תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    טוב, אני מעלה את כל הקומיקסים שיצרתי עד היום, או יותר נכון לפני איזה 3 חודשים...
    בגלל המערכת המפגרת של ImageShack עוד חודש הכל יעלם, ואז אני אצטרך להעלות הכל מחדש... טוב, אני לא מאשים אותם, אין להם כל כך ברירה...

הראשון, שגם זכה בתחרות הקומיקסים של Vgames בזכות הרבה פאנצ'ים:
    ComicSpore

השני, קומיקס נחמד ופשוט על דום 3, הלא הוא ידוע בשמו המפורסם:
    לקומיקס או Doom 3

השלישי, קומיקס חביב המוקדש כולו לחברי המכורים:
    RPG

הרביעי, קומיקס הזוי ומצחיק, פארודיה על ה EyeToy:
    Buttoy

קומיקס נוסף הורד מטעמי טמטום.

תגובות, אם אפשר? אני בהחלט לא מתכוון לגזול מזמנכם היקר, כמובן, אתם אנשים עסוקים, אין לכם זמן להכנס לפורומים, ומכיוון שכבר עשיתם את זה, למה שלא תגיבו? אפילו מילה... ובבקשה לא להיות ביקורתיים ולכתוב משהו כמו 'מה-שיוצא-לכם-כשאתם-יושבים-בשירותים', או לנסות להתחכם ולכתוב 'לגחדכי', לא, תהיו נחמדים, ותבקרו, תעירו או תאירו... אם אתם ממש משקיענים, תהירו.
    אם אתם מוזרים וצריכים הסבר, אל תגיבו כמו: "לא הבנתי את הדבר הזה עם האנשים האלה", הודעה פרטית בהחלט תספיק...

ולכל המתעניינים, המעוצבנים והמתחכמים (בעיקר המעוצבנים והמתחכמים), חבוביז, הקומיקס שלי ושל MooMan, שכינויו השתנה לאור המערכת החדשה ל CJ (אתם יודעים איזה), לא יעלה לרשת בקרוב, ואולי אפילו אף פעם. כן, היו לנו עוד המון רעיונות מצחיקים, אבל פשוט אין לנו זמן להפגש...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    מצויין, קבל צל"ש
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי זאוס השני
    מצויין, קבל צל"ש
    קבל שניים! .

וחבל שחבוביז לא עולה שוב, חיכיתי לו. באסה, אתם תותחים אתה ו-MOOMAN הזה.

חולה עליכם! נשמות טובות, כפרות עליכם. :rolleyes: .
    (אם נשמעתי לרגע כמו איזה אחד מהשכונה אז תדעו שזה היה בכוונה).

וכן כן, אני MooMan כרעו ברך ונשקו את רגלי! - אוקיי זה מוגזם קצת...

אולי בפסח/חנוכה שנפגש נצליח להעלות את חבוביז רשמית- ואולי ניתן איזה ספיישל סיום מרגש,
    תחשיבו את זה- באולי גדול כי Woolin עושה את רוב העבודה ועדיין לא שאלתי אותו...

ו.... שיהיו לכם חיים טובים וחודשיים של לימודים בלי חופשים שבהם אתם סובלים, לומדים, נבחנים וקורעים ת-*** (שלוש אותיות מתחיל ונגמר ב-ת.) נעימים.

לילה טוב ושבת שלום! (אף על פי שהיום יום שלישי...)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    ראשל"צ
    אהבתי את כולם ומי כמוך שיודע שאני אוהב דברים בסגנון

נ"ב

באמת חבל שלא העלת את חבוביז
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    עוד תגובות, מישהו?

הפניה היא לגברים ונשים כאחד

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    רזולוציה ענקית וקומיקסים ארוכים מדי וכמובן שמצוירים בחוסר כשרון נוראי..רצית תגובה קיבלת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    נכתב במקור על ידי popop
    רזולוציה ענקית וקומיקסים ארוכים מדי וכמובן שמצוירים בחוסר כשרון נוראי..רצית תגובה קיבלת.
    לידע כללי, הרזולוציה תוקנה . על האורך אפשר להתווכח שנים, אם כי בעיניי הסטריפים מעולים (גם לאביב היו כמה "ארוכים", אם בא לך להשוות) ואם כבר להשוות, בוא נראה אותך משווה קומיקס שנעשה כולו בפאוור-פוינט לקומיקס שצוייר בעזרת לוח אלקטרוני, ועם כשרון יוצא דופן של שימוש בו.
    רציתי תגובה ותודה שקיבלתי, היא גרמה לי לבצע כמה תיקונים, או ליתר דיוק - אחד, שהוא הרזולוציה הבהחלט נוראית שהייתה. חוץ מזה, הכוונה שלי ב"תגובות" לא הייתה "הערות", או "עד כמה הקומיקס שלי מחורבן", אלא תגובות בכללי, ועל התוכן עצמו כמעט שלא הגבת... לא הגבת...
    בכל אופן, תודה רבה.
    אתם מוזמנים להגיב גם אם זה נראה לכם חסר משמעות, אני ממש צריך לקבל עוד הערות/הארות עד התחרות הבאה כדי שאוכל לדעת איפה להשתפר. תודה!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    היא שווה הקומיק-סיי הזאת?
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    טוב, הייתי חייב להקפיץ את הנושא למעלה כדי שכולם ישימו לב שגם הקומיקסים שלי מיועדים לתחרות! כבר המון המון זמן אני מחכה לה, ואם אני לא טועה, בזכותי היא בכלל התחילה!!! כן כן! בעצם, אם מישהו יקבל חולצה זה יהיה בזכותי! מגיעה לי אחת רק על היוזמה!
    לא הא?
    שיהיה...
    בינתיים אתם מוזמנים להגיב על הסטריפים שלי.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    אהבתי את הButtoy, בגלל הרעיון המקורי וביצוע טוב. את השאר אהבתי פחות, אבל גם זה של Spore טוב.
    עדיין, אף אחד מאלו לא משתווה לתותח שיורה אנשים P:

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי Poke
    אהבתי את הButtoy, בגלל הרעיון המקורי וביצוע טוב. את השאר אהבתי פחות, אבל גם זה של Spore טוב.
    בהחלט התותח שיורה אנשים הוא הטוב ביותר, אני אהבתי את כולם, הם ברורים ומצחיקים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    נכתב במקור על ידי Poke
    תודה!
    מה שניסיתי להעביר ב 'Buttoy' זה EyeToy = חרא (תרתי משמע), ויצא ממש נחמד. לדעתי הפאנצ'ים בכולם יצאו ממש טוב, אז אני מקווה להמשיך עם עוד כאלה (אם יצא לי). חשבתי להמשיך בעצתה של אביב וליצור סטריפ שלם מ'תותח שיורה אנשים', אבל אין לי ממש רעיון. קפץ לי איזה משהו אבל שכחתי אותו, ואני עדיין מנסה להזכר...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.11.2006
    עיר
    חיפה
    אהבתי את כל הסטריפים חוץ מזה שמתייחס למשחקי תפקידים, כי לא הכי הבנתי אותו.
    כל השאר מעולים ומצחיקים במיוחד. השתמשת בפוטושופ?
    :inlove:
    דרור חזן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    זה שמתייחס למשחקי תפקידים
    *הסבר בלבן*
    בשני הפאנלים הראשונים האלף והחצי אלף מתכתבים בקיצורים כמו cya, gtg וכאלה. בסטריפ השלישי מגיע אורק ומנסה לדבר נורמלי, ופשוט לא מבינים אותו...
    *סיום הסבר*
    לשאלתך, כן, התשמשתי בפוטושופ.

שתף ב-Google+

הרשמה