תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    או בשמו האחר, "האם מישהו כאן משחק RP"?
    בחודשים האחרונים מאסתי במשחקיות הרגילה של WOW, והבנתי שה-RP מעניין אותי הרבה יותר. בזכות כמות מכובדת של add-on מיוחדים, השחקנים יכולים ליצור קווסטים, אירועים, טקסטים "RP-יסטיים" ועוד כל מני דברים, די הופתעתי.

בקיצור, אני מתכוון להתחיל from scratch על איזשהו שרת RP. האם יש כבר מישהו שם בחוץ?

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    אני חושב שיש ל- WoW המון פוטנציאל ל- RP, אבל הבעיה במשחקים כאלו היא שהכל מקובע. אם לדוגמא, גילדה פושטת על עיר מסויימת, בגדול היא אמורה להיחרב אחרי מתקפה כזו, אבל אחרי כמה דקות, צצים להם עוד ועוד שומרים שקמו לתחייה, והעיר נשארה בדיוק כמו שהיתה לפני ההתקפה. שינויים בסדר גודל כזה לא תורמים ל- RP. אם אתה באמת רוצה להינות מ- RP, אני ממליץ על NeverWinter Nights ברשת. שם אפשר לפתוח שרת שמבוסס על עולם שיצרת בעצמך. השה"ם של השרת יכול לארגן קווסטים גדולים מדי פעם, ולהעניק נקודות נסיון ופרסים במהלך ההרפתקה, שלא לדבר על טוויסטים בעלילה.

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    הברקת
    למען האמת תהיתי לאחרונה מה מתרחש ב RP בשונה מהשרתים הרגילים. הבנתי עד כה שהשמות נקבעים על פי חוקים כאלו ואחרים, אבל מה מעבר לזה? לגבי מה שערן כתב - מה זאת אומרת שהשחקנים יכולים ליצור קווסטים וכדומה?
    Rehab Is For Quitters
    ליהי אזר (גיימרית, כתבת, א' מפיות)
    (Gadia (Draenei Huntress

הצטרף בתאריך
    29.12.2006
    עיר
    בת ים
    לפני שבועים התחלתי דמות בשרת RP וזה אדיר.
    ערן וכולם אם בא לכם להתחיל איזה חבורה בשרת RP אני בפנים.
    מה איתכם?
    יש למישהו שרת מועדף?
    I'm a poor soldier (Like many others...)!
    And its getting worst every month by another 13$...

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי mask
    לפני שבועים התחלתי דמות בשרת RP וזה אדיר.
    ערן וכולם אם בא לכם להתחיל איזה חבורה בשרת RP אני בפנים.
    מה איתכם?
    יש למישהו שרת מועדף?
    לי לא אכפת להתחיל איזו דמות חדשה קטנה וחביבה על שרת RP, באיזה שרת אתה כרגע, איזה פקטשיון, ומה השם שלך?

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    אני כבר מסתובב ב-Earthen Ring, אבל הוא די עמוס וגם לא PVP (מה שאולי יפריע לכמה מכם).
    אני מציע לחכות ולראות איך יהיה השרת הישראלי שמארגנים כאן, ואולי להחליט בהתאם על "תת-שרת ישראלי" לענייני RP. אני בהחלט אשמח לראות שרת כזה.

הרשמה