תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    25 שנים עברו מאז שמריו הופיע לראשונה בחיינו, ודניאל מאיר מסכם את הרגעים הגדולים בקריירה המפוארת והחשובה שלו.
    לכתבה מלאת הנוסטלגיה.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    אחלה כתבה דניאל...מותג באמת חזק.
    תכלס אין מישהו שלא שיחק בגרסת מריו של שנות ה-90... אפילו חברה שלי שיחקה בזה ויודעת מי זה מריו... וזה הישג!
    אמר רבי עקיבא:
    "אל תעשו מלחמה, תעשו אהבה.
    על רגל אחת- זו כל התורה."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    יהודה (מ-יהודה ושומרון)
    *דרך אגב,אני די בטוח שסופר מאריו2 היפני היה אותו המשחק כמו סופר מאריו ברוס. רק עם שלבים אחרים(יותר גרועים ויותר קשים)ובלי שום חידוש,יעני כמו חבילת הרחבה ובגלל זה הוא נחשב גרוע,וסופר מאריו2 האנגלי היה משחק יפני כושל מאוד לפאמיקום(דוקי דוקי פאניק),שנינטנדו פשוט החליטה לשנות בו את הגיבורים לדמויות ממריו(מריו,לואיג'י וגם הנסיכה פיץ' וטוד הפטריה),לשנות את השפה לאנגלית ולקרוא לו "סופר מאריו2" ולשווק אותו ובגלל זה הוא נחשב גרוע,
    סך הכל,שניהם גרועים,משחק גרוע

(ד.א.* נינטנדו עשתה משהו דומה כשמשחק הפאזלים "פאנל די פון" היפני המצליח שונה בגרסה האנגלית ל"טטריס אטאק" והגיבורה,ליפ שונתה ליושי,אותו דבר,רק שהמשחק הזה לא גרוע)
    "אני בכלל לא מהמשחק הזה,לא שיתפו אותי,לא,אני גם לא מקנא,למה אתה חושב שאני מקנא?,מה אכפת לך שאני מקנא?,מה אכפת לך שאני מקנא?,שעשו משחק בלעדי?,שלא זימנו אותי?,שאפילו לא פנו אליי?!,זה בסדר,אני לא חושב על זה,יש לי עיסוקים אחרים,נו תיתן לי כבר להיכנס!,אתה עושה לי את זה בכוונה,בכוונה אתה עושה לי!,מה עשיתי לך?,זה משחק שלי!הכל פה שלי!,אני התחלתי עם זה,אז תזוז הצידה,אני ארצח אותך!,אח,בסדר בסדר, הלכתי, לא אז לא".האיש שמלפני האגדה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי !נס
    *דרך אגב,אני די בטוח שסופר מאריו2 היפני היה אותו המשחק כמו סופר מאריו ברוס. רק עם שלבים אחרים(יותר גרועים ויותר קשים)ובלי שום חידוש,יעני כמו חבילת הרחבה ובגלל זה הוא נחשב גרוע,וסופר מאריו2 האנגלי היה משחק יפני כושל מאוד לפאמיקום(דוקי דוקי פאניק),שנינטנדו פשוט החליטה לשנות בו את הגיבורים לדמויות ממריו(מריו,לואיג'י וגם הנסיכה פיץ' וטוד הפטריה),לשנות את השפה לאנגלית ולקרוא לו "סופר מאריו2" ולשווק אותו ובגלל זה הוא נחשב גרוע,
    סך הכל,שניהם גרועים,משחק גרוע

(ד.א.* נינטנדו עשתה משהו דומה כשמשחק הפאזלים "פאנל די פון" היפני המצליח שונה בגרסה האנגלית ל"טטריס אטאק" והגיבורה,ליפ שונתה ליושי,אותו דבר,רק שהמשחק הזה לא גרוע)
    דוקי דוקי פאניק הוא לא משחק לפאמיקום, הוא משחק לפאמיקום דיסק זה קודם כל. דבר שני יש עוד שינויים חוץ מהשינוי דמויות. דבר שלישי לא מאריו ברוס 2 היפני ולא מאריו ברוס 2 האמריקאי משחקים גרועים. שניהם נחמדים, אומנם לא מתקרבים לאיכות של שאר משחקי מאריו אבל עדיין נחמדים.

בקשר לכתבה... כתבה נחמדה אבל למאריו מגיע הרבה יותר מ-2 עמודים: יש קצת מידע מוטעה, יש עוד הרבה מאוד מה להוסיף, בכלל לא רשמתם על המהפכה של מאריו ברוס 1 בתחום המנוע הפיזיקלי ובתחום העיצוב שלבים, בקושי פירטתם על מאריו וורלד (התוספת של יושי, כל עשרות השלבים הסודיים המיוחדים שצריך לפתוח, השלבים של בתי הרוחות, הספין ג'אמפ ועוד), יושי איילנד הוא אולי "חצי ספין אוף" אבל הוא עדיין משחק מקורי ומעולה לאללה שצריך לרשום עליו, ואפילו ספין אופים מלאים כמו מאריו RPG, סופר מאריו קארט ומאריו טניס יש להם חשיבות גדולה וצריך לרשום עליהם.
    שתף ב-Google+

הרשמה