תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 44
    הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    תל אביב
    כבר כמה עונות-טלויזיה שאנחנו מקבלים סדרות שעוקבות אחרי הרעיון הכללי של "אל תגלו להם שום דבר, ואם כן, תעשו את זה מסתורי ומרגיז, כדי שהם יהיו חייבים לראות גם את הפרק הבא!!1 חחחחח".

אני לא מתלוננת כמובן, אני צופה אדוקה של רוב הסדרות האלה, ביניהן אבודים (Lost), נמלטים (Prison Break), גיבורים (Heroes) והסדרה היחידה שלא תורגמה לרבים נסתרים - יריחו (Jericho).

מה הסדרה החביבה עליכם? הדמות החביבה עליכם? המהפך העלילתי שהשאיר אתכם פעורי פה?

חשוב: נא לסמן הודעות שמכילות ספוילרים בצורה בולטת כדי לא להרוס לאנשים שעוד לא ראו את הסדרה/פרק המדוברים.
    עם וואקום גדול באה אחריות גדולה.
    http://blogs.vgames.co.il/comics
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    אני חייב לומר שאף אחת מהסדרות הנ"ל לא הצליחה למשוך אותי או ללכוד את תשומת לבי. אחרי ששמענו כל כך הרבה על "אבודים" אני ואשתי צפינו באיזה חמישה-ששה פרקים עד שנשברנו סופית. בסדרות הללו לא קורה שום דבר! זה פשוט לא מעניין בגרוש...

הרבה יותר עדיף "סקראבס". גם לא קורה כלום, אבל לפחות זה מצחיק בהיסטריה...
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    עד כמה שאהבתי את פריזן ברייק, אחרי העונה הראשונה היא נמאסה עליי. אפילו לא היה לי חשק להתחיל לראות את העונה השנייה.

העונה הראשונה של לוסט הייתה אחלה של דבר, התחלתי לראות את השנייה ב"הוט", פספתי שני פרקים, ואז כבר החלטתי שעדיף לי לחכות לשידורים חוזרים, או ל- DVD.

לפני שבוע בערך סיימתי לצפות בעונה הראשונה של 24 ב- DVD. אומנם מן הסתם שמעתי על הסדרה הזו, אבל לא ציפיתי שזה יהיה כ"כ טוב. ממליץ בחום!

עריכה: סקראבס... למה עברת מערוץ 2 ליס? :'(
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    24 סדרה באמת מעולה. העונה הרביעית הכי חזקה עד עכשיו, לטעמי
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    אני רואה כמה סדרות ואני אוהב מכולן את ורוניקה מארס. By far.
    נמלטים עונה 2 הדרדרה , אבודים עונה3 עדיין לא מספקת תשובות.

בנוגע לסדרות חדשות אשר עלו , גיבורים היא כנראה הסדרה הטובה ביותר ואני חייב להזכיר את הסדרה המצויינת של שואוטיים בשם Dexter. מומלץ מאוד לצפות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    שכחתי מורוניקה!! סדרה מעולה, למרות שראיתי רק עונה אחת, ואת השנייה פספסתי באקסטרה הוט

אני מקווה שהם יתנו שידורים חוזרים בקרוב, אני לא אוהב להוריד סדרות. סתם לא נוח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    לא ידוע אם יהיה שידור חוזר לעונה 2 בקרוב בערוץ , מה שכן , רצים כבר פרומואים של שידור חוזר של עונה2 של אבודים.
    לא נוח להוריד סדרות? זה נשגב ממני.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    כן, ראיתי את הפרומואים לשידורים החוזרים של אבודים. אם זה לא יגיע ל- DVD בקרוב, אני פשוט אראה את זה בהוט.

לא יודע, זה פשוט לא נוח. זה גם מוריד לי לאט (פעם אחרונה שניסיתי מאימיול), גם איכות לא מדהימה (סאונד ותמונה) וגם לראות את זה על המחשב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    נכתב במקור על ידי Menaged
    כן, ראיתי את הפרומואים לשידורים החוזרים של אבודים. אם זה לא יגיע ל- DVD בקרוב, אני פשוט אראה את זה בהוט.

לא יודע, זה פשוט לא נוח. זה גם מוריד לי לאט (פעם אחרונה שניסיתי מאימיול), גם איכות לא מדהימה (סאונד ותמונה) וגם לראות את זה על המחשב.
    תנסה לחבר לטלוויזיה, אם אתה מוריד באיכות גבוהה זה צריך להיות בסדר גמור..

אני מזמן מכור לאבודים, ולאחרונה גם לנמלטים... אגב, מישהו ראה פעם את surface? זה גם אמור להיות בסגנון הזה שאביב תיארה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    תל אביב
    Surface...זה עם המפלצות הימיות? אני חושבת שהתחלנו לראות שניים-שלושה פרקים והפסקנו משום מה. זה דוקא לא היה רע כל כך.
    עם וואקום גדול באה אחריות גדולה.
    http://blogs.vgames.co.il/comics
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    פ"ת
    עוקב אחרי אבודים, הישרדות, וכמובן הסדרה הטובה בטלויזיה - הסופרנוס.
    #Vtarbut @ irc.quakenet.org

The age of the DogFather has ended. The age of Saturn has come.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    רואה את כל הסדרות הטובות שיש ליאס להציע...
    סמולוויל- עונה שישית מגיעה בקרוב, לא נמאס מסופרמן הצעיר, במיוחד עכשיו שהוא סוף סוף הופך לסופרמן.
    מעמקים- סדרה בסדר... מתקדמת לאט. איכויות גרפיות ואפקטים דיי זולים. אבל נקווה שיתפתח לסיפור טוב, נראה כאילו הסדרה לא מתקדמת לאנשהו.
    פלישה- מחכה לעונה השניה... עונה ראשונה גדולה לדעתי. אחרי שסוף סוף נתנו תשובות לחלק מהשאלות, העונה השניה צריכה להיות טובה.
    אבודים- ראיתי עונה ראשונה... משעמם ראסמי, אבל איכשהו המשכתי לראות. מתישהו נראה את שאר העונות.
    פריסון ברייק- עונה ראשונה אדירה, עונה שניה מתחילה חלש ומתקדמת יפה...
    24- ג'ק באוור מלך! עונה חמישית מדהימה...
    סקראבס- צחוקיייים... אחלה סדרה, באמת אהבתי את הדמויות וההומור.

יש פה ושם ריאלטי שאני רואה שמשעמם, אבל לא באופן עקבי... ויש כמה סדרות שהייתי רוצה לראות... אבל אין ממש זמן. :<>
    אמר רבי עקיבא:
    "אל תעשו מלחמה, תעשו אהבה.
    על רגל אחת- זו כל התורה."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    פ"ת
    אתה רואה 2039203 סדרות ואין לך זמן?
    אפשר לחשוב כמה "קורסים" יש, יא מעפן
    #Vtarbut @ irc.quakenet.org

The age of the DogFather has ended. The age of Saturn has come.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    אממ..פלישה בוטלה אחרי עונתה הראשונה וכמו כן גם Surface.
    אני שב ומדגיש , רוצו לראות את דקסטר.

אגב , אין פלא שההורדות שלך אטיות - אין להשתמש באימיול לשום דבר. אני גם רואה ב TV OUT אז זה מאוד נח. חוץ מזה , כל DVD היום יכול להריץ קבצי וידאו בצורה רגילה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    אני חושב שהורדתי גם פעם בביטורנט וזה לא זז לי. אני לא ממש מבין בדברים האלה :X
    אם אני רואה בדיוידי שלי אז אני צריך גם לצרוב דיסקים, ושוב, האיכות לא מדהימה. מצד שני, הדבר היחיד שראיתי שהורד מהאינטרנט היה פריזן ברייק, וכל קובץ שקל 300 מגה. בקיצור, אני מעדיף לחכות שיגיע לדיוידי וזהו. לא כזה לחוץ לי לראות סדרה מסוימת. ה- TV OUT זה באמת רעיון יחסית טוב. שכחתי שאני יכול לעשות את זה, כי במחשב הקודם אני לא חושב שהייתה לי את האפשרות.

(כן, אתם יכולים לקרוא לי מוזר, או עצלן בעצם...)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    מה, אף אחד לא רואה פה סטארגייט? (Stargate)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    אם אתה כבר נכנס לעסק, תנסה קודם כל את sababaDC. מהירויות מטורפות, לוקח את אימיול וביטורנט ביחד... לפי מה ששמעתי לפחות, אני אישית עדיין תקוע על אימיול עקב עצלנות.

ובבועה שאני חי בה לא היה לי מושג עד עכשיו שיש את כל הסדרות האלה ביס... לHOT אשכרה אין כלום! רק אבודים ועוד כמה זניחות. ערוץ אקסטרה הוט ממש לא שווה את הכסף - חוץ מאולי freaks and gicks שהיה די משעשע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    לאקסטרה הוט יש את ורוניקה! זה הכי חשוב. 24 גם אבל בסך הכל אני מסכים שהרכש של הוט חייב לעבור עיבוי מאסיבי , ולא סתם של סיטקומים מחפירים שגם ככה לא שורדים עונה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    נכתב במקור על ידי GhostDog
    אתה רואה 2039203 סדרות ואין לך זמן?
    אפשר לחשוב כמה "קורסים" יש, יא מעפן
    דיברתי על סדרות בכללי שראיתי\רואה...
    אני לא רואה את כולם במקביל (הם לא קיימות ביס במקביל, אני לא מוריד מהאינטנרט)... אני רואה בלחץ 2 סדרות... שזה יוצא פרק אחד לשבוע.
    פריסון ברייק ומעמקים (שהעונה הבאה בוטלה כמו שקאז אמר).
    כל פעם זה מתחלף בסדרה אחרת, בגלל שהעונות נגמרות ומביאים חדשות. ככה שלראות פעמיים בשבוע, פרק של 40 דקות בערב- זה לא כזה הרבה.

אהה ואורי אתה הומואואואו :>
    אמר רבי עקיבא:
    "אל תעשו מלחמה, תעשו אהבה.
    על רגל אחת- זו כל התורה."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    מישהו אמר סטארגייט? כאילו, הסידרה הכי טובה ביקום? ואטלנטיס, סדרת הבת של הסדרה הכי טובה ביקום, כמובן. עוד לא ראיתי את שתי העונות האחרונות של שתיהן, אבל מעבר לכך אני צופה אדוק.
    צופה אדוק גם ב: אבודים (ששומרת על קו מותח כל הזמן), Heroes (שהשתפרה בהרבה מהפרק הראשון), ורוניקה מארס (רק אמצע עונה ראשונה, בינתיים עוד לא נופל מהרגליים, אבל ממשיך הלאה), South Park, וסקראבס (הדבר המצחיק ביותר שיש בטלוויזיה, נקודה). והכל דרך ערוץ Azureus היעיל כל כך - אין על ביטורנט.
    שתף ב-Google+

הרשמה