תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 43
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    ירושלים
    הערה: המילים המודגשות הם ספוילר כך שמי שלא רוצה לגלות יותר מדי פרטים אז פשוט ידלג עליהם.

שני משחקי אונליין (די ישנים) בז'אנר הרפתקאה מאת חברות WANER BROS (מסתבר שהם לא רק עושים סרטים) וSARBAKAN.

למשחק הראשון קוראים ARCANE:THE STONE CIRCLE (ארקיין:מעגל האבן) או בקיצור ARCANE (ארקיין) (והוא מבוסס על ספריו של H.P.LOVECRAPT ומשחק התפקידים "קריאתו של קת'ולהו") זה משחק הרפתקאה - אימה ומיסתורין בין שמונה שלבים (ואתם יכולים לבחור באיזה שלב שאתם רוצים מתי שאתם רוצים) בסגנון "הצבע והקלק" ששמה תשחקו שלושה דמויות (בכל שלב דמות אחרת) בשם: דר' מק דרמוף, אופלייה הכנרית ופרסקוט הבלש. במשחק תחקרו תעלומות על כת מיסתורית שמטרתה היא למצוא את כל חלקי הגוף של מפלצת אימתנית ואז להקים אותה לתחייה. במשחק יש גם "הגבלת קליקים" כך שאתם חייבים להקליק במקומות הנכונים כי אם לא אז יצורים כל שהם לאט לאט יתקרבו אליכם או שיתחילו להיווצר (וזה קטע מפחיד) (לדעתי ההגבלה של שלב 6 הכי מפחידה) ואם תמשיכו להקליק במקומות הלא נכונים אז הם ימשיכו להתקרב/להיווצר עד שבסוף יהרגו אתכם ותצטרכו להתחיל את השלב מחדש. יש גם חפצים שאותם תאספו וכדי להשתמש בהם יהיו חפצים שפשוט תלחצו עליהם ויהיו חפצים שצריך עליהם לחיצה ארוכה ואז לגרור אותם למקום שבו אתם רוצים לעשות שימוש בחפץ. במשחק יש שני קטעי אקשן: בשלב 4 ובשלב 8. במשחק יש לכל שלב מוסיקה שונה (וכל אחת מהן יגרמו לכם צמרמורת). מידע על המשחק ועל הדמויות תמצאו במסך הראשון (ולא במסך המשחק). כדי להבין את העלילה וכדי לפתור את חלק מהחידות תצטרכו ידע באנגלית אך יש כמה חידות שלא דורשות ידע באנגלית.

למשחק השני קוראים STEPPENWOLF - THE X CREATURE PROJECT (זאב הערבות - פרויקט מפלצות X) או בקיצור STEPPENWOLF (זאב הערבות) זה משחק הרפתקאה - פעולה שיש בו שש פרקים וכל פרק יש ארבע חלקים (חלק = שלב) סה"כ 24 חלקים (ואתם יכולים לבחור באיזה שלב שאתם רוצים מתי שאתם רוצים) ואתם משחקים עם המקלדת. שני הדמויות העיקריות שתשחקו (בנפרד) הם: כתבת הטבע מג קרימסון וSTEPPENWOLF (או בשמו האמיתי: דר' אלן קיין) ויש במשחק שש מפלצות מיתולוגיות שכאן הן מעין "בוסים". הסיפור מתחיל בחדרו של הבוס של מג ומג נכנסת לחדר של הבוס שלה בכעס בטענה שנמאס לה לעשות כתבות טבע מפגרות והיא רוצה להתפטר ואז הבוס אומר לה שהוא תכנן שהיא תכין כתבה בג'ונגל בקונגו והיא משנה את דעתה ומסכימה ושמה היא פוגשת את STEPPENWOLF בפעם הראשונה ובדינוזאור טורף בשם "מקולה ממבה" ומכאן מסבירים על "פרויקט מפלצות X" שזה פרויקט שלוקח דגימות דם מכל מיני מפלצות מיתולוגיות ובעזרתן מנסה להאריך את חיי האדם ובראש הפרויקט עומד אדם בשם רג'י דונובן (שמתברר כאיש מושחת מאוד), המפלצות הם: המקולה ממבה - הדינוזאור הטורף, היטי - איש השלג, הקראקן - התמנון הענקי (מי שראה "שודדי הקאריבים2" יבין מה זה) והצ'ופאקברה - היצור הערפדי ששותה דם עיזים (במשחק תבינו למה הוא מסוכן), אך כמו בכל הסיפורים גם לפרויקט יש תקלות ודר' שלי (אישתו של STEPPENWOLF) נהפכת למפלצת בשם הרוקאה (שאינה סובלת אור) ומאוחר יותר (בפרק 6) דונובן (שהוא איש זקן שמשתמש במשחה כדי להראות צעיר) מזריק לעצמו מהדם של המפלצות ונהפך בעצמו לסוג אחר ומשופר יותר של הרוקאה (לפי דעתי שלא כמו דר' שלי דונובן יכל לשלוט בעצמו וכשנהפך להרוקאה אז רצה לבדוק את כוחו על שני השומרים שהיו שם ואז להרוג את STEPPENWOLF). במשחק אפשר לאסוף חפצים ואז אפשר לנסות להשתמש בהם לכול מיני דברים, כדי לבחור חפץ אפשר ללחוץ על המכשיר בפינה הימנית למעלה של המסך או ללחוץ על כפתור I ולבחור את החפץ (אפשר לראות אותו ככה בגדול) וללחוץ על OK ואפשר ללחוץ על כפתור T כמה פעמים עד שאתם מגיעים לחפץ שרציתם, יהיו חפצים שתצטרכו לשלב בניהם וכדי לעשות זאת כנסו למכשיר (בלחיצה עליו או בלחיצה על כפתור I) ובחרו את אחד מהחפצים שאתם רוצים לשלב(כך שיופיע בגדול)(אך אל תלחצו על OK) ואז לחצו לחיצה ארוכה על החפץ השני וגררו אותו אל החפץ המוגדל הראשון. המוסיקה שונה בכל שלב כך שחלק מהשלבים יש מוסיקה רגועה וחלק אחר יש מוסיקת אקשן (ובפרק 3 חלק 4 יש אפילו מוסיקת מתח מצמררת). מידע על הדמויות ועל המפלצות תמצאו במסך הראשון (ולא במסך המשחק). יש גם סרטונים במסך הראשון שמראים לנו את התקדמות העלילה בין פרק לפרק, כדי לראות אותם לחצו על האפשרות ALL CHAPTERS במסך הראשון וביחרו את הפרק שאתם עומדים לשחק ואיפה שיש את המספרים לבחירת החלק לחצו על PROLOGUE (כדי לראות את הסרטון שלפני פרק שש אז כשאתם במסך הראשון אל תלחצו על ALL CHAPTERS אלא לחצו על PROLOGUE-CH6 שנמצא בצד ימין) יש במסך המשחק הסברים על כפתורים (כולל שמירה וטעינה) כדי להבין את העלילה תצטרכו ידע באנגלית אך כדי לפתור חידות לא צריך ידע באנגלית.
    שחקו ותהנו.

עם יש לי טעויות בתרגום אז כיתבו לי.

תודה לDark Arrow על החתימות המגניבות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    אלה אכן הרפתקאות חביבות מאוד, אבל הן קיימות ברשת כבר יותר מחמש שנים.
    אנחנו מנסים להמליץ על משחקים חדשים יותר, אם כי אין מן הנמנע שהן יכנסו לאיזה אוסף הרפתקאות מקוונות שניצור בהמשך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    ירושלים
    באיזה כתבה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    באיזו כתבה מה?
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    ירושלים
    לאיזו כתבה התכוון ududy?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    הוא לא אמר שום דבר לגבי שום כתבה ספציפית. הוא דיבר באופן כללי.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    מרכז
    תגידו יש למישהו הורדה למשחקים לפלאפון??

---------------------------------------------------
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    ירושלים
    tal[matrix) נראה לי שהתבלבלת בפורום. כאן זה פורום של משחקי JAVA ופלאש ולא של פלאפון
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    תגיד איך מקבלים משחקים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    אני צריך gta6 למי יש?? אחים שלי תביאו לי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    ירושלים
    אם למישהו יש בעיה עם אחד מהשחקים (מקום שלא עבר או חידה שלא פתר) אז אפשר לשאול כאן כי עברתי את שניהם ואני אוכל אולי לענות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.04.2007
    אחי המשחקים האלה עתיקים....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    עיר
    Rishon
    toda raba...
    ggbb
    שתף ב-Google+