תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    בש
    יש לי שתי תמונות שחיברתי (נגיד של כביש)
    ואני רוצה שהגוון של הצבע ביניהם יהיה בערך אותו הדבר (שלא ישימו לב שזה מחובר!)
    איך עושים את זה???

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    תל אביב
    כמה דרכים.

הראשונה, בעזרת כלי הציור. להתקרב בזום לקו החיבור בין שתי התמונות, לבחור צבע ולהתחיל לכסות בעדינות על הקו, עד שמגיעים לתוצאה משביעת רצון. אפשר להשתמש גם בכלי ה-Smudge כדי שלא יראו את "משיכות המכחול".

השניה בעזרת מסכות. מסכה היא שכבה בלתי נראית שנצמדת לשכבה שלך, וכל מה שמציירים עליה בשחור מתפקד כאילו מחקת את השכבה הרגילה (כדאי לנסות כדי להבין במה מדובר). שים את התמונה העליונה כך שתכסה קצת את התמונה שתחתיה ושים מסכה לשכבה הזו בעזרת כפתור המסכה בחלון השכבות (ריבוע אפור שבתוכו עיגול לבן). לסמל השכבה התווסף סמל נוסף של שכבת מסכה. עמוד על הסמל הזה כדי לעבור למצב מסכה, וצייר בעדינות בשחור בעזרת מברשת רכה בקו התפר. השכבה העליונה תעלם לאט לאט והתחתונה תופיע מתחתיה בשילוב עדין יותר.

את אותו הדבר אפשר כמובן לעשות גם עם כלי המחק, אבל היתרון של שכבת מסכה היא שהתמונה המקורית נשארת ללא פגם ואפשר תמיד לחזור אליה.
    עם וואקום גדול באה אחריות גדולה.
    http://blogs.vgames.co.il/comics

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    ראשון לציון
    אני בוחר באפשרות המהירה (יחסית), לא תמיד נראה טוב כמו עבודת הנמלים אבל התוצאות לא רעות בכלל;
    אתה עושה לייר חדש צובע אותו בצבע כל שהוא שם אותו על HUE (או כל בלנדינג אחר שיראה מתאים), מוריד את השקיפות ומתחיל לכסות אותם בליירים ומוחק חלקים איפה שצריך אחרי כמה דקות של התעסקות עם זה בדרך כלל יוצאת לי תוצאה לא רעה בכלל.

הרשמה