תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    13.02.2018
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: Talnot177
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198353328795/

קישור של הבאן ב-SourceBan:
    Name Not set
    Steam ID STEAM_1:1:196531533 (View Steam Profile)
    Invoked on 11-08-18 13:22
    Expires on 12-08-18 13:22
    Length 1 d
    Reason Abusive
    Admin KingsMan
    Server 0 CSGO.Vgames.co.il # TTT
    שם האדמין שנתן את הבאן: (לדוגמא:Y)

סיבת הבאן: (בסעיף זה יש להכניס את סיבת הבאן, חל איסור מוחלט להכיל קללות או עלבונות בסעיף זה!)

התאריך שבו ניתן הבאן: 11/8/2018

הערות נוספות: אני ניכנסתי לי לשרת ה TTT בערך בשעה 13:30 שיחקתי שם קצת עד שנכנסה NUNI עכשיו נוני נעלבת מכל דבר אז אני כמה פעמים אמרתי נונית או נוני עם קול מצחיק כזה והיא אמרה שזה מציק לה לא יודע למה כי נונית זה שם של יוטיוברית בישראל אז קינגס מן שהיה איתה בשיחה ב TS הביא לי מיוט ואחרי כמה דקות פשוט עברתי לגייל וכניראה היא אפשר להגיד בכתה לו ב TS שזה לא מצחיק לה וזה ושהוא יביא לי באן וכמו כל בן שבת אומרת לו משהו הוא ישר עשה את זה והביא לי באן ליום בלי סיבה אחרי שכבר קיבלתי מיוט והוא אמר לי שברחתי מעונש זה השיחה שרשמתי לו ב TS
    <13:38:45> You poked "!Ofek - KingsMan" with message: ‎‫באן?‬‎<13:38:51> "!Ofek - KingsMan" pokes you: ‎‫נכון‬‎
    <13:38:59> Complaint sent.
    <13:39:07> You poked "!Ofek - KingsMan" with message: ‎‫על זה שאמרתי נונית?‬‎
    <13:39:22> "!Ofek - KingsMan" pokes you: ‎‫נכון ובנוסף גם על זה שיצאת מהשרת‬‎
    <13:39:3 You poked "!Ofek - KingsMan" with message: ‎‫הלכתי לגייל מה אסור?‬‎
    <13:39:38> "!Ofek - KingsMan" pokes you: ‎‫תתמודד‬‎
    <13:39:40> You poked "!Ofek - KingsMan" with message: ‎‫הבאת לי מיוט ויצאתי‬‎
    <13:39:51> "!Ofek - KingsMan" pokes you: ‎‫כאילו התחמקת מעונש‬‎ אני לא רואה פה שום הסבר טוב של קינגס מן למה הבאן הוא אומר שהתחמקתי מעונש למרות שכבר קיבלתי את המיוט ואז הלכתי לגייל אז לא יודע אני אישית חשבתי שקינגס מן יותר מזה שבת תבוא ותגיד לו מה לעשות אבל כניראה שלא כי אם בת אומרת לו לתת לי באן לא מוצדק והוא עושה את זה זה ניראה לי מטומטם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2017
    אתה לא תכתוב פה בזלזול ובחוסר כבוד!
    תערוך את האשכול שלך אחרת הוא יינעל.
    קינגסמן מנהל הקלאבים לשעבר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.02.2018
    מה פה זילזול אני רשמתי את מה שקרה. אני לא חושב שביגלל שאומרים לך את האמת זה סיבה לנעול וכם אני לא ברחתי משום עונש רק שתיהיה בעיניין אתה כבר נתת לי את המיוט ואז אני עברתי לגייל לא רואה פה בריחה מעונש ..........
    נערך לאחרונה על ידי talking; 11.08.2018 בשעה 15:29.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2017
    למרות הזלזול שלך אני אענה לך, אבל בפעם הבאה שאתה תגיב ככה האשכול יימחק ואתה תפתח אחד חדש בצורה מכבדת כי אף אחד לא חייב לך שום דבר.
    העונש שלך לא היה רק על המיוט שלך אלא בעיקר על ה"תגובה שלך" בצאט של השרת לאחר שקיבלת את המיוט ומייד לאחר מכן "עברת" לשרת הג'ייל.
    אם תסתכל בסקרין שוט אתה תראה טוב טוב באיזו צורה מזלזלת אתה רושם על הקהילה ומייד לאחר מכן אתה יוצא מהשרת.
    היחס הזה לא מתקבל פה בצורה טובה והעונש שקיבלת הוא עונש סופר קצר ואתה צריך להודות על כך שקיבלת את העונש הזה ולא יותר ארוך.
    גם אם לדעתך העונש שקיבלת לא מוצדק אתה לא תכתוב ככה בשרת ובמיוחד לא בפני כולם.
    אני מציע לך להתאפס על עצמך ולהפסיק לקבל עונשים כי לפני מה שאני רואה אתה מקבל מיוטים וגאגים באופן קבוע בצורה כזאת שלא נעים להיות איתך בשרת.
    מבחינתי הבאן שלך לא יורד ואם אתה תמשיך כך אתה תורחק מהקהילה.
    אני משאיר את האשכול פתוח עד הערב במידה ויהיה לך מה להגיד בנוגע למקרה.
    נערך לאחרונה על ידי KingsMan; 11.08.2018 בשעה 16:00.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.02.2018
    אני מבין כן רשמתי את מה שאמרת ועברתי לגייל כי הייתי עצבני אני לא אומר שתוריד לי את הבאן אני רק אמרתי שביגלל שאמרתי משהו אחד לא סיבה למיוט ואחרי המיוט היתעצבנתי ממש שמשהי אומרת לך מה לעשות ואתה עושה אז כן רשמתי את מה שרשמתי ואני לא חושב שאני טועה באמת כל פעם שנוני אומרת משהו למשהו הוא עושה את זה ואני לא חושב שזה צריך להיות ככה אם אתה רוצה אתה יכול לנעול כאן אין לי עוד מה להגיד תודה על זה שענית לי ואם אתה יכול תחשוב על מה שאני אומר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2017
    דבר ראשון אתה צריך ללמוד לשלוט בעצמך גם ברגעים שהם לא כאלה טובים.
    דבר שני, אף שחקן לא אומר לי מה לעשות ואיך להתנהל, אלא היא פנתה אליי בבקשה להגיד לך שתפסיק לעוות את השם שלה ולקרוא לה בשם שונה ממה שהיא בחרה. היא העירה לך על כך מספר פעמים ואתה בחרת להתעלם ולהמשיך לכנות אותה בשם אחר ולכן אני נכנסתי לעניין.
    אני מצפה שאתה תבין שאתה לא תמיד יודע איך הכל מתנהל בקהילה ויש דברים שלא תמיד מובנים בין אם זה העונש הזה שקיבלת על ידי ובהחלטה שלי בלבד ולא של אף שחקן / שחקנית ובין אם זה הערות שלא אומרים בשרת או בכלל.
    ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה