למכור או להחליף חלקי חומרה, תוכנות, משחקים וכל דבר אחר שקשור או לא קשור למחשבים וקונסולות משחק.
את החוקים כולנו קראנו בתקנון, ולכן מיותר לציין אותם שוב. אך מכיוון שזהו לוח מודעות ולא פורום רגיל, אוסיף כמה עניינים שיעזרו להתייעלותו של הפורום.

• כותרת אינפורמטיבית - בלוחות למיניהם יש נטייה לכתוב "למכירה" בנושא. מכיוון שמכירת דברים היא מטרת הפורום, כותרת שכזאת לא חידשה לי, כקורא, כלום. תדאגו שהכותרות שלכם יהיו ענייניות. "למכירה מסך " יהיה הרבה יותר טוב.
  • פרטים - בהמשך לסעיף הקודם. כמו הכותרת, כך גם ההודעה צריכה להיות אינפורמטיבית. נסו לתת כמה שיותר פרטים על הדברים שאתם מוכרים; מפרטים, ביקורות, דעות וכד'. אם אתם יכולים, צרפו גם תמונה.
  • מחיר - תחסכו מעצמכם בושות- תתנו מחיר הגיוני לכל דבר שאתם מוכרים. כמובן שאין שום חובה לפרסם את המחיר של המוצר שאותו אתם מוכרים.
  • דרכים ליצירת קשר
כמה הערות לגבי תגובות למכירות:

• אל תתביישו להגיב, לקטול, להשמיץ וכל מה שצריך לעשות כנגד רמאים, נוכלים או סתם אנשים שדופקים תג מחיר בשמיים (כל זה, כמובן, במסגרת חוקי הפורום). לשם זה נועד פורום.
  • "אני מבקש לא להגיב למכירה" - אין דבר כזה. הודעות שכאלה ימחקו, אני אפילו לא חושב שיש צורך להסביר למה.
  • הקפצת מודעות - אתם מוזמנים להקפיץ את המודעות שלכם כמה שאתם רק רוצים (כל עוד יש צורך להקפיץ, כמובן). אם מכרתם את הנמכר והנושא עדיין נמצא גבוה בעמוד- יהיה נחמד מאוד מצדכם להודיע שהמכירה אינה רלוונטית יותר.
  • תגיבו, תהיו פעילים. זה הכי חשוב. אין שום בעיה שכל מכירה תהפוך לדיון בפני עצמו- להפך, זה מומלץ.
מכירה נעימה!