תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    לאחר משפט ממושך, קובע בית המשפט כי יבוא מכשירי PSP לאירופה היה בניגוד לחוק. כתוצאה מכך, גם ה- Playstation 3 צפויה לגורל דומה.
    לידיעה המלאה.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    עיר
    מרכז
    לא עובד הליניק ששמת!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    עובד מצוין אצלי..
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    עיר
    מרכז
    הנה עובד לי.
    איזה מלוכלכים חיפשו דרך איך לא תיהיה אחריות,איזה ראש קטן עם היו רוצים היום מוצאים דרך לסדר את כל העיניין עם המתח המכשיר הזה עולה כמו קטנוע הם לא יכולים לטפל בבעיה של המתח?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.06.2008
    לא עובד אצלי הלינק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.05.2008
    הכתבה לא עובדת לי... אבל אני מניח שזה ממילא לא מתייחס לנושא של ייבוא אישי אלא רק של ייבוא שוק אפור על ידי גורמים לא מורשים, ואם כך הדבר - אז סוני צודקים וגם בית המשפט שקבע את זה.

הדבר הוא לטובתנו ממילא, אין שום דבר טוב בכך שיבואנים לא מורשים יביאו מוצרים לשוק, יבלבלו את הצרכנים, וכשתגיע העת למימוש אחריות או תיקון, לא יהיה עם מי לדבר, ואולי אפילו יותר גרוע - הם ינסו לתקן בעצמם ויגרמו לנזק. הייתם קונים מרצדס מאיזה אהבל שפשוט הביא אוניה עם 20 מכוניות, או שהייתם מעדיפים שרק יבואנים רשמיים שבאמת יכולים לתחזק ולתקן את המוצר ימכרו אותו? אין שום זכות קיום לכל מיני יבואנים של השוק האפור שפועלים בניגוד לחוק, באים רק לעשות קופה בלי שאף אחד לא בדק האם הם באמת יכולים לתקן ולתת שירות, ואז נעלמים כשצריך אותם.

בכל מקרה כל המחלוקת שהייתה עד כה בכלל לא התייחסה לנושא הייבוא האישי, כך שזה לא משפיע עלי ועל שאר הישראלים שפשוט מביאים בעצמם דברים מארה"ב בדואר או בטיסה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    אין לזה שום קשר והשפעה על מה שקורה בארץ...
    ואגב, גם לי הקישור לא עובד (FF 3)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.05.2008
    נכתב במקור על ידי omerkot
    אין לזה שום קשר והשפעה על מה שקורה בארץ...
    ואגב, גם לי הקישור לא עובד (FF 3)
    אין לזה קשר קודם כל כי הפסיקה של אירופה לא משפיעה על ישראל בשיט. אבל אני לא בטוח מה החוק הישראלי אומר על ייבוא מסחרי ללא היתר, אני חושב שגם פה זה לא חוקי, או לפחות, צריך להיות לא חוקי, אני אבדוק מחר בעבודה. אני גם לא בטוח אם היבואנים המקביליים שמביאים PS3 לארץ קיבלו היתר או לא.

דרך אגב, הכותרת מאוד מטעה, אין שום פסיקה שקובעת שאסור לייבא, פשוט צריך היתר ורשות על מנת לייבא באופן מסחרי, והפסיקה בכלל לא מתייחסת לייבוא אישי. כך שלכתוב כותרת כמו "אסור לייבא PS3 לאירופה" זה פשוט עיוות של המצב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.07.2007
    רגע, זה אומר שאני לא אוכל לקנות בארץ PSP?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    אתם לא שמים לב שזה דיון ישן שהוקפץ?

פשוט אל תגיבו ותנו לזה לשקוע...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    נכתב במקור על ידי MrBlond
    אין לזה קשר קודם כל כי הפסיקה של אירופה לא משפיעה על ישראל בשיט. אבל אני לא בטוח מה החוק הישראלי אומר על ייבוא מסחרי ללא היתר, אני חושב שגם פה זה לא חוקי, או לפחות, צריך להיות לא חוקי, אני אבדוק מחר בעבודה. אני גם לא בטוח אם היבואנים המקביליים שמביאים PS3 לארץ קיבלו היתר או לא.

דרך אגב, הכותרת מאוד מטעה, אין שום פסיקה שקובעת שאסור לייבא, פשוט צריך היתר ורשות על מנת לייבא באופן מסחרי, והפסיקה בכלל לא מתייחסת לייבוא אישי. כך שלכתוב כותרת כמו "אסור לייבא PS3 לאירופה" זה פשוט עיוות של המצב.
    למיטב ידיעתי, החוק בארץ מאפשר יבוא מסחרי מקביל בכוונה וטוב שכך (היתר? ממי? יש פה עניין של תשלום מיסים כדין ומתן אחריות אבל לא צריך היתר מהיצרן).
    זו הסיבה שאנחנו היום, בניגוד לעבר, מסוגלים למצוא מצלמות, טלפונים סלולריים ודברים נוספים במחירים שפויים בארץ.

ואלדר, מה זה משנה אם זה הוקפץ? אם זה דיון מעניין שיש אנשים שחושבים שיש להם מה להוסיף לו אז עדיף שהוא יוקפץ מאשר שיפתחו פה כמה דיונים באותו נושא כשכל אחד תלוש ממהקשר של הדיון הקודם וחוזר עליו.
    נערך לאחרונה על ידי omerkot; 30.06.2008 בשעה 09:46.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.04.2008
    עיר
    הרצליה
    למה סתם להקפיץ זה מלפפני יותר מחצי שנה
    והוא אמר לתת לדיון לשקוע

שתף ב-Google+

הרשמה