תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 32
    הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    שלום.
    מתי Call Of Duty 3 יוצא?
    אני מקווה שגם למחשב ... זה יוצא גם למחשב?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    יוצא לשוק ב- 9.11 בארה"ב. לא מגיע למחשב, רק לקונסולות.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    נכתב במקור על ידי choopy
    זה סופי העניין הזה? זאת בשורה קשה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    אין בזה בשורה, ואין גם חדש. כמו שהיו משחקי Medal of Honor נפרדים למחשב ולקונסולות, כך גם עם Call of Duty.
    אל דאגה, אני בטוח שימשיכו לסחוט את המותג הזה גם על המחשב עד תומו...
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי choopy
    אוף טוב נקווה שיוציאו סופו של דבר גם למחשב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    COD יצא למחשב, אבל נלחם בזמן מודרני נגד - נחשו.. טרוריסטים. זה מה שהודיעו לפני כחצי שנה. אולי זה כבר השתנה. קיצר, הרסו את הסדרה למחשב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    שימו לב שרוב המשחקים החדשים יוצאים רק לקונסולות
    בגלל שהרבה מורידים מהאינטרנט זה נזק כספי עצום לחברות ואלה שמורידים לקונסולת דרך המחשב המספר מאוד קטן אז זה יותר משתלם להם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי expl
    שימו לב שרוב המשחקים החדשים יוצאים רק לקונסולות
    בגלל שהרבה מורידים מהאינטרנט זה נזק כספי עצום לחברות ואלה שמורידים לקונסולת דרך המחשב המספר מאוד קטן אז זה יותר משתלם להם
    נכון,אבל לא רק...
    גם בגלל שהם מרוויחים למשחק לקונסולה יותר ממשחק למחשב...
    אבל זאת טעות כי יש יותר מחשבים מקונסולות לא?
    כמעט לכול מי שיש קונסולה יש גם מחשב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    The Land of the morning star
    אני לא בדיוק מחכה לזה בקוצר רוח כמו שחיכיתי ל-2. הראשון היה משחק פצצה וחבילת ההרחבה עוד יותר, הייתי חורש שם על שלבים כבר הייתי לומד אותם בעל פה. כשהגיע 2 שחיכיתי לו כל כך הרבה זמן התבאסתי תחת, הוא היה אחד הגרועים.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי PREDATOR
    נכון,אבל לא רק...
    גם בגלל שהם מרוויחים למשחק לקונסולה יותר ממשחק למחשב...
    אבל זאת טעות כי יש יותר מחשבים מקונסולות לא?
    כמעט לכול מי שיש קונסולה יש גם מחשב

זה נכון לגבי ישראל
    אבל לשאר העולם בטח שלא שם המחשב הוא דבר משני בשביל הגיימנג
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    המחשב תופס כשישית משוק המשחקים. 80% הם משחקי קונסולה. איך זה ייתכן? מאוד פשוט - במחשב יש המון פיראטיות, בקונסולות הרבה פחות.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    The Land of the morning star
    נכתב במקור על ידי choopy
    המחשב תופס כשישית משוק המשחקים. 80% הם משחקי קונסולה. איך זה ייתכן? מאוד פשוט - במחשב יש המון פיראטיות, בקונסולות הרבה פחות.
    תן לזה כמה שנים וגם בקונסולות רמת הפירטיות תעלה, היום להתקין צ'יפ שאתה יודע מה עושה יחסית זול אני לא אגיד איפה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    רגע, נדמה להם באמת שהם יוציאו למחשב את Call of duty 4 בלי להוציא את 3???! ראשים יערפו!!! יש גבול כמה אפשר להתעלל בשחקני המחשב

נב. אם כבר עוסקים בעריפת ראשים, צריך באמת שתהיה את האפשרות לכרות איברים ב-COD, זה הכי מציאותי שיש. אה, וצריך להודיע להם שיצאה טכנולוגיה חדשנית בתחום המנועים הגרפיים, קוראים לזה Regdoll (!) וזה קיים בכל משחק נורמלי אחר, תתעוררו שם!!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    ויש גם דבר שקוראים לו דם.
    וגם מנוע פיזיקלי נורמלי לא יזיק (תארו לכם איך זה יהיה אם תירו בגג של בניין שבו יש נאצים, וכל הבניין יפול להם על הראש. יהיה מגניב ביותר, ישפר את אווירת המשחק (בנוסף לאווירה המעולה שיש כרגע במשחקי COD), וגם מתאים לימנו בהם כרטיסי המסך וקונסולות הדור הבא יכולות להתמודד עם כאלה דברים).
    * סוגריים ארוכים מדיי, בעעע :|

מה שכתבתי גם מזכיר לי איזה חלק מסרטון גיימפליי של HL2:Episode 2, שבו סטריידר יורה את הלייזר שלו על בקתה גדולה וכולה קורסת עם פיזיקה מרשימה ביותר. אחד מהקטעים היותר יפים שראיתי במשחקים (ואני כבר מת לחוות את זה ב-Real Time במשחק. God Damn it עם הדחיות האלה. טוב, לפחות המשחק יצא יותר טוב).

ד"א את הסרטונים תוכלו לראות בתוכנה Steam של Valve (תורידו אם עדיין אין לכם אותה. לא חייבים שיהיו משחקים של valve בשביל לעשות חשבון).
    * אם אתם רוצים לראות את הסרטונים ברזולוציה ובאיכות הכי גבוהה תצטרכו לראות את הסרטונים דרך Steam (בדקתי, ואי אפשר להוריד את הסרטונים כקובץ נפרד למחשב מהאתר הרשמי של Steam.
    באסה).
    כמובן שתוכלו לראות את הסרטונים באתרי המשחקים השונים, אבל האיכות תהיה פחות טובה.
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי moonjib
    ויש גם דבר שקוראים לו דם.
    וגם מנוע פיזיקלי נורמלי לא יזיק (תארו לכם איך זה יהיה אם תירו בגג של בניין שבו יש נאצים, וכל הבניין יפול להם על הראש. יהיה מגניב ביותר, ישפר את אווירת המשחק (בנוסף לאווירה המעולה שיש כרגע במשחקי COD), וגם מתאים לימנו בהם כרטיסי המסך וקונסולות הדור הבא יכולות להתמודד עם כאלה דברים).
    כן נכון... אין בכלל דם בגופות.אפילו אם יש טנק על גופה לא קורה לה כלום ואי אפשר לעשות איתה כלום לעמות חלק מהמשחקים שמאפשרים להתחבא מאוחריה (לא זוכר איך קוראים למשחק הזה..)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.11.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי choopy
    לאיזה קונסולוט זה מגיע? XBOX PS3 WII?
    מחקרים גילו שכאב ראש לא מונע מהמוח לתת הוראה לרגליים להיפתח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי imp-
    לאיזה קונסולות זה מגיע? XBOX PS3 WII?
    לכולן אם אני לא טועה. כולל הדור הנוכחי או יותר נכון הקודם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    אני מאמין שברגע שיראו איזה נזק יהיה כשיוציאו COD3 לשוק הקונסולות מהר מאוד ישווקו אותו למחשב..אני בתור בנאדם שיש לו לא מעט קונסולות כמעט ובחיים לא קונה משחק. צורב, מוריד.
    אני ועוד המון אנשים כמוני...ומכיוון שאין בעיה לצרוב משחק לקונסולות יהיה להם הפסד לא קטן.
    Vgames - vG|sentioN#
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    בקשר לדם יאיברים עפים.. יש מוד שנקרא מירקלס מוד, גם למשחק הראשון, לUO ולמשחק השני. המוד מיועד רק למשחק הרשת ומאוד פופולארי בשרתי המשחק. אם הייתם משחקים במשחק הרשת הייתם יודעים...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    שלום חברים ברצוני לבשר לכם על פורום חדש שיצא עם הורדות ומשחקים בטח תגידו אוףףףף עוד פעם אימיול אתם צודקים אבל זה לא באימיול חברים הכול בהורדה ישירה יש גם פרסים בוא נגיד לפחות פרס אחד מהפרסים:
    MP3 רק מהשקעה תחשבו קהילה טובה מחפשים מנהלים יש גם סרטים איך שכחנו בהורדה ישירה לא באימיול בהורדה ישירה כל המעוניינים:
    http://www.fun-me.net
    ~תהנו~
    שתף ב-Google+

הרשמה