תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 18 מ 18
    הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    טוב, אז לאור העובדה שהמערכת הקודמת עומדת לרדת (זאת ידעתי כבר מזמן), העתקתי כל ההודעות שנרשמו בנושא Spore. אז זה הולך ככה:
    מישהו שמע על Spore לאחרונה? ראיתי מלא סירטונים מגניבים שלו ב-GoogleVideo. אם עוד מישהו בעולם הזה (חוץ ממני) שמע על Spore (זה בציניות, ואם מישהו לא מבין הוא מוזמן לשאול) שיוסיף הערות, כי בא לי לשמוע רעיונות של אנשים לגבי היצורים שהם היו יוצרים ב-Spore. בתור התחלה אני אשאל שאלה. יש למישהו מושג האם אפשר להוסיף להפוך את היצור שלך לארסי או דברים בסיגנון? והאם השלב של בניית ההתיישבות הכפרית יהיה דומה במידה מסויימת ל'סימס'? לא בא לי לראות איך יצור קופצני ומשופם בעל עיניים פוזלות ועור בצבע ירוק מחרבן...
    שכחתי להוסיף
    לכל מי שלא מכיר את המשחק הכל-כך כך-כך כל-כך מדהים הזה.
    ארבעה קישורים לסירטונים נבחרים של-Spore.
    הסרטון הראשון של Spore (אני חושב) שיצא לאוויר האינטרנט המחניק.
    הסרטון השני - Spore ב-E3. איכות צילום גבוהה יותר, אבל רצוי לראות גם את הראשון, כי זה מחסיר שלבים בהתפתחות הייצור.
    הסרטון השלישי - מכיל חלקים מהסרטון הקודם. רזולוציה נמוכה מאוד מאוד מאוד אבל ההתחלה מגניבה. תראו רק את ההתחלה אם כבר ראיתם את הסרטון הקודם, ואם לא ראיתם את הסרטון הקודם, כדאי שתשקלו אם לראות אותו. בסרטון השלישי (המדובר) אפשר לראות שהוא (וויל וורייט) יצר שם יצור דמוי ברווז בעל ארבע רגליים עם פטישים ענקיים במקום כפות ידיים. הוא הראה איך הוא מבצע את הפעולות השונות (משחק, תקיפה, קריאה וכו') וקבע שהוא יהיה יונק, אז כ-10 צאצאים קטנים שלו באו מתחתיו/מתחתיה וינקו, כביכול, כפי שכל יונק עושה בתחילת חייו (או בהמשך...)
    הסרטון הרביעי - רובין וויליאמס משחק ב-Spore. לא יודעים מי זה? תכתבו בגוגל רובין וויליאמס (RobinWilliams). היצור הסופי לא מלבב במיוחד. מזכיר איבר מין זכרי... אולי זאת הייתה המטרה... נדמה לי שכן.
    מומלץ לראות כל סרטון מתחילתו ועד סופו (חוץ מהשלישי, פירוט למעלה). תשכחו לרגע מאיכות הצילום המעפנה (טובה בסרטון השני, אפשר לומר) ופשוט תיהנו עד כמה שאפשר. שווה את זה.
    אוקיי, כמו שזה נראה אף אחד לא מגיב...
    אז אני אתחיל מההתחלה.
    Spore הוא משחק אבולוציה המשלב בתוכו את הז'אנרים ניהול, אסטרטגיה והרפתקאות, בו אתה מפתח גזע של יצורים כפי שרק תרצה, ובסופו של דבר שולט בייקום.
    השלב הראשון - בשלב הראשון של המשחק תתחיל בתור אמבה קטנה ותצטרך לאכול חד תאיים הקטנים ממך ולהזהר מהגדולים. עם הזמן תוכל "לשדרג" את האמבה הזאת ולהוסיף לה חלקים בגוף. עם הזמן, כאשר תהיה מספיק גדול ומפותח תעבור לשלב השני. בשלב זה תשחק את היצור במצב שאליו הגעת, אבל עכשיו תגיע לעולם מלא ביצורים אחרים, שאנשים מכל העולם יצרו. אתה תצטרך לשרוד - לטרוף ולא להיטרף. ככל שתאכל יותר כך תקבל עוד נקודות, שאיתם תוכל לפתח את היצור שלך ולהוסיף לו רגליים, ידיין, פה, זנב, כנפיים ועוד. את הייצור שלך תוכל לעצב א י ך ש א ת ה ר ו צ ה. תוכל לבחור היכן למקם כל חלק בגוף שלו, לקבוע את עובי העצמות שלו ואת אורכיהן, לבחור כמה עיניים יהיו לו, כמה פיות, מה תהיה צורת הגוף שלו ועוד רבים אחרים. לאחר שתתפתח מספיק, תוכל "לשדרג" ליצור שלך את רמת התבונה, וזו הדרך לעבור לשלב הבא. בשלב זה תהיה בעל כפר שלם של ייצורים כמותך, וזה מזכיר קצת את "הסימס" (נו בטח, Spore הוא מבית היוצר של Maxis). תוכל להוסיף להם דברים בכפר, תראה אותם רוקדים, משחקים, מתפתחים ותצטרך לשמור על צרכיהם. לאחר שתפתח את הבניין הראשי (זה מה שאני יודע) תגיע לשלב הבא, בו תנהל עיר שלמה, ותוכל לעצב כל מבנה, כלי רכב או נשק איך שתרצה. יהיו לך קשרי מלחמה-שלום עם ערים אחרות (בדרך כלל של אותו גזע שלך) ותצטרך בסופו של דבר לשלוט בחלק גדול מהכוכב בשביל להגיע לשלב הבא (זה מה שאני יודע). בשלב זה תפקד על חללית (כן, גם אותה תוכל לעצב כאוות נפשך) ותצטרך לשדרג אותה ולהשיג בשבילה כל מיני נשקים. תוכל להרים יצורים שנמצאים בכוכב שלך ולהכניס אותם לחללית, או לחקור אותם, והחלק הכי טוב, תוכל להגיע לכוכבים אחרים בהם נמצאים יצורים אחרים שאנשים אחרים יצרו. תוכל להציב את העיר שלך בכוכב מסויים, גם אם תנאי הטבע בו לא מתאימים ליצורים שלך באממצעות כיפה שתגן על העיר שלהם. תוכל להלחם בכוכבים אחרים באמצעות החללית שלך, ואם הם ינג'סו יותר מדי, תמיד תוכל לשלוח עליהם איזה טיל קטן שיפוצץ להם את הכוכב (הפיצוץ נראה ממש אמיתי ומרשים, אני חייב לציין). תוכל גם לנהל משא-ומתן עם כוכבים אחרים. בגלקסיה הזאת בה אתה נמצא יש מערכות שמש (מאות אם לא אלפים אם לא עשרות-אלפים) שבכל אחת מהן יש מספר משתנה של כוכבים, שתנאי הטבע בהם משתנים לפי הקרבה לשמש ועוד נתונים שונים. יהיו בגלאקסיה הזאת גם כוכבים שחורים ועוד דברים שעדיין לא ידוע לי עליהם (כנראה שיהיו עוד דברים). בסופו של דבר תצטרכו לשלוט ביקום. זוכרים איך הכל התחיל?
    "בשלב הראשון של המשחק תתחיל בתור אמבה קטנה ותצטרך לאכול חד תאיים הקטנים ממך ולהזהר מהגדולים". עם זאת, בכל שבוע/חודש תעלו אתם וכל השחקנים האחרים מרחבי העולם את היצורים שלכם לאינטרנט ותוכלו להוריד אותם (אני חושב שזה אוטומטי). השחקנים האחרים לא ישחקו נגדכם, וגם לא אתם נגדם. אתם תשחקו נגד "המחשב" השולט בכל היצורים בעולם הזה. אפשרות למולטי-פלייר און-ליין כמו שרובנו מכירים הייתה פשוט גורמת לקריסת מערכת והאטה אין סופית של המחשב שלכם. כששמעתי על המשחק הזה בתחילה פשוט התלהבתי כמו שלא התלהבתי משום משחק אחד, וכאשר ראיתי את הסרטונים (הודעה אחת למעלה) התלהבתי עוד יותר.
    אם התלהבתם כמוני, אתם מוזמנים לשאול עוד ולהוסיף פרטים נוספים, ששכחתי/לא היה לי מושג שהם קיימים. אני מתכוון להפוך את המשחק הזה למשחק הכי מדובר בפורום הזה כאשר יצא, אם הוא לא יעשה זאת בעצמו. דרך אגב, המשחק יצא במחצית השניה של 2007, לכל מי שחדש ב Vgames או שבחיים שלו לא התעסק בגיימינג...
    היו מוכנים...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    יכול להיות שההודעה הזאת אמורה להשתייך לפורום Sims..? סליחה אם טעיתי, נתון לשיקולכם.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    לשיקולמו? כן, מתאים לפורום סימולציה. זה רונן , רוצה לדבר על ארטמיס פאול במסנג'ר הפרטי?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    למשחקים המוניים היא בטח לא שייכת.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    כל הכבוד על ה-Preview המושקע. קבל ח"ח.
    ואני חושב שאפשר להשאיר את הנושא בפורום "משחקי בניה וניהול".
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.12.2006
    עיר
    אשדוד
    אכן, כמו שנאמר - כל הכבוד על הסיקור!

מישהו יודע מה תאריך היציאה של המשחק???
    הוא נעלם מהכותרות בזמן האחרון, אין עדכונים לגביו ושום דבר כזה.
    כמו"כ, ביקרתי באתר הרשמי של המשחק ולא ממש הצלחתי להבין ממנו מתי עתיד לצאת המשחק.
    יש למישהו רעיון, או אפילו סתם כיוון?
    Guns don't kill people, but they sure help.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    הודעה רשמית פורסמה בויגיימס בשנה שעברה... לא כל כך מזמן...
    המשחק יצא במחצית השנייה של 2007... למה?!?!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Woolin
    הודעה רשמית פורסמה בויגיימס בשנה שעברה... לא כל כך מזמן...
    המשחק יצא במחצית השנייה של 2007... למה?!?!
    למה שלחת פעמיים את אותה תגובה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.04.2007
    המנהלים נתנו אישור להקפיץ את האשכול הזה ולהפוך אותו לאשכול הרשמי על המשחק.
    טוב אז בואו נתחיל!!
    המשחק הולך לצאת ב 3.3.08 לפי העדכונים האחרונים של EA וכנראה תאריך יציאה זה הוא אחד שאפשר להאמין שהמשחק יצא בו. למה? כי שחררו הזמנה מוקדמת באתר אמזון הלינק כאן
    טוב לגבי המשחק עצמו........
    יש המון סרטונים חדשים שלא הביאו שאני ימצא אני יביא....
    ראיתי תמונות מ E3 2006 לעומת 2007 ושיפרו את הגרפיקה ואת הכל...
    דרישות מערכת משוערות שמצאתי באינטרנט

minimum:
    2.0 ghz procser
    windows xp\vista
    256 mb ram
    64 mb video card

recomended:
    2.8 ghz procser
    windows xp\vista
    526 mb ram
    128 mb video card dx9\10 shaders support

אני מאמין שאלה לא הדרישות לפי התמונות האחרונות ששיחררו...
    ואני בטוח שתיהיה תמיכה במעבדי 2 ליבות או 4 ליבות....
    אני ממליץ לראות את הסירטון באתר של אמזון כי שם תוכלו לראות את הרפיקות החדשות באיכות טובה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ירושלים
    זה בהחלט המשחק הכבד הראשון ביותר וגם הגאוני ביותר (יותר מסימס.)
    מחכה לו בקוצר רוח, אבל אל נזרז את מקסיס, הם עושים את העבודה שלהם על הצד הטוב ביותר.
    קבל ח"ח על המידע, אני שמח שמקדמים כאן את הנושא על ספור.

אני גם אוסיף בהמשך מידע ועידכונים.

דיון מבורך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    עיר
    כפר תבור
    אתם יודעים שמקסיס שוב שינו את שיטת המשחק ואת התצוגה.זה בטח השידרוג האחרון עד שהמישחק יוזהב+יהלומים.
    ליצירת קשר:
    מייל : [email protected]

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ירושלים
    וואלה, נקווה שהם יוסיפו עוד דווקא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.04.2007
    צודק לדעתי בגלל כל הזמן שלקח למקסיס להוציא תמשחק זה יהיה משחק ממש טוב... כי כל פעם יצרו גירסה ושיפרו וככה עד שיגיעו להוצאת המשחק אני כבר מת לשחק בו!!
    נראה משחק מבטיח שיתאים גם לגימרים כבדים גם לסתם ילדים שאוהבים לשחק במחשב....
    הדבר שהכי לא נראה לי נכון לעכשיו שהמשחק ממש יעכזב... אף אחד לא חשב על אפשרות כזאת..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    עיר
    כפר תבור
    הנה התגובה שלי לרעיון שהמשחק יעכזב:

אני ראיתי שבגירסא האחרונה שלהם,הם סמו אדגש על מצב אומה.
    ליצירת קשר:

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי GDI
    הנה התגובה שלי לרעיון שהמשחק יעכזב:

אני ראיתי שבגירסא האחרונה שלהם,הם סמו אדגש על מצב אומה.
    GDI, אני מזכיר לך משהו:

נכתב במקור על ידי gigamer
    חוקי פורום בנייה וניהול

2)אין לכתוב בפורום הודעות גזעניות, מעליבות או משפילות.

אז בבקשה תתייחס.

אני מקווה שיהיה באמת משחק מעולה, ולא סתם איזה חרא, אבל הרי אין סיכוי שזה יהיה חרא, כי זה מקסיס!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    עיר
    כפר תבור
    זה מה שאמרתי,ולא ניסיתי לעהליב,אני מבין שזה גם נחשב,אז זה לא יחזור שנית,או שלישית,או 27 מליונית.
    ליצירת קשר:

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.04.2007
    מצאתי תמונות חדשות שמראות את הגרפיקה המשופרת יותר של המשחק... מומלץ להסתכל כאן
    כי יש הרבה תמונות חדשות ויש גם תמונות עוד מE3 2006.... תסתכלו תהבדלים נראה לי גרפיקה נחמדה....
    ומצאתי דבר שכדאי להסתכל עליו... דבר שמדגים את כל התפריטים של המשחק ואת השימוש ביוצר של המשחק בתמונות באיכות ממש ממש גבוהה כאן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.04.2007
    טוב בגלל שהמנהל נתן לי אישור להקפיץ את הדיון, בואו באמת נפתח אחד. יש לי רעיון לנושא: תספרו אם אתם מכירים משחקים שדומים במשחקיות לספור, תוסיפו עדכונים שאתם מוצאים, ותספרו מה אתם אוהבים במשחק. טוב אני לא מכיר שוםמשחק עם משחקיות דומה לזאתי ומה שאני אוהב במשחק זה שיהיה אפשר לטייל בגלקסיה שיש בה עשרות אלפי כוכבים.. שיש כמה גלקסיות (לא בטוח) אבל זה בעצם מה שהכי משך אותי.
    שתף ב-Google+

הרשמה