מה נשמע קהילה יקרה? אני דביר, לשעבר סגן מנהל לול ויגיימס, כעת מנהל הטורנירים של לול ויגיימס.קצת רקע על עצמי, שמי דביר, חלקכם מכירים אותי כ-Feed The Kled ואני מכיניסט כרגע. אני משחק ליג מסוף סיזן 4 ועד עכשיו לא הפסקתי לשחק.
נחזור לענייננו, הפאצ' החדש של ליג אוף לג'נדס. מכיוון שעונת ה-lcs בעיצומה, ריוט לא יכולים להוציא פאצ'ים גדולים מדי, מהסיבה הפשוטה שזה יהרוס את המטא הנוכחית ומאיים על רפרטואר הצ'מפיונים של השחקנים המקצועיים. לכן, כל פאצ' עד סוף ה-lcs יהיה פאצ' שמתקן באגים או נותן באפים מזעריים לצ'מפיונים.
אז… במה חדש בפאצ' 8.21?נתחיל באליסטר. על פי ריוט:" אליסטר נבחר בעיקר בגלל היכולת שלו להיכנס בכל הכוח באויב ולצאת כמעט ללא פגע" לכן הם נותנים לו נרף ומורידים לו את ה-hp ההתחלתי מ-613 ל-573. הנרף אמור לתת לאליסטר חיים טיםה יותר קשים בליין, אבל נחייה ונראה את התוצאות.
אחרי אליסטר מגיעה אש עם באף מפתיעה.ריוט נותנים באף לאש מכיוון שהם לא רוצים שהיא תיבלע בעולם ה-DPS של שאר ה-ADC , לכן הם מחזקים את היכולת שלה להאט את האוייבים, ומוסיפים סימון על כל מי שהיא מגלה בעזרת ה-E שלה.

הפאצ' הכיל בתוכו גם כמה באפים ונרפים קטנים, בנוסף לכמה תיקונים של באגים.
Aurelion sol- HP Nerf
Draven- Bug fix (בעיקר לאינטרקציה בין ה- Q ל-Aa)
Ezreal- W buff
Irelia- Movement speed nerf
Ivern- Small W and E early game buff
Kaisa- Passive and R nerf
Karma- W buff
Kartus- W and R buff
Nunu & Willump- Bug fix (סוף סוף)
Zac- Q buff
Zoe- Q and E buff
בנוסף לכל זה ריוט הוציאו עוד הודעות מרגשות, בנייהן שורת סקינים חדשה הכוללת סקין חדש לקלד! (הגיע הזמן).

הסקינים החדשים של ליל כל הקדושים אמורים לצאת בפאצ' הקרוב, ביחד עם הסקינים החדשים של ה-K/DA.
זה הכל להיום! נתראה בפעם הבאה!