תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 22
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    פתאום עלתה בי המחשבה שבעוד שרוב הלחשים במו"ד ובכל RPG ממוצע מתאימים מאוד להרפתקנים, אין בהם שום תועלת לגיימר הממוצע. אני לא צריך כדור אש, אני צריך שמירה מהירה במשחק שמתבסס רק על צ'ק פוינט! אין לי שום שימוש למגן שעשוי מאנרגיה רוחשת, אבל בחיי, הייתי שמח לאיזו משחה נגד כאבי אגודלים 2+.
    ולכן אני מציע ליצור ספר לחשים חדש, יעיל מבעבר. אני אתחיל:

האצת install
    לחש חשוב לאלו שהם לחוצים במיוחד. הלחש הזה גורם לכל התקנה, ארוכה ככל שתהיה (אפילו עם חמישה דיסקים!) להימשך רק שלוש שניות. מומלץ לדפרג לפני כן, או שההארדיסק יהיה בבלגן אטומי.

ידידות עם ניובים
    הלחש הזה גורם לכל ניוב שאתה פוגש במהלך משחק מולטיפלייר (מלבד MMORPG; בשביל זה יש גרסה נפרדת), להימשך אליך מיד ולעקוב אחריך כמו lackey טוב. עם זאת, ניובים ידועים בטיפשותם, ולכן מומלץ להשתמש גם ב...

תגבור ניובי
    לחש זה מעניק לניובי אחד LeEt skillZZ למשך מפת משחק אחת, או השקול לכך.

הפיכת ג'ויסטיק לגיימפד
    לחש שימושי במיוחד לאלו שמחזיקים עדיין בג'ויסטיק משנות השמונים (מקל קטן על קופסא גדולה, עם שני כפתורים צבעוניים), מאחר והוא הופך *כל* דגם של ג'ויסטיק לגיימפד חדש ומשוכלל, שמתחבר כמובן ב-USB.

כרטיס הזיכרון המופלא של צ'ופי
    לחש זה יוצר כרטיס זיכרון זמני, שמחזיק מעמד כל עוד אותו המשחק נשאר בתוך הקונסולה. יעיל במיוחד בשביל מכורי FF ומשחקי RPG יפנים דומים, שבכל מקרה לא משחקים שום דבר אחר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    אמרת שתוסיף לחש לאמאמאוארפיגי? לא משנה, ספר לחשים אחלה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    שבה לי רוח השטות.

גילוי שרת
    כמו "גילוי קסם", אבל אפילו יותר שימושי, לחלקנו.

מציאת הקבוצה
    הלחש הזה אוסף מיידית ארבעה אנשים נוספים שיצטרפו לקבוצה ביחד איתך, בכל MMORPG שהוא. בדרך כלל ינסה הלחש לאסוף אנשים מאותו טווח דרגות ולגוון כמה שאפשר בין המקצועות באופן הגיוני, אך כבר קרו מקרים שלוחם בדרגה 2 וארבעה כוהנים בדרגה 45 נאספו ביחד בגלל הלחש הזה.

סכם וובקומיקס
    כל גיימר צעיר שנכנס היום לעולם האינטרנט המופלא מגלה וובקומיקסים רבים מספור, רבים מהם מהנים ומשעשעים מאוד. אך כיצד יקרא הכל מהתחלה? כיצד יחווה את נפלאות Sluggy, או יצחק משנינויות Penny Arcade, מלפני שלוש, ארבע, ואף חמש שנים? חס ושלום שישב ויקרא הכל, הרי זה "אין לו כוח". על כן קם פעם גיימר עצלן עד לכדי דמעות ויצר את הלחש הזה, שאוסף לכדי סטריפ אחד את כל הבדיחות והקטעים המגניבים שהיו בקומיקס מאז ומעולם. לא מומלץ לחולי לב וזקנות בהריון.

פתיחת קישור
    לחש מיוחד מאסכולת "ויגיימס", אשר בהינף עכבר פותח כבר עכשיו את הקישור שאמור להיפתח בקרוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    יש לי עוד לחש: באן לצ'יטרים: מעיף כל צ'יטר מיידית מהסרבר עם קללה עסיסית בפרצוף.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    הקטנת פינג (Minimize Ping)
    הלחש מקטין את ערך הפינג, לא משנה כמה גבוה, ל2ק6. יעיל מאוד עם אינטרנט הזוי כמו שלי (מי ששיחק איתי הרבה ב-FEAR Combat בטח יודע...).

הקלדה מהירה (Haste Chatting)
    לא תמיד יש זמן לכתוב משפט ארוך במשחקי רשת. לחש זה מאפשר לשחקן להקליד הודעה במהירות-על, מהרגע שבו לחץ על מקש הכתיבה ועד הרגע שבו לחץ על אנטר.

הבנת וו50-2נג (Comprehend W3b-5l4ng)
    השחקן יודע אוטומטית את שפת האינטרנט. הוא יודע לקרוא, לכתוב ואפילו לדבר כמו L337 H4x0r לכל דבר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    אחלה, ShmilS, אהבתי!

שידרוג AI
    לחש חשוב מאוד, המכפיל את כוח העיבוד המוקדש לדמויות הממוחשבות במשחק, והופך אותן למתוחכמות הרבה יותר. הלחש הזה יכול להיות ההבדל שבין משחק של 70 למשחק של 80. חלק מהגיימרים מתלוננים שהוא לא עובד להם כמו שצריך בחלק מהמשחקים, כמו ב-Faces of War, אבל האמת הפשוטה היא שכשמכפילים 0, עדיין יוצא 0.

הפיכת עכבר לפיצה
    לכל גיימר יש לפחות שלושה עכברים ישנים שכבר לא עובדים, זרוקים איפשהו ליד המחשב. עם זאת, לא לכל גיימר יש פיצה. הלחש הזה מתקן את אי השוויון המזוויע.

סמן קסם
    משחקים במשחק ניהול ארוך ומתמשך? נמאס לכם לשלוט בעשרות חלונות ואפשרויות בעזרת העכבר בלבד? תמיד חלמתם פשוט להקיש ישירות על המסך, אבל אין לכם מסך מגע? הרי לכם הלחש שיפתור את כל בעיותיכם (*לא מתחייב לפתור בעיות משפחתיות, מוסריות או כלכליות).

חיזוי הציון של צ'ופי
    הלחש הפשוט הזה, מאסכולת הציונים, מאפשר לחזות איזה ציון יינתן למשחק בביקורת בויגיימס. אך שימו לב ששם הלחש אינו מקרי, והוא מסוגל לחזות רק ביקורות למשחקים שיובל בירב מסקר. ככה זה, תשקיע בלחש מדרג 1 ותקבל לחש מדרג 1. פעם הבאה תשקיע יותר!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    רפא אדמומיות קלה

קסם חיוני לשחקן המתמיד. מנקה אדמומיות עיניים שנגרמה מעד ארבע שעות משחק רצופות. שטף דם תוך-עיני חמור יותר לא יגיב לקסם, אבל ברוב המקרים ניתן להימנע מלהגיע למצב כזה על ידי שימוש קבוע בו אחת למספר שעות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    היד השלישית של בינגבי (Bingby's Third Hand)
    מצמיח לשחקן יד שלישית במיוחד כדי להגיע למקשים שנמצאים במקומות רחוקים או מוזרים מדי (כמו H, ב-FEAR :mad. חשוב: שחקנים שאינם רגילים לשימוש ביד השלישית עלולים להתבלבל במקשים ולסבול מקריאות n00b ושחצנות של שחקנים אחרים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    נתניה
    תקן דיסק\תטבוח בחבר:
    למי מאיתנו לא יצא להשאיל משחקים מקוריים שהשקענו בהם את מיטב כספנו לחברים אשר התחננו יפה, אבל המשחק חזר אליכם בדמות תחתית בירה?
    לחש מיוחד זה מחזיר את הדיסק לקדמותו ופוגע בחבר אשר פגע בדיסק, ככל שהלחש מתקדם יותר הפגיעה תהיה עמוקה וחזקה יותר!
    ישנם שמועות שבדרגה האחרונה שלו הלחש סוגר את החבר במימד מקביל כשכל מה שיש בו זה מחשב שמריץ רק את דייקטאנה וטקסי דרייבר, אז להזהר!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2006
    עיר
    אורנית
    החיה משחק (Revive Game)

הלחש גורם לחברה שפיתחה את המשחק להוציא לו פאטצ' חדש
    בדרגות גבוהות מטיל הלחש מטיל 1ק20 ובמקרה שהתוצאה גבוהה מ15 החברה תוציא למשחק חבילת הרחבה חדשה
    בדרגה הגבוהה ביותר שלו למטיל הלחש יש אפשרות להטיל 3ק6 ובמקרה שהתוצאה בכולן היא 6, למשחק יצא כותר המשך אך במקרה והתוצאה בלפחות אחת מהקוביות אינה 6, אין לאף אחד אפשרות להטיל את הלחש על משחק זה בשנתיים הקרובות.
    לחש זה אהובה במיוחד על מעריצי Diablo II וStarCraft
    Question me not said the lord unto thee, you have chosen your own fate and your own destiny
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    Boll B gone
    קסם שמונע יציאת סרטים גרועים המבוססים על משחקי מחשב למשך שני תורות (שווה ערך לשבועיים).

Potion Of Great Alteration
    שיקוי שמיוצר מגזע של עצי סקויה וגורם לכל משחקי הקונסולות לעבוד גם על המחשב.

Economica Optima
    כישוף חדש יחסית שגורם להורדת מחיר היבוא של משחקים וקונסולות מחו"ל (בדרגות מתקדמות אפשר להזמין PS3 עם שליח עד הבית במחיר של פחית קולה)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    ניטרול טמבל
    במשחק RTS בריבוי משתתפים, הטמבל הגדול ביותר יהיה בדרך כלל דווקא בצד שלך. בטל אותו מהר, לפני שיעשה יותר מדי נזק.

ריפוי טלאים קלים
    לעיתים קורה שיוצא משחק למחשב האישי, ונדרש לפחות טלאי אחד כדי שיעבוד באופן מניח את הדעת. לחש זה מוצא, מוריד ומתקין את הטלאי בפעולה אחת. למקרים חמורים יותר (ראו NWN2), השתמשו בריפוי טלאים בינוניים או חמורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    האץ טעינה
    מוריד את זמני הטעינה המעיקים. אפקטיבי במיוחד עם משחקים מבוססי מנוע ה-Source, כמו Half Life² ופרקי ההמשך שלו ו-Dark Messiah (שמחכה למשיח כדי לסיים את הטעינה. הממ, איזה משחק מילים מתוחכם).

השתק הורים
    מבטל את חופש הביטוי של הורים מתנגדי-גיימינג שרוצים להחרים את תעשיית המשחקים ועושים המון רעש. פועל גם על כתבים בעיתונים שונים ואפקטיבי במיוחד כנגד כתבי "ידיעות אחרונות".
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    עיר
    מרכז
    זיוונות
    הלחש גורם לחושים חדים גם בשעות הקטנות של הלילה בחושך אתה רואה יותר טוב העכבר הופך ליהיות חד,רזולוציית המסך משתפרת אתה תיהיה מסוגל להריח את האוייב שלך גם כשאתה על
    אוף-ליין!:mad:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    הצלילים המבהילים של ארדניה
    שולח קרן קול המשתקת 1ק6/דרגה של ניובז

זימון בעל ברית XXI
    מזמן גיימר למשבצת שמשמאלך. אחת ליום, יכול הגיימר לתת הרצאה על המשחקים ששיחק.
    אויבים הנמצאים בטווח עד 6 מטרים ונכשלו בהצלת רצון (דרגת הגיימר+מספר המשחקים ששחק+חוכמתו) מעבדים את הכרתם ל7ק4 דקות, ומתעוררים עם מחסר (על טבעי) -4
    לתבונה.
    (שימושי כנגד מורות)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    יצירת זמן
    נכון אף פעם אין מספיק זמן לשחק? או שיש עבודות, או שצריך ללכת לאיפשהו, או שהגוף פשוט קורס מחוסר שינה? לא עוד! הטילו יצירת זמן, וקבלו 1ק6 +1 שעה לדרגת מטיל, איפשהו בין 16:00 ל-23:00 במשך היום.

יצירת זמן, מורחב
    גרסה כבדה במיוחד, עבור חובבי משחקי הבנייה והניהול, שבשבילם 6 שעות נדרשות רק בשביל לבחור את האפשרויות שעוד בטרם תחילת המשחק. מוסיף 3ק6 +1 שעה לדרגת מטיל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    הפיכת אוזניות לפיצה
    הם מצטברות אצלי הרבה יותר מהר מעכברים.
    שידרוג מחשב לחבר
    קרה לכם שרציתם לשחק עם חבר אבל המשחק היחיד שהמחשב שלו מריץ היטב זה bf1942? לא עוד! בעזרת הלחש תוכלו לשדרג את רמת המחשב של חברכם כך שתתקרב לזו של המחשב שלכם.
    יש לשים לב שלמרות השם הלחש לא פועל על כל המחשב בו זמנית ויש לשדרג כל חלק בנפרד (אז אל תשכחו לשדרג את ספק הכוח ואת מערכת הקרור) (כמובן חוץ ממקרים שאתם רוצים לנקום על משהו:devil: ).
    (/__\)
    ( O.o)
    ( > <)
    זהו ארנב.
    אנא העתיקו את ארנב אל חתימותייכם על מנת לעזור לו לכבוש את העולם!!!
    Darwinia-כי לג'וקים שלנו צריך יותר מK-300
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    עיר
    גבעתיים
    אני לא ממש עמוק בענייני RPG ממוחשבים, אבל הנה כמה שחשבתי עליהם. בעצמי.

ביטול טעות במקרה מוות
    לכל אלה המתמחים במשפטים כגון "איך שאני גומר את המסך הזה - אני שומר את המשחק. שיט! דרקון! מעניין אם אבן הקלע שלי תחסל אותו... מה?! שמרתי בפעם האחרונה רק לפני ארבעה ימים?!".
    במקרה כזה, לחיצה קלילה על הנקודה שבין עיניו של השחקן תחזיר את הזמן לאחור ותבטל את הטעות.

איתחול חלומות
    אז שיחקנו במשחק שבעים ושמונה שעות ברציפות. הגיע הזמן לישון, אבל אי אפשר להרדם בגלל מחשבות על "מה צריך לעשות" או חלומות בלהה על "מה היה קורה אם הייתי בוחר ב-Warrior ולא ב-Necromancer".
    הלחש הזה ישתיק את המחשבות ויאפשר לנו להרדם לעשרים דקות, שזה הזמן שלאחריו אנו מחוייבים לחזור ולהשקיע את חיינו במשחק.

לחש המוות של צ'ופי
    הטלאי הזה עובד בעיקר לחברי המערכת - אחרי שעות משחק רבות במשחק גרוע במיוחד, עם סוף משמים, מערכת קרבות בנאלית וכמות באגים שלא היתה מביישת את צה"ל, יוכל השחקן להוציא אגרסיות על ידי חיסול המתכנת הראשי באמצעות מכת ברק מדוייקת, שתתגבר על כל לחשי ההגנה שאותו מתכנת ינסה להפעיל.
    בעצם, מדובר בלחש שרלוונטי לכולם. בכל המשחקים. וגם לא במשחקים.
    DEATH TO YOU ALL!!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    חבר'ה, יש כאן דברים מעולים.

היעלמות מעין מעביד\מורה
    ה-DS הקטן שלכם יכול לשמש אתכם גם בכיתה\מקום העבודה. כל מה שצריך זה לוודא שהבוס הגדול לא ישים לב, והופ גמרת עוד שלב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    הגדלת מסך
    מגדיל את המסך ב-50% מגודלו המקורי לשעה על כל דרגת מטיל.

שינון
    מאפשר למטיל לקרוא טקסט ולזכור אותו למשך שבוע + יום לכל דרגת מטיל. שימושי מאוד למשחקים שמערבים חידות (קווסטים? איפה?), כמו גם לפני בגרויות בספרות, כדי שהמטיל יוכל לשחק בלי להרגיש נקיפות מצפון.
    אני שונא ללמוד לספרות ;-;
    שתף ב-Google+

הרשמה