תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 21
    הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    שלום לכולם! אנחנו עוברים לגרסה החדשה, אם אתם לא מצליחים להתחבר החל ממחר, תדעו שאתם צריכים לעדכן את שלכם.
    את העדכונים אפשר להוריד באתר של המפתחים, www.sierra.com.
    מקווה לראות את כולכם מחוברים בקרוב!

[vg]Shayze

--- עריכה ע"י פרי
    הנה לינק להורדה ישירה ומהירה לקובץ הרחבה
    http://perry.ele-gaming.com/fearcomb...en_107_108.zip
    פשוט ראיתי שזה מוריד על 10 לשניה...
    לי לא עושים את השטויות האלה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קדימה צורן
    העדכונים האלה ניתנים לשימוש על המולטיפלייר החינמי של fear?
    "By Jove, I am not covetous for gold, Nor care I who doth feed upon my cost; It yearns me not if men my garments wear; Such outward things dwell not in my desires.
    But if it be a sin to covet honour, I am the most offending soul alive."

William Shakespeare, Henry The 5th, Act 4, Scene 3
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    נכתב במקור על ידי Fexor
    העדכונים האלה ניתנים לשימוש על המולטיפלייר החינמי של fear?
    בהחלט! העדכונים חינמיים באותה המידה ופועלים על הגרסא החינמית באותה קלות שהם פועלים על זו הקנויה בחנות.
    מה שכן, באתר שנתתי למעלה יש איזה עשרים גרסאות שונות של הקובץ, חשוב להוריד את הקובץ שמתחיל ב-Fearcombat ולא אחד מאלה שמתחילים ב-Fear.
    לרובנו יש את הגרסא האמריקאית, דרך אגב, כי היא זו שהופצה חינם ראשונה.

בהצלחה!
    אגב, השרת עודכן בלילה. בהצלחה לנו!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קדימה צורן
    אוקי, התקנתי וזה עובד חלק, תודה רבה.

אז מה באמת השינויים בגרסה הזאת (מלבד מתיקוני באגים)? הבנתי שאפשר עכשיו להרים proximity grenades שאנחנו זרקנו בעצמנו ושינוי spawn points בכמה מפות או משו כזה. עוד משו?
    "By Jove, I am not covetous for gold, Nor care I who doth feed upon my cost; It yearns me not if men my garments wear; Such outward things dwell not in my desires.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    ברוך שנזכרנו..;)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    סוף סוף! אין יותר Spawn-Kills! אני לא יכול לתאר לכם את רמת התסכול שנובעת מ-Spawn מול שלושה אנשים חמושים...
    וגם השימוש החוזר במוקשים נחמד, אם כי לא שימושי במיוחד. באמת, מי מכם עצר במקום ליותר מעשר שניות באמצע משחק? ומה זה אומר "Limited support for Spectator Mode"?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    אין הרבה שינויים מעבר לתיקוני באגים ועניין הרימונים.
    לא יצא לי לשחק הרבה בגרסה החדשה עדיין כי אני לא בבית בסופ"ש, אבל מהמעט ששיחקתי היתה לי תחושה שנעשו שינויים קלים לירי (אולי לכמות הנזק או לקצב האש של חלק מהנשקים) כי אנשים לא מתו כשהם היו אמורים למות.
    :p
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    תודה רבה על ההורדה המהירה.

שום דבר בעידכון הזה לא השתפר ממש (למשל, עשיתי spawn מת לא מזמן וגם עדיין לפעמים כשהורגים אותך משום מה זה נכתב פעמיים וגם נכנס לתוצאות פעמיים רצוף...) ואחד הדברים היחידים שבאמת השפיעו לי על המשחק הוא העובדה שעכשיו לא רואים הריגות משמאל למטה, ולי זה מפריע כי אני לא רואה את מי הרגתי אף פעם.

אחלה פורום, אולי הפעם קצת יותר אנשים ייכנסו אליו.

עריכה- בקשה למנהלי הפורם: לשנות את שמי ל: Tepik כי הסוגריים המרובעים דפקו כאן משהו...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    ברוך הבא Tepik, טוב לראות אותך איתנו בפורום
    אני יודע שלפחות מפקחי פורום לא יכולים לשנות שמות משתמש של גולשים, אני לא בטוח שגם האדמינים יכולים. יש לך כולה הודעה אחת, תעשה חשבון חדש?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    הוד השרון
    רעיון מצויין! אני אחשוב על זה.

יש חדשות על שרת חדש? קצת נמאס מ control...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    ברגע שיהיו הקצאות לשרתים חדשים, אנחנו קרובים לראש התור.
    אני חושב שברגע שנוכל נפתח Slowmo CTF ו-TDM או Slowmo TDM.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    !!!YES
    אלה סוגי המשחקים הכי טובים שיש. אני, אישית, מעדיף Slowmo על רגיל, אבל אני בד"כ לא נחשב P=
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    נכתב במקור על ידי ShmilS
    !!!YES
    אלה סוגי המשחקים הכי טובים שיש. אני, אישית, מעדיף Slowmo על רגיל, אבל אני בד"כ לא נחשב P=
    כשנגיע לגשר הזה נעשה החלטה. אם יהיו מספיק משתתפים פעילים בפורום, אני מאמין שתהיה להם מילה בהחלטה הזו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    כן, אם אתם רוצים לשנות דברים בשרת, לקבוע דברים או לארגן דברים, זה הפורום לעשות את זה. אחרת, מאיפה נדע?
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    אני בכל אופן התחלתי סדרה של ניסויים עם ההגדרות של משחק ה-Control שכבר יש לנו.
    השבוע בחנתי את שאלת אורך הסיבוב- 20 דקות זה ממש ארוך, ולא מעט אנשים התלוננו, אז קיצרתי ל-10, וגילינו שזה קצר מדי.
    כרגע השרת עובד על 15 דקות לסיבוב ובנתיים אין תלונות.
    בשבוע הבא אני חושב שננסה לשחק עם ירי ידידותי מופעל, או לחילופין בלי נשקי-על, ונראה מה תהיה תגובת השחקנים.

שי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קדימה צורן
    שיחקתי לפני כמה ימים בשרת עם friendly fire וזה בהחלט היה שינוי מרענן. זה מפריד בין השחקנים שיודעים לאן לירות לבין אלה שמפוצצים כל דבר שזז. אני אישית חושב שזה שינוי מבורך, אפילו אם מתים לפעמים בגלל טיפשות/טעויות של אחרים... מה לעשות, קורה. העיקר לא לקחת ללב.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי Fexor
    זה מפריד בין השחקנים שיודעים לאן לירות לבין אלה שמפוצצים כל דבר שזז.
    כן. הבעיה היא שההפרדה נמשכת עד ל-Respawn הבא...
    בכל מקרה, זה מעצבן. שיחקתי בסרברים עם ירי ידידותי וזה פוגם בשטף של המשחק כשאתה חוטף כדור ממישהו ואז חייב ללכת לרפא את עצמך. קצת מרגיז יותר כשבדרך לקופסת הריפוי המופלאה אתה פוגש אויב שמוריד אותך בלי בעיה. הרבה יותר מרגיז כשזה לא אויב... אבל נראה איך זה ייצא. כמעט ולא ראיתי שחקנים בסרבר שיורים סתם.
    בקשר לנשקי העל... אמנם משגר הטילים יחסר לי, אבל זה לא כזה נורא. נראה איך זה ייצא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.11.2006
    באמת מאוד הפריע הקיצור ל-10 דק' אבל מהניסיון הקצר ב-15 דק' לדעתי מעולה!
    אני בעד לנסות להפעיל קצת FF לכמה ימים למרות שאני די בטוח שאני אתחרט על זה אחרי כמה headshots לפנים

את המפה Asylum, שאישית אני שונא, תמיד מצביעים להעביר בזמן האחרון אז אולי שווה להוריד אותה מהמחזור.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    הוד השרון
    אני מסכים איתך בקשר ל asylum, אבל לדעתי 15 דקות זה קצר מדי. כשהיה 20 דקות זה היה ממש כיף.

גם friendly fire יכול להיות מאוד מעצבן כי הרבה פעמים, גם אם אתה שחקן טוב, אנשים נכנסים לך בדרך פתאום ודברים כאלה. אני אישית לא אוהב את זה.
    מבחינתי, הדבר היחיד שצריך לשנות זה את סוג המשחק מדי פעם (הילוך איטי מוסיף המון למשחק) ולוותר על נשקי-על מדי פעם, כי גם זה בטוח יוסיף למשחק וידרוש משחקנים שרגילים להסתמך עליהם להשתפר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    אני אישית גם נגד Asylum. נראה לי נפתח סקר בפורום, ולפיו נחליט. תשלחו את השחקנים מהשרת להצביע, כדי שזה יהיה מייצג.

הנה, פתחתי סקר. תצביעו, כדי שנוכל להחליט מה לעשות.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הרשמה