תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    Eve הוא MMORPG בן שלוש שנים וקצת, שמתבלט לא רק בכך שהוא מתרחש בחלל החיצון בתוך חלליות (היחיד בז'אנר, אני מאמין), אלא גם בסוג המשחקיות שבו. פרטים נוספים יתווספו בהמשך, אבל בינתיים, האם יש כאן מישהו שמשחק בזה? מדובר במשחק די נדיר.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    לא משחק במשחק, אך אשמח לשמוע עליו עוד

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קדימה צורן
    הבנתי שמדובר במשחק חינמי, אבל לא היה לי מספיק זמן לבדוק באתר עצמו. נשמע לי די מופרך למען האמת (החינמיות של המשחק, לא המשחק עצמו).
    "By Jove, I am not covetous for gold, Nor care I who doth feed upon my cost; It yearns me not if men my garments wear; Such outward things dwell not in my desires.
    But if it be a sin to covet honour, I am the most offending soul alive."

William Shakespeare, Henry The 5th, Act 4, Scene 3

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    יאפ, זה באמת מופרך - הוא לא חינמי. כמו MMORPG רבים אחרים, גם הוא מציע 14 יום התנסות חופשית (חפשו בגוגל, eve online free trail).
    בעקבות התנסות שכזו החלטתי להירשם אליו.

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    נכתב במקור על ידי Fexor
    הבנתי שמדובר במשחק חינמי, אבל לא היה לי מספיק זמן לבדוק באתר עצמו. נשמע לי די מופרך למען האמת (החינמיות של המשחק, לא המשחק עצמו).
    יש שני משחקים המוניים מסחריים לשעבר שהפכו חינמיים:

משחק התפקידים המדע בדיוני Anarchy Online של Funcom
    משחק הפעולה Planetside של סוני

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    ואני אנחש שיהיו עוד.

בינתיים, הסיפור הבא ממחיש היטב מה זה Eve, ולמה זה שונה מכל דבר אחר בשוק המשחקים כיום. כן, הוא ארוך, אבל הוא כתוב מעניין ושווה את זה.

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    רמת-גן
    יצא לי להתנסות קצת במשחק, ישנו במשחק tutorial הכולל אודיו ווידאו המלמד בעצם את כל הדברים הבסיסיים במשחק כדי להכין אותך הכי טוב שאפשר. אני אישית קצת נתקעתי שם ולא מצאתי הרבה עניין במשחק שבו אתה לא מפתח דמות אלא בעצם את החללית שלך (שאותה ניתן לשדרג ולהחליף) ואת המעמד והתפקיד שלך ביקום הענק.

ניתן להתנסות במשחק בחינם למשך 14 ימים, אחד האתרים שמפנים לנושא הוא www.gamershell.com תהנו :|

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    אחריי ששיחקתי במשחק בערך שבוע הגעתי למסקנה שזה יחסית משעמם ... כאילו לא יודע כזה חלל עמוק שאין בו בעצם כלום... הקרבות לא הכי מעניינים . והמשחק מתמקד בעיקר במסחר וחרטא כזה.

הצטרף בתאריך
    29.07.2007
    אני התחלתי לשחק במשחק השבוע לדעתי בהתחלה הוא קצת משאמם כי אתה עובד בעיקר על משאבים שיהיה לך כסף לספינות טובות יותר אבל כמו שאני רואה את זה ברגע שאתה משודרג זה נהפך להיות משחק בלי שום הגבלות אני די אוהב אותו דרך הגב שמי במשחק הוא xSODIUM אז דבר איתי במשחק אני עדיין לומד אותו אבל תמיד נחמד שמשחקים ביחד

הרשמה