תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    25.11.2015
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: Taliban

קישור של הבאן ב-SourceBan:
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans?q=taliban#32409

שם האדמין שנתן את הבאן: OfekB

סיבת הבאן: העלבתי את אופק בשרתי הריטייקס וקראתי לו שהוא בוט אחרי זה הוא אמר לי תרגע אמרתי לו אנחנו לא מנהלים פה דו שיח ואז הוא נתן לי מיוט לשבוע. לאחר מיכן הוא העביר אותי לאדמין talk ואז הסברתי לו שזה לא הגיוני לתת מיוט לשבוע על כך שאמרתי לו שהוא בוט ושזאת יד קשה ולא הגיונית. לאחר מיכן באן לשבוע. הגעתי לשרתי הts של הקהילה פגשתי את אופק שנית קראתי לו חמוד הוא ביקש שאני אפסיק אמרתי לו זאת העדפה המינית שלי ושאם הוא נפגע מזה אין לו למה כי זאת מחמאה בשבילי לתת לו. נפלט לי לאחר כמה דק של שיחה המילה חמוד וישר קיבלתי Pban משרתי הקהילה Vgames. אני בהחלט לא מבין את השתלשלות האירועים שהובילו לPban, ההתנהלות שלי אומנם לא הייתה תקנית אך אין זאת להעניש בצורה כל כך חמורה. אני נהנה לשחק בקהילה זו ואשמח אם תקבלו את עירעור באן זה.
    נ.ב אופק המכונה OfekB אני מאוד מצטער איך שהתנהגתי קבל את התנצלותי האישית.

התאריך שבו ניתן הבאן: (לדוגמא 7-8-18

הערות נוספות: (זה הוא לא סעיף חובה אך מומלץ אם ברצונך להסביר את הסיטואציה מצד כזה או אחר)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.02.2013
    שלום,
    הדברים שכתבת הם לא נכונים ברובם.
    החסרת הרבה חלקים בסיפור וציינת רק את מה שנוח לך לספר.
    במידה ואתה מעוניין באמת להתנצל על מה שעשית ולבקש הזדמנות שנייה, זו לא הדרך.

בכל אופן אסביר מה קרה בדיוק ומה הסיבות למען הסר ספק.
    1. בתור התחלה ירדת על כל השחקנים שהיו איתך בקבוצה ולא רק עלי.
    את המיוט קיבלת אחרי שכל השחקנים ביקשו ממך להפסיק, ואתה בתגובה המשכת לרדת עליהם ולפגוע.
    התבקשת להפסיק, ענית בזלזול והחלטת להתעלם מהבקשות וזאת הסיבה שקיבלת מיוט.
    2. אחרי המיוט, ביקשת לדבר באדמין טוק ושם המשכת לרדת עלי בטענה שאני כנראה "אדמין חדש" והבטחת שהמיוט ירד.
    במקום להבין את הטעות ולהתנצל, דיברת בזלזול, בצורה מתנשאת ואיימת עלי שארד מאדמין.
    לאורך השיחה התבקשת מספר פעמים להפסיק להשתמש במילים חמוד ומסכן, בהן עשית שימוש ציני ומלגלג והסברת בבירור שהקהילה לא מעניינת אותך ושלא אכפת לך לקבל הרחקה.
    ברצוני להדגיש - שחקן שמאיים על חבר צוות, מקומו אינו בשרת, ללא קשר לדרגתו.
    אם זה עדיין לא ברור, את הבאן לשבוע קיבלת על טרולינג, פגיעה בשחקנים בשרת, זלזול בקהילה ואיומים חוזרים על חבר צוות.
    3. לאחר שקיבלת את הבאן, הגעת לשרת הדיבור ודיברת עם מנהל הקהילה (Yukki) שהסביר לך שעברת על החוקים והבאן מוצדק.
    כאשר לא קיבלת את תשובתו, המשכת לנסות לדבר עם מנהלים נוספים בקהילה במטרה להוריד את הבאן.
    בשלב זה הצטרפתי לשיחה וכשקיבלת ממני הזדמנות נוספת להתנצל ולהסביר את עצמך, בחרת להמשיך לעשות צחוק מהשיחה ולומר שהבאן ירד, שתכנס מסמארפים ולא נוכל למנוע ממך לשחק בשרת.

קיבלת המון הזדמנויות להפסיק עם הבעיות ובכל אחת ואחת מהן בחרת לעשות צחוק מהמצב.
    הזהרתי אותך שבמידה וזה ימשיך, תורחק מהקהילה לצמיתות וכך קרה.
    לפי היסטורית הבאנים שלך, הרחקה זמנית לא מעבירה לך את המסר.
    קיבלת המון באנים על קללות, טרולינג, יציאה מפיקאפים, ירידה על שחקנים, פגיעה ואיומים על אדמינים.
    בנוסף יש לך באנים על דברים חמורים מאד כמו פרסום פרטים אישיים והטרדה מינית.
    לשחקנים כאלה אין מקום בקהילה.
    ננעל.

לכל בעיה ניתן לפנות אלי בפרטי
    ובמייל - [email protected]
    שתף ב-Google+

הרשמה