תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  24.10.2006
  עיר
  קרית אתא
  הודעות
  51
  שלום,

  דיון זה בא לקדם ולשפר את הקהילה הישראלית כמה שיותר לאור המצב הלא כל כך טוב (גרוע) של הקהילה הפחות מיקצועית והיותר חדשה, חייבים שיוני ומהר כי בחיים לא נתקדם בקצב הזה ותמיד יהיה פער עצום בין הקהילה המיקצועית לקהילה הפחות מיקצועית. ודיון זה בא לשפר את הקהילה ולקדם אותה כמה שיותר!  דבר ראשון - כל קלאן שרואה את עצמו רציני ורוצה לקבל הערכה מצד הקהילה יהיה תמיד מצוי בMIRC. אל תנסו למשוך משתמשים לחדרכם בעזרת הצפות אין-סופיות, לכו לקלאן אחר, (רצוי ברמת הקלאן אשר מחפש משתמשים) ותשוחחו עם חברי הקלאן הנבחר לגבי תמיכה ופרסום הדדי של חדריכם בMIRC. (מדריך למירק
  http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=149)


  כל פעם שאתם חפצים במשחק בצעו זאת באמצעות פקודת ה- /amsg תוך כדי ציון מספר המשתתפים, שעת המשחק, ואם ברשותכם שרת. כאן יש להזכיר שאין להציף - שלחו את פרסום המשחק פעם ב2-3 דקות ואם לאחר זמן מה אין משחק בנמצא בארץ הכנסו לחדר clanbase.et , רשמו את אותה ההודעה (באנגלית כמובן) וציינו את רמת המשחק בה אתם עובדים.

  לקלאנים (בתוך שרת פאבליק אל תעשו שכונה, שחקו באופן קבוצתי; המנעו מעבודה אגואיסטית, עזרו אחד לשני, שחקו בצורה הוגנת ותבצעו את מטלות המשימה ((OBJECTIVE

  לקלאנים שמגייסים שחקן חדש: אל תגייסו שחקן שיש לו איים מעולה בלבד, בדקו אם הוא יודע לעבוד בצוות (ויודע לשחק עוד תפקידים חוץ ממדיק), כי אחרי הכל זהו משחק קבוצתי ועבודת צוות היא לפני הכל! העמידו אותו לזמן מבחן (TRAIL), בדקו שהוא מתאים מבחינת התנהגות ואם הוא משתלב יפה בקבוצה, אם לא אז אל תקבלו את אותו משתמש לקלאן, קריטריונים אלו הם מעל ל"גיוס שחקן עם איים תותחי", הם קריטריונים בסיסיים לשמירת הקלאן בחיים. אל תשקיעו בדברים בטפלים (טאגים,אנשים במירק,ספונסרים וכו') תשקיעו בעיקר תשקיעו זמן (הרבה זמן) בטקטיקות שמתאימות לקלאן שלכם תעבוד על קרוס ואל תתפרקו אחרי רצף של כמה הפסדים, תלמדו מהטעיות שלכם והכי חשוב תהנו ביחד.

  לאדמינים של שרתים: חובה שהשרת יהיה תמיד על PULIC SETTINGS(הגדרות ציברויות). כאשר המשחק הוא במצב STOP WATCH הפעילו אותו על כמה מפות לא רק על מפה אחת. רוטאציה של מפות לדוגמה: אואסיס, גולדראש וסופלי בצורה הזו אנשים ישחקו, יכירו וישתפרו ביותר מפות וכתוצאה מכך יהיו יותר גיוון והנאה.

  לגבי MUTE - אם שחקן מקלל או מעליב אדמיןשחקן אחר מייד להשתיק את אותו אדם. לאחר 5 דקות בטלו את ההשתקה. אם בזמן ההשתקה כל רגע אותו אדם פותח בהצבעה לביטול ההשתקה פשוט תעיפו אותו.

  לגבי KICK - העיפו רק במצבים של teamkill ,AFKצ'יטר (אם אדם מסויים לא מבצע את המשימה לשיפוטכם). רצוי להזהיר מראש, ותמיד תמיד להזהיר לפני MUTE ולרשום לאדם המושתק את זמן ההשתקה ואת התוצאה אם יחליט להתעסק עם ההצבעות.  תופעה מפגרת ביותר היא לשחק על 0 timelimit עם שלושים מדיקים ופשוט לטחון את האלייס בספון קיל, לא עוד:

  אל תאפשרו הצבעה של שינוי זמן. תמיד תדאגו שיהיה בשרת ראפפ שישמור על הסדר- אם הוא רואה שמשתמש כלשהו מחליט לטחון את האלייס בספון קיל למשל באוסיס חובתו היא קודם להזהיר את אותו משתמש ואם אין תגובה הולמת מהצד השני אז לנקוט בפעולת הKICK, לאחר מכן הוא תמיד יקשיב לאדמין (בדוק).

  לאדמינים יש את הכוח לעשות כל שברצונם: להחליף מפות, להעיף, להשתיק וכו', מכאן מובן שיש לתת כבוד.

  עם זאת יש תמיד להזהירלהתייעץ עם המשתתפים לפני פעולה כלשהי (החלפת מפה, החלפת מצב משחק, השתקה, גירוש, העפה וכו').

  הלקוח תמיד צודק!!!  בבקשה גם תתיחסו לשלוש החוקים האלה של גיימר ותייסמו אותם בשרתים שלכם,

  "

  3) BS, airstrike, panzer וכל הדברים האלה הם מעצבנים, נכון, אבל הם חלק מהמשחק. אם אתם תצביעו להעיף מישהו כי הוא מתקמפר, עושה BS, משתמש לדעתכם ביותר מדי Airstrike או כל דבר אחר, ללא קשר לתוצאת ההצבעה (שתבוטל בידי האדמין), אתם תקבלו קיק מהשרת. אצלנו לא מעיפים אנשים על זה שהם שיחקו את המשחק. גם אם זה מעצבן.  4) אם האדמין פונה אליכם בבקשה של להפסיק לקלל, לענות לו לשאלה או לכל דבר אחר, ואתם לא עונים, זכותו של האדמין להביא לכם קיק מהשרת. כשאדמין פונה אליכם, יש לו סיבה. בדיוק כפי שזכותו של האדמין לפנות אליכם, ככה זכותכם לפנות אל האדמין. אתם רשאים לבקש ממש להזהות אם יש לו פייק-ניק, והוא יחוייב להגיד מי הוא. ככה נוכל לעקוב אחרי הפעולות שלהם יותר טוב.  5) אנחנו לא נעיף אנשים שעושים Objective-based gameplay במפות שהם מבוססות סביב זה. אם מישהו מפוצץ את התותחים באואזיס זה כי ההגנה של הגרמנים מתרשלת, לא כי מישהו הוא תותח-על שבחר דווקא לפוצץ את התותחים ולהרוס לכם את הכיף. אם יהיה אדמין בשרת, ומישהו יצביע להעיף את מי שעושה OBJ, האדמין יהיה רשאי להביא קיק למי שהתחיל את ההצבעה הזו.  6) אנחנו כן נעיף אנשים שמפריעים למהלך התקין של Objective-Based Gameplay. אם כבר הוטמן דינמיט ב-Gun Controls בבאטרי, תרגישו חופשיים לעשות לו defuse - אם זה הדינמיט שלכם. אם בשביל 10 נקודות XP אתם בוחרים לנתק את הדינמיט של חבר שלכם לקבוצה, אנחנו נרגיש חופשיים לנתק את החיבור שלכם לשרת שלנו."  ועם אתם לא רוצים נשק כבד אז תבטלו את האפרות לכך נשק כבד, ומספיק לעשות ספון רייפ לאלייס זה לא גולד ראש = (גולד ראש זאת מפה של ספון קיל הספון קיל זה דבר מחייב שם) תתחילו לשחק בפאבליק כאילו שאתם משחקים ב אפסיאם ככה תאמינו לי יהיה לכם הרבהההה יותר כיף וגם ככה תישתפרו הרבהההה יותר.  שחקנים רציניים אשר רוצים הכרה והתייחסות רצינית - חייבים מירק!

  שיתחברו, יהיו פעילים, ישוחחו בחדרים של הקהילה ושל הקלאנים השונים וככה יכירו אותם, יזמינו אותם למשחקים ומכאן הדרך לקלאנים מהירה.

  במירק אפשרות הארגון לפיקאפים ומיקיסם – משחקים הרבה יותר מהנים ומאורגנים מסתם פאבליק רגיל. ואפשרות להיות מרק ולשחק עם קלאנים בצורה נוראמלית.  בזמן משחק: אם הורגים אתכם – יפה, תפרגנו (V56) אם אתם לא מרוצים מהדרך שבה חיסלו אתכם אל תגיבו! בלי BS ,NOOB ובלי LAME SHOT וכל היוצא מסגנון זה.

  על דברים כאלו מותר ואפילו רצוי שאדמין ישתמש באפשרות ההשתקה (MUTE) ובלי כל השטויות האלה של להציף (I need a medick) וכל החרטות האלה.  המלצות:

  במירק הכנסו לחדרים הבאים: rtcw.isr quake.co.il 3dv.et

  חדר נוסף הוא et.gather - מן משחק מאורגן בשרת נעול ללא ונטרילו, החדר הוא ברובו מאירופה (חובה לדעת אנגלית) בערוץ תשאלו את אחד מנהליו איך משתתפים במשחק.  FAKE NICKS: בבקשה, בבקשה, תשחקו עם הניק האמיתי שלכם, יותר כיף לדעת נגד מי אתה משחק ועוד יותר כיף לדעת את מי הרגת, אז שוב, בבקשה תשחקו עם הניקים האמיתיים שלכם.  אתרים:

  www.3dv.co.il

  אני ממליץ לקרוא את החדשות כתבות של איטי, כל מי שמעניין אותו הדברים הכי חמים בנבחרת הישראלית ושאר הנבחרות בעולם על הטורנירים הכי טובים קלאנים הכי טובים וכו'... זה האתר בשבלו ויש שם גם פורום וסאב פורום שהליגה שהיתה אפשר להוריד דמואים נוסטלגאים ממש מומלץ.

  (יש את הארנה http://www.3dv.co.il/showthread.php?t=26086)

  ועם יהיה מספיק קלאנים פעלים (מירק מירק מירק!!!) ויראו שיש יותר רצינות אז יפתח טורניר ואף מועדון חדש (ברמה שלו פחות מארנה)

  http://www.quake.co.il

  אותו דברים כמו שיש ל 3DV (כתבות,מאמרים וכו') ממליץ להירשם לאתר

  http://www.clanbase.com

  שמה נמצאים הקאפים,לאדרים וטורנירים הכי חמים שיש אפשר להוריד דמואים לראות סיקורים ראיונות וביקרות (אנגלית)

  אותו דבר

  http://www.warleagues.com/

  כמו כן אמליץ על:

  http://www.swertcw.com/

  האתר של סרטי איטי וRTCW.

  אתר עם הסרטים הכי חמים שיש, תוכלו למצוא שם סרטים של כמה קלאנים ישראלים: הפורמו של ,MiI הסרט של ,deja.vu (ins) הסרט של ,il ועוד סרטים יפים וטובים אחרים.


  התנהגות בסיסית: לא להציף לקלל לאיים, לא בונטרילו וגם לא בשום מקום אחר.
  (מדריך לוונטרילו http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=150)


  לא משנה מי יותר יפה, מי דוקר יותר טוב, למי יש חברה יותר כוסית או למי יש בולבול גדול יותר - העיקר הוא להיות בני אדם ולכבד האחד את השני. רק לאחר דרך ארץ אפשר לחשוב על העובדה שזהו רק משחק ומשחקים בו להנאה.  לסיכום:

  מירק מירק מירק חובה על כל שחקן שרוצה הכרה ושרוצה להיתקדם במשחק, וכמובן כל קלאן שמכבד את עצמו ורוצה שיכבדו אותו חובה עליו להיות במירק.

  להיות קצת יותר בוגרים בשרתים,מיקר,ונט וכו', לשפר את השרתים בישראל!

  ככה יהיה יותר כיף לשחק יותר כיף לתקשר אחד עם השני והכי חשוב להנות אחד עם השני בתוך השרתים ומחוץ השרתים. חובה להוריד מירק! להירשם ל3דיוי ולקוויק!


  ולא לשכוח: תהיו פעילים במירק!


  מקווה שדיון זה יעזור ויקדם כמה שיותר את הקהילה היותר צעירה, ושסוף סוף יהיה מגוון רחב של קלאנים לשחק נגדם. אנחנו חיביים את השינוי הזה וכמה שיותר מהר!  בבקשה בלי תגובות מפגרות של "דיון בן זונה" "יפה אח שלי" וכו' בבקשה תגיבו תגובות רציניות וארוכות, תגיבו לעניין תגידו מה אתם חושבים תתנו מדריכים, איך אתם יכולים לתרום ולהשקיע לקהילה.
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  16.10.2006
  עיר
  ירושלים
  הודעות
  1,113
  עומרי אחד הדיון המושקעים שראיתי יש הרבה חומר למחשבה אבל בקיצור אני אוהב אותך....
  (13:12:54) (usound^beNyy) אני אפס במשחק מחשב וזהו
  (13:12:56) (usound^beNyy) מרוצים?
  ______________________________________
  להתרגז פירושו להעניש את עצמך על טיפשותם של אחרים

  !sharif#
  QuakeNet
  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  20.10.2006
  עיר
  ישראל
  הודעות
  191
  יפה מאוד עומרי!!
  אתה רשמת את הכל?

  את האמת גם אני רוצה שהקהילה תקום :]
  שתף ב-Google+

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  21.10.2006
  עיר
  חולOWN
  הודעות
  2,930
  אפשר סיכום מהיר של כל הדברים פשוט אין לי כוח לקרוא :x
  שתף ב-Google+

 5. #5
  הצטרף בתאריך
  16.10.2006
  הודעות
  289
  בני אתה כזה זובי אלוהים, שחורים לנצח.

  מממ אחלה דיון, משועמם או מעתיקן? או שילוב של השניים...?

  אבל בכל זאת, כל הכבוד! קבל ח"ח!
  שתף ב-Google+

 6. #6
  הצטרף בתאריך
  26.03.2009
  הודעות
  288
  יפה
  בברכה אנטוני

  אנטוני אם פרצתה לי למישתמש את מקבל באן
  שתף ב-Google+

 7. #7
  הצטרף בתאריך
  08.06.2009
  הודעות
  1,369
  יפה מאוד מקווה שישפר את הקהילה
  שתף ב-Google+

הרשמה