תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 45
    הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    שמתם לב שבחברה היום יש כ"כ הרבה הרגלים ומעשים שנהפכו למזה מאאאגניבים? כל פעם שמשהו נהיה כזה נחמד, פתאום באים 20,000 איש, מתלבשים על זה, עושים את זה קולי והורסים את כל ההנאה הטהורה. או - שזה פשוט מפגר ולא מובן.

יהיה נחמד למנות את כולם בת'רד אחד.. אני אתחיל:
    1. לרדת על פיפא/מייקרוסופט/כל מותג גדול. אולי הן לא הכי מספקות וחסרות כמה וכמה דברים, אבל אולי מספיק כבר להראות מבינים ולרדת על החברות הגדולות?! לפחות 50 אחוזים מאלה שמתלוננים הם סתם מתלהבים שהולכים אחרי הזרם.
    2. דסקטופ ריק. קחו מצב כזה: אני רוצה להכנס לאיזושהי תוכנה או משחק. במקום ללחוץ בנוחיות מרובה איזה דאבל קליקון על ה-desktop, אני פאקינג צריך 5 פעולות בשביל לעשות אותו דבר?! אף פעם לא מצאתי הגיון בזה.
    3. לרכב על אופניים עם בגדי לאנס ארמסטרונג כאלה. enough said. מפגר.
    4. לאטה מקיאטו וכל סוגי הקפה האלה שצעירים קונים בחנויות מאאגניבות כמו קופי בין. הבנו, אתם אוהבים את הקפה שלכם טחון, גרוס ועם פס שמנת.
    5. לנסוע לתאילנד (או כל מקום איני אחר) אחרי הצבא. יש כאלה שרוצים לצאת מהשגרה? שיצאו ממנה בניו המפשיר. לא נופש במקומות עולם שלישי.
    6. פלאפון עם מצלמה. הסדרנו טוב מאוד גם בלי. ונסתדר טוב מאוד גם אם לא תהיה לנו מצלמה שתנציח אותי ואת חברי הטוב עושים פרצוף מפגר על רקע איזו מסיבה.
    7. קעקוע על אחורי הכתף. נמאס! מה גם שעכשיו גם זקנים עושים את זה.. בעעע

יש עוד המון.. לא חשבתי עליהם. תורכם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    אני תמיד העדפתי דסקטופ ריק למדי. מה יעזרו לי מאות אייקונים, לך תמצא אותם אחר כך...
    תאילנד (או המזרח באופן כללי) Vs. ניו-המפשייר... בוא נראה, בעלות של שבוע בבוסטון אתה יכול לטייל חצי שנה במזרח...
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    1, 3, 4 ו-7... הרגת אותי מצחוק. יש כל כך הרבה בסגנון, פשוט לא עולה לי בשלוף כרגע.
    תכלס, אני מת לעשות קעקוע מאחורי הכתף... החזקתי מזה קול... עכשיו הרסת לי. :<

אההה, כן- נעלי קרוקס. אומנם לא החזקתי מזה אף פעם משהו מגניב, אבל לראות זקנים בני 80 נועלים את זה... האימה!!!
    אמר רבי עקיבא:
    "אל תעשו מלחמה, תעשו אהבה.
    על רגל אחת- זו כל התורה."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי choopy
    אני תמיד העדפתי דסקטופ ריק למדי. מה יעזרו לי מאות אייקונים, לך תמצא אותם אחר כך...
    תאילנד (או המזרח באופן כללי) Vs. ניו-המפשייר... בוא נראה, בעלות של שבוע בבוסטון אתה יכול לטייל חצי שנה במזרח...
    ניו המפשיר היתה דוגמא קיצונית. בוא נאמר שטיסה לאירופה אפשר למצוא במחיר סביר מאוד, ואם הולכים על שופינג שוק מטורף, אפשר למצוא בכל מקום דברים בזול. ובוא נאמר שאנשים שנוסעים לתאילנד לא נוסעים לשם בשביל מזכרות החרסינה היפות למשפחה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006

זה בסדר? ^_^
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    תל אביב
    jammer, אתה שולתתתתת!!1 העבודה פשוט מצוינת, איפה עשית אותו?

וכן, גם אני עמדתי להוסיף את הקרוקס, אני שמחה שהקדימו אותי. איזו אופנה נוראית. כשילדה בת 8, בחור בן 25 וגבר בן 70 נועלים את אותן הנעליים, צריכה להבהב איזו נורת אזהרה אוניברסלית.

יש גם את הנטיה הנוראית של בחורות ללכת עם מכנס ממש ממש נמוך וממש ממש צמוד, כשהגוף שלהן ממש ממש לא תומך בזה. זה לא בדיוק אופנה של הזמן האחרון, אבל זה אף פעם לא הפסיק להיות מטריד.
    עם וואקום גדול באה אחריות גדולה.
    http://blogs.vgames.co.il/comics
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    עיר
    נתניה
    אם ילדה בת 8, בחור בן 25 וזקן בן 70 לובשים את אותה נעל- כנראה שהנעל הזאת טובה. אין שום צורך לחפש נורות אזהרה.
    אני אישית אוהב בקיץ ללכת עם קרוקס משתי סיבות פשוטות.
    א. זיעה. אחרי שאתה הולך בחום ובלחות של מישור החוף עם נעליים- אתה מגיע הביתה עם רגליים דביקות, מלוכלכות, ובעיקר מסריחות.
    ב. "נגישות". אפשר ללבוש אותן כמעט בכל הזדמנות, ובלי טקס לבישת הגרביים וקשירת השרוכים.

לגבי הנוחות, הם נוחות כמו נעליים רגילות, רק יותר "חופשי" שם בפנים. אני הרבה פעמים שומע אנשים שאומרים "וואי אחי... זה עולם אחר...". ב90 אחוז מהמקרים זה בולשיט.
    !!In Soviet Russia, signature writes YOU
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    jammer - היתכן שהתמונה באיכות לא כל כך טובה..?
    ממה שאפשר לראות בתמונה הזאת - אני במקומך הייתי עושה שם כמה תיקונים (אם אתה מעוניין - אשמח לתת המלצות).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    עיר
    נתניה
    אוהו, תראו מי פה.
    שתף ב-Google+

חולצות ורודות זה הדבר המגניב ביותר שיש.
    אין דבר מעודד יותר מלהשלות את עצמך שאתה מטרוסקסואל, ובעצם סתם להראות כמו קוקסינל.
    אנשים רבים אינם יודעים שאלמוגים גדולים שנצבעו בחום, וחוברו לגולגולת בעזרת ברגים פשוטים, יכולים לגרום לכל ילד טיפוסי להיראות כמו צבי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    נכתב במקור על ידי מאסטר יהודי
    חולצות ורודות זה הדבר המגניב ביותר שיש.
    אין דבר מעודד יותר מלהשלות את עצמך שאתה מטרוסקסואל, ובעצם סתם להראות כמו קוקסינל.
    אחי, הרגת אותי...
    ויש עוד, שמתם לב שכל אדם שני בעולם הזה מנגן בגיטרה? זה נהיה פשוט נורא, כי זה כל כך מוריד את ממוצע רמת הנגנים בעולם. תאכלס אף אחד לא עושה אם זה כלום אח"כ, חוץ מאלה שממש נכנסים לזה. יש לי חבר כזה, והוא באמת מבין ומתעניין. הוא אמר לי שפעם אחת הוא ישב בחנות וניגן על גיטרה 7 מיתרים במשך שעה וחצי מרוב הנאה. הוא אפילו כשהוא מדבר איתי בטלפון. אם הפעילות של 90% מהאנשים בקהילה הזאת היא בדר"כ מחשב, הוא ינגן בגיטרה. אני אישית הייתי הולך על תופים, אבל "הרעש זה נורא"... חבל לי מאוד כי יש לי אחלה חוש קצב ואני פשוט מת כשאני שומע תופים באיכות ורמה גבוהות. זה עושה טוב על הלב...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    עיר
    נתניה
    מה אכפת לך מה הממוצע? העיקר שיש יותר נגנים טובים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    * ילדים שחושבים שהם מבקרי מוזיקה (כי הם מכירים את "פינק פלויד". *ראו סעיף שני).
    * ילדים שהרגע גילו כל מיני להקות רוק (כדוגמת פינק פלויד, מטאליקה, AC\DC, לד זפלין וכל האלה) וחושבים שהם מאאגניבים וכמובן מבקרי מוזיקה.

זו תופעה כל-כך מעצבנת.

עריכה: ושכחתי להזכיר שחלק מהילדים האלה גם כותבים את השמות של הלהקות/זמרים בכל מקום אפשרי (יש לי כמה טיפשים כאלה בשכבה, ואני ביב':rolleyes.
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    עיר
    נתניה
    זה ת'רד "אופנות מאגניבות" לא "את מי אתה שונא".
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי חתוליס
    זה ת'רד "אופנות מאגניבות" לא "את מי אתה שונא".
    זה בד"כ נגזר אחד מהשני

עוד אופנה מפגרת: מה הקטע עם רכבי השטח שרק נשים נוהגות בהן (מתי לאחרונה ראיתם גבר בג'יפ?). הרי זה ברור שמתישהו הן נכנסות לרחוב חד סיטרי צר, מנסות להחנות את הרכב הענק הזה בתוך מקום צר.. וההמשך ידוע.
    הרכבים הגדולים האלה הם אחד מסימני השאלה הגדולים בחברה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    עיר
    נתניה
    אלה רכבי שטח שהם יפים ויקרים מדי בשביל להסיע אותם בשטח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    אפשר להפוך את זה להמשך לת'רד הנוסטלגי של אסף/FOXHOUND, "חמישים דברים שגברים שונאים"?!?
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    עיר
    רעננה
    מה הבעיה עם חולצה ורודה? ומה הקשר המחייב למטרוסקסואל?
    חולצה ורודה יכולה להיות יפה בדיוק כמו כל חולצה אחרת (חוץ מכתומה ), הכל תלוי במי לובש אותו, מתי ועם מה.
    אותו דווקא עיצבן הקטע המטומטם של המטרוסקסואל (=הומוסקסואל?) הזה. למרות שזה כבר דיי עבר אז לא משנה.

סעיף 4 הרג אותי.....כל כך נכון. באותה מידה גם אנשים שבאים למגרש עם בגדים של קובי בראיינט ואתה, עם חולצה ישנה ומכנסי טריקו, מנצח אותם. העיקר שיש להם את הפוזה הזאת של הכדורסלנים.

או אנשים שבאים למסיבות סטייל הצל/סאבלימינל/50 סנט (עם חולצה מכוערת שגדולה עליהם ב 9 מידות וכובע דפוק נוטה הצידה כמו ילד עם נזלת שיוצאת מהאף) ורוקדים כמו רפארים מאגניבים בכל שיר שיש בלי קשר לקצב ולמוזיקה.....

בקשר לקרוקס- קודם כל, זה מכוער. אם רוצים להתגבר על זיעה וכו'- יש סנדלים. אבל זה מילא. הבעיה היא שאנשים הולכים איתם למסעדות, בתי קולנוע וכו'. WTF? אין לכם בושה? איך אפשר ללכת עם כפכפים (וזה עדיין כפכפים) למקומות כאלה?
    בקשר לנוחות- BULLSHIT. אולי הן נוחות מבחינת "נגישות". אבל הן לא יותר נוחות משום דבר אחר שלבשתי והיה דיי נוח.... בטוח שלא "משהו אחר" וכל החרטא הזה.

מיטב! כנסי לת'רד המתפקדים מיד!
    .I'm not perfect, yet
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    אני מסרבת להתפקד! הפורום הזה קקאי. כל עוד הישן קיים - אני לא פה... :rolleyes:

עריכה: אפילו הפרצופונים עלובים! זה 'roll-eyes' זה?!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    עיר
    גבעתיים
    אופנות מאאאאגניבות?
    1. מה עם כל מליארד האנשים שהרינגטונים שלהם זה מירי מסיקה או קרן פלס? ממאיס את הצורה של השירים האלה. וכל אחד מהם מרגיש "מה זה מיוחד"...
    2. משקפי שמש בערב או במקומות אפלים - המצב השתפר לאחרונה, אבל אין כמו לראות מישהו מגשש את דרכו באפלה למרות שהוא רואה כמו נץ!
    3. אני מצטרף להודעת הבחורות והמכנסיים. כל בחורה צריכה להשלים בחינה אחת - האם הבטן מסתירה את הכפתור של המכנסיים. אם התשובה היא חיובית - עדיף להחליף (לשמלה שחורה...).
    שתף ב-Google+

הרשמה