תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    14.01.2019
    קיבלתי באן בroleplay בגלל שחבר שלי דקר אותי בשנייה שהוא יצא מההקפאה ובגלל שהוא דקר אותי הרגתי אותו
    האדמין ראה רק את החלק שאני הרגתי אותו והוא חשב שהרגתי בזמן ההקפאה והוא התחיל לצרוח עלי, שיגר אותי לחדר חקירות לא נתן לי לדבר שנייה ולהסביר, ואז נתן לי פיבאן אשכרה פיבאן ועוד על מה .
    אחר כך נכנסתי למשתמש נוסף ורק בשביל לדבר איתו, לא לעשות עקיפת באנים
    כי זה לא היה עוזר לי,חבר שלי שאל בצאט למה קיבלתי באן והוא אמר ''עקיפת באנים'' על זה הוא נתן לי באן
    אבל הוא נתן לי באן מההתחלה ... vgames תעזרו אני אוהב את השרת הזה ובגלל שהרגתי מישהו שדקר אותי קיבלתי פי באן WTF...):

שם האדמין :HWOL

תאריך הפי באן :14.1.2019
    זמן פי באן :22:00

נ.ב לחבר שלי לא היה מיקרופון והם לא הבינו אותו אז ניסיתי ממשתמש סמארף נכנסתי בשביל להסביר למה הרגתי אותו וגם במשתמש הזה נתנו לי באן

עזרה בבקשה !
    נערך לאחרונה על ידי stili; 14.01.2019 בשעה 23:55.

הצטרף בתאריך
    02.02.2014
    נכתב במקור על ידי stili
    קיבלתי באן בroleplay בגלל שחבר שלי דקר אותי בשנייה שהוא יצא מההקפאה ובגלל שהוא דקר אותי הרגתי אותו
    האדמין ראה רק את החלק שאני הרגתי אותו והוא חשב שהרגתי בזמן ההקפאה והוא התחיל לצרוח עלי, שיגר אותי לחדר חקירות לא נתן לי לדבר שנייה ולהסביר, ואז נתן לי פיבאן אשכרה פיבאן ועוד על מה .
    אחר כך נכנסתי למשתמש נוסף ורק בשביל לדבר איתו, לא לעשות עקיפת באנים
    כי זה לא היה עוזר לי,חבר שלי שאל בצאט למה קיבלתי באן והוא אמר ''עקיפת באנים'' על זה הוא נתן לי באן
    אבל הוא נתן לי באן מההתחלה ... vgames תעזרו אני אוהב את השרת הזה ובגלל שהרגתי מישהו שדקר אותי קיבלתי פי באן WTF...):

שם האדמין :HWOL

תאריך הפי באן :14.1.2019
    זמן פי באן :22:00

נ.ב לחבר שלי לא היה מיקרופון והם לא הבינו אותו אז ניסיתי ממשתמש סמארף נכנסתי בשביל להסביר למה הרגתי אותו וגם במשתמש הזה נתנו לי באן

עזרה בבקשה !

עברנו קהילה תרשום את זה שם.
    https://forum.play-il.co.il/node/2775546
    My Youtube Channel

My Steam

PC Equipment and Specs
    CPU: Intel i7 8700 @ 3.20ghz
    GPU: Gigabyte GTX 1070ti
    RAM: 16GB DDR4
    Keyboard: Razer BlackWidow X Chroma
    Mouse:Razer DeathAdder
    Headphones:Hyperx cloud 2