קודם כל ברוכים הבאים לפורום וויגיימס.

כפי ששמתם לב (ואני שמח מאוד אם לא), בתקופה האחרונה הארנה תפקדה כשרת רגיל ללא שמירה על החוקים וללא רפים. זאת משום שלא הייתי פעיל לאחרונה והיה לי מעט מאוד זמן לET- גם לקלאן שלי וגם לדברים שקשורים לתפקיד שלי.
בשבוע הקרוב אני כנראה אעלה דיון חדש של חוקי הארנה. לא יהיה שינוי משמעותי בחוקים אלא בעיקר עדכון שלהם ואולי מעט דברים חדשים שנוסיף למתכונת של השרת. אם יש לכם הצעות לשיפור הארנה, אתם מוזמנים לרשום פה בדיון ובמידה ויהיו רעיונות טובים הם ימומשו.

כרגע אני מחפש רפים לארנה. מי שמעוניין, שיקרא את הקטע הבא.
אם אתם מעוניינים להיות רפים עליכם לענות על הדרישות הבאות:
1. את הבקשות יש לשלוח למייל שלי:[email protected] עם הכותרת "Arena Ref". במייל יש לרשום את שם השחקן, ניק, ערוצים במירק שבו ניתן להשיג את השחקן ואם יש נסיון כרף בעבר ולמשך כמה זמן.
יש לשלוח לי בקשות אך ורק דרך המייל, בקשות במירק או בכל מקום אחר (כולל הדיון הזה) לא יענו.
2. נסיון כרף בעבר- בשלב זה בכדי לצמצם את מספר הבקשות ובכדי לפתוח את הארנה בצורה טובה יותר, אני מחפש רפים עם נסיון קודם. מי שלא היה בעבר רף נא לא לבקש.
3. על הרף לדעת בצורה טובה את החוקים הקיימים של הארנה בדיון של סלבה. לינק כאן.
4. אני מזכיר שתפקיד הרפים הוא לא רק לשמור על השרת אלא גם לדאוג למלא אותו במידת הצורך. על הרף לבצע את שני התפקידים בצורה טובה.
5. כחלק מתפקידם, יקבלו הרפים סיסמאת רף, סיסמא פרטית לשרת ויהיו מעורבים בהחלטות ובשינויים שיתבצעו בשרת(זכות).

בהצלחה.