תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 24
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קדימה צורן
    אני חושב שבתור התחלה כדאי לבדוק כמה אנשים פה משחקים GW בשביל לבדוק אם יש לתת - הפורום הזה עתיד (במילים אחרות, הפגנת נוכחות).

אז ככה...
    -אני משחק כבר שנה וקצת (מאז יציאת prophecies פחות או יותר).
    -יש לי שש characters.
    -בבעלותי עותק של factions.
    -משחק בין רבע שעה עד שעתיים ביום.

עכשיו תורכם
    "By Jove, I am not covetous for gold, Nor care I who doth feed upon my cost; It yearns me not if men my garments wear; Such outward things dwell not in my desires.
    But if it be a sin to covet honour, I am the most offending soul alive."

William Shakespeare, Henry The 5th, Act 4, Scene 3

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    יש לי גילד וורז אבל אני לא יודע איך עושים שם משתמש... אולי אפילו נהיה בשותף?...

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קדימה צורן
    במקרה של גילד וורז (וגם בהרבה משחקי רשת אחרים) המשחק עצמו בחינם. אתה אפילו יכול לגשת לאתר החברה ולהוריד משם את המשחק. מה שעולה כסף זה חשבון המשתמש. אם הייתי נותן לך להשתמש בחשבון שלי זה ממש כאילו הייתי נותן לך 229 שקלים לקנות לך את המשחק. בלי להעליב או משהו, אבל למה אתה חושב שיש אפילו סיכוי קלוש שאני אתן 229 שקלים לאדם זר לחלוטין?
    "By Jove, I am not covetous for gold, Nor care I who doth feed upon my cost; It yearns me not if men my garments wear; Such outward things dwell not in my desires.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    לא ידעתי. סליחה רק על תתנפל

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קדימה צורן
    לא מתנפל, רק מגיב באגרסיביות מתונה
    בכל אופן, כשאמרת שיש לך את המשחק התכוונת לכך שקנית אותו? כי אם כן, אז אתה אמור לקבל באמת חשבון משתמש משלך.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    איך אני יכול לקבל?

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    בתוך הקופסה של המשחק יש דף לבן שעליו כתוב "Guild Wars Security Card". כתוב שם הקוד שלך להפעלת המשחק. אם אין לך את הקופסה של המשחק, תאלץ לקנות אותו. במדיה גיים תוכל להזמין אותו ב-196 ש"ח. קיימת גם גרסה יקרה יותר, שכוללת בונוסים לא הכרחיים.

חזרה לנושא המקורי.
    אני משחק מסוף ספטמבר בשנה שעברה. יש תקופות שבהן אני משחק הרבה, כמעט כל היום, ויש תקופות, כמו עכשיו, שבהן אני לא נוגע במשחק. יש לי שלוש דמויות (E/Me, Me/W ו-R/Mo).
    אני חייב לומר שהעלילה של Prophecies קצת מוזרה ולא הצלחתי בדיוק לעקוב אחרי הסיבה לכל מה שקורה שם. והסוף של המשחק גם קצת הזוי. אין לי את Factions, אבל אני אקנה את Nightfall, שנראה מגניב ביותר.
    המבצע של ויגיימס בשיתוף עם מדיה גיים לא יעבוד עם נייטפול, נכון? נו, מילא, גם ככה זה הכי זול שראיתי.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קדימה צורן
    ובכן לגבי עלילה אני כבר מזמן וויתרתי על הכותרים של גילד וורז. ב-prophecies העלילה צפויה ובנאלית עד כאב וב-factions קשה לומר שיש סיפור בכלל. גולת הכותרת של המשחק היא במשחקיות שלו ולמען האמת זה מספיק לי.

גם לי יש קטע כזה עם המשחק שיש ימים שאני נוגע בו ויש כאלה שלא אבל בדרך כלל מדובר בעניין תקופתי למדי. הייתה פעם אחת שלא נגעתי בו במשך 3 חודשים ואילו עכשיו אני משחק בו כמעט כל יום - יומיים. גם זה צפוי להשתנות בעתיד בגלל גיוס אבל אין ממש מה לעשות נגד זה אני אישית לא אקנה את נייטפול כי מבחינת פיתוח דמויות וסגנונות משחק אני מרגיש שכבר די מיציתי ואני לא יודע מה נייטפול מציע מעבר לזה, אם בכלל.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    אוקיי. שווה לקנות?

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    מה הדרישות מערכת?

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי זאוס השני
    מה הדרישות מערכת?
    לאחר דקה של חיפוש הגעתי לכאן.
    בוא נגיד שלא צריך מחשב-על כדי לשחק בזה עם הגדרות טובות.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    הקטע הוא שגם עם לא צריך מחשב על הוא בטח לא יעלה על המחשב המעפן שלי...

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי Fexor
    לא מתנפל, רק מגיב באגרסיביות מתונה
    בכל אופן, כשאמרת שיש לך את המשחק התכוונת לכך שקנית אותו? כי אם כן, אז אתה אמור לקבל באמת חשבון משתמש משלך.
    חח אהבתי....

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    חולון
    אני משחק כבר 16 חודשים במשחק והיו זמנים שבהם לא שיחקתי אך לפני כחודש חזרתי אליו ובגדול !
    שאלה: מי קנה NightFall ? אני כבר קניתי מעניין אם אתם גם קניתם ! גמרתי את המשחק המקורי ואת Factions כבר אני עובד על לגמור את NightFall !!
    מישהו מצטרף ?

נ.ב אם במשחק אתם רוצים לבדוק כמה שעות וחודשים שיחקתם תכתבו age/ וזה יראה לכם הכל כולל אותה דמות שאתם משחקים כרגע...

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    הזמנתי את נייטפול ממדיה גיים. זה אמור להגיע מחר או מחרתיים. לא ממש סיימתי את פרופסיס, כי בכל זאת נשארו לי כמה קווסטים אחרונים (אלה שאחרי המשימה האחרונה), אבל ממה שחברים שלי סיפרו זה לא נשמע מלהיב. אני אנסה את זה אם אני אשתעמם מהדרוויש שיהיה לי
    אם כבר הזכרת את נושא הגיל, אפשר לציין גם שאחרי שנה הדמות תקבל מתנה. אני קיבלתי Charr Shaman. חבר אחד שלי קיבל את רוריק בדמות אחת ו-Devourer בשנייה. חבר אחר קיבל צב מצור והוא מרגיש נחות XD

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קדימה צורן
    לא יודע מה איתך, דווקא לדעתי siege turtle זה לא רע. כשסיפרתי לחברי הגילדה מלאי הטאקט שלי שקיבלתי devourer בזמנו התגובה שלהם הייתה: God don't like you.

בקטנה, יש לי גם jade armor ו-kirin

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    תסלח לי, אבל אין שום דבר נחות בצב שלי!!1

יש לי דמויות בשני המשחקים שיצאו עד כה, ובקרוב גם ב nightfall. אני מקווה...

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    פוסט הפגנת נוכחות

יש לי את כל שלושת המשחקים, כרגע נהנה מNightfall, וצבים זה שולת.

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    אני דיי נוב במשחק אני משחק כבר חודשיים והדמות הכי חזקה שלי היא שלושת רבעי אלמנטליסט ורבע רנג'ר,הסתבכתי לגמרי במשחק בגלל שאיזה חכם בלילה הריץ אותי מbeaconS PERCH לקירטה ומשם הגעתי לליונס ארץ' והסתבכתי לגמריי כי כל הקווסטים שם לא לרמה שלי ואני עשיתי את כל הקווסטים של ביקונס פרץ' ואני לא יודע מה לעשות כדי להתקדם:confused: מישהו יכול להגיד לי מה המשימה שנמצאת אחריי שמגיעים לביקונס פרץ'

נ.ב
    אני כבר עשיתי את הקווסט של ה"פליטים" שם ועדיין שאני מדבר עם ה"שומר הזה" הוא מדבר עדיין על ה"פליטים" האלה.

נ.ב 2
    שכחתי לציין שהדמות הכי חזקה שלי היא ברמה 15

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קדימה צורן
    נכתב במקור על ידי t-ger
    אני דיי נוב במשחק אני משחק כבר חודשיים והדמות הכי חזקה שלי היא שלושת רבעי אלמנטליסט ורבע רנג'ר,הסתבכתי לגמרי במשחק בגלל שאיזה חכם בלילה הריץ אותי מbeaconS PERCH לקירטה ומשם הגעתי לליונס ארץ' והסתבכתי לגמריי כי כל הקווסטים שם לא לרמה שלי ואני עשיתי את כל הקווסטים של ביקונס פרץ' ואני לא יודע מה לעשות כדי להתקדם:confused: מישהו יכול להגיד לי מה המשימה שנמצאת אחריי שמגיעים לביקונס פרץ'

נ.ב
    אני כבר עשיתי את הקווסט של ה"פליטים" שם ועדיין שאני מדבר עם ה"שומר הזה" הוא מדבר עדיין על ה"פליטים" האלה.

נ.ב 2
    שכחתי לציין שהדמות הכי חזקה שלי היא ברמה 15

לא שיחקתי כבר זמן מה ויכול להיות שזכרוני בוגד בי אז קח את דבריי בספקנות מה.

1. מ-Beacon's Perch אתה אמור להגיע ל-Kryta. המשימה לאחר beacon's perch היא gates of kryta שמובילה אותך לליונס ארץ'. אמרת שכבר הגעת לשם אז אני מסיק שכבר עשית אותה. אם יש לך איזשהם ספקות לגבי מה אתה אמור לעשות תפתח את יומן הקווסטים שלך (לחיצה על L) ותסתכל אם יש לך Primary Quest. אם יש, פשוט תעקוב אחרי ההוראות שרשומות לך בו על מנת להתקדם במשחק.

2. יש לא מעט תלונות של שחקנים לגבי רמת קושי עולה באיזור הזה. הסיבה העיקרית לזה היא שהם רגילים לשחק לבד ו/או לשחק גרוע (קרי, להסתער קדימה, לעשות aggro לעשרים אויבים ולהתפלא שהם נופלים מהר יותר מהרייטינג של ערוץ 1). הפיתרון: תלמד לשחק טוב. קח henchmen אם אתה לא מוצא קבוצה טובה לשחק איתה ושים לב תמיד מה אתה עושה. קח לך דקה לפני כל קרב להחליט איך אתה הולך להתמודד עם האויבים מולך ולתכנן אסטרטגיה. ב-90% מהמקרים אגב, מספיק פשוט למשוך כמה אליך, להרוג אותם ואז למשוך כמה אויבים נוספים. זה נקרא pulling או luring בפי שחקנים במשחק. חוץ מזה אתה צריך לשים לב איזה סקילים אתה לוקח איתך. באיזור הזה לא מספיק כבר לשים אוסף של סקילים שעושים נזק ולקוות לטוב, אתה צריך משהו שמתחיל להיראות כמו build. למזלך, רשימה עצומה של builds יש ב-http://www.guildwiki.org (אתר מומלץ ביותר).

3. איך אתה יכול להיות שלושת-רבעי אלמנטליסט ורבע ריינג'ר? בטח התכוונת לומר שאתה primary elementalist ו-secondary ranger.

הרשמה