תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    חובבי משחקי בנייה ופיתוח (כמוני), בוודאי קראתם את הבקרוב של ליהי על Railroads. סליחה, ריילרודז!! למרות ההבטחות, ולמרות שזה בבירור עומד להיות משחק חמוד למראה ולמשחק, אני חושב שבכל זאת לא מדובר כאן ביורשו של Transport Tycoon 2 Deluxe, שהיה משחק התחבורה הטוב ביותר ביקום. אפילו שעוד לא ראיתי את ריילרודז (!!) בפעולה, בכל זאת נראה לי שב-TT2 היו יותר אפשריות מכל סוג, ותחושת הישג שלא נחוש באווירה החמודה משהו של ריילרודז (!111).
    דעתכם?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    Transport Tycoon 2 Deluxe?!?! משחק התחבורה הטוב ביקום?!?! ומה עם לגו רכבות? אותו שכחתם?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    משחקי תחבורה זה ממש Mass Market. רק צריך לדעת במה להתמקד ואיך לשווק אותם כמו שצריך. תת-ז'אנר שממש לא ממצה את הפוטנציאל שלו...
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.10.2006
    עיר
    ושמה גיהנום
    אני חושב שהביקורת של גיימספיי על Railroads היא המדויקת והממצה ביותר עד כה. מדובר במשחק שעושה full-scale mainstreamization למשחק הטייקון הקלאסי וההארדקורי יותר (דבר שהופך ונעשה מקובל ומאוד אופנתי בשנים האחרונות, מסיבות ברורות). לקאז'ואלס מדובר בברכה, אך מאחר ואנו לא קאז'ואלס, מדובר בלא פחות מאכזבה. המודל הכלכלי שמציג המשחק הוא פשטני מדי, משחק היחיד קל מדי, והכל כל כך newbie-friendly וקריקטורי, שזה כבר טיפה מעיק. תוסיפו לזה גם מנוע גרפי חסר אופטימיזציה בסיסית וכבד מסיבה לחלוטין לא ברורה, ובנוסף גם עוד כמה גליצ'ים גרפיים מעצבנים, ותגיעו למסקנה שיצא לנו כאן משחק לא מספיק מלוטש, ששוחרר טרם זמנו. אבל בכל מקרה - לשחקנים הטיפה יותר רציניים (מעבר לקאז'ואל הממוצע) - אין ממש מה לחפש כאן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    כן, גם שיחקתי בדמו ואני מסכים בגדול עם הביקורת הזו. אני חושב שהיא קצת קוטלת מדי - יש לא מעט מגורם ה-fun החמקמק במשחק הזה - אבל ברור שהוא לא הארדקורי. הבעיה היא, שאני לא זוכר מתי הגיע משחק הניהול ההארדקורי המוצלח האחרון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.03.2007
    המשחק שרשמת אחי Transport Tycoon 2 Deluxe ראיתי תמונות...המשחק לא נראה משו בתמונות אחי...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי ננסק
    כן, גם שיחקתי בדמו ואני מסכים בגדול עם הביקורת הזו. אני חושב שהיא קצת קוטלת מדי - יש לא מעט מגורם ה-fun החמקמק במשחק הזה - אבל ברור שהוא לא הארדקורי. הבעיה היא, שאני לא זוכר מתי הגיע משחק הניהול ההארדקורי המוצלח האחרון.
    והאמת היא שמאז משחקי CAPITALISM, קשה לי להתייחס בכלל לכל שאר משחקי הניהול כמשחקי הרדקור.
    שתף ב-Google+

הרשמה