תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    04.11.2016
    שלום לקהילת Vgames היקרה,
    היום, בתאריך התשיעי לאוגוסט 2018, הוענק לי באן לצמיתות על "גזענות" מהאדמין Slidet.

כהרגלי, לצורך הביורוקרטיה טופס הגשת הורדה באן:

שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: (לדוגמא: X)
    AshPELO
    קישור של הבאן ב-SourceBan: (אפשר למצוא את הבאן
    פה
    )
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#32492
    שם האדמין שנתן את הבאן: (לדוגמא:Y)
    Slidet
    סיבת הבאן: (בסעיף זה יש להכניס את סיבת הבאן, חל איסור מוחלט להכיל קללות או עלבונות בסעיף זה!)
    גזענות
    התאריך שבו ניתן הבאן: (לדוגמא 28/02/2017)
    9/8/2018
    הערות נוספות: (זה הוא לא סעיף חובה אך מומלץ אם ברצונך להסביר את הסיטואציה מצד כזה או אחר)

אז כן, שוב אני נתקל באדמין אשר נותן לי הרחקה מהשרתים מסיבה מסוימת למרות שמעולם לא עשיתי את אותה העברה.

להלן הגדרת גזענות:
    תפיסה על פיה קיימת עליונות גזע כלשהו של בני אדם על פני האחרים, או נחיתות של גזע כלשהו

היום נכנסתי לראשונה לשרת ה- TTT, אגלה את האמת, שיחקתי את עצמי "לא מבין" במוד בשביל שלא יחשדו בי יותר מידי וככה אוכל לשחק מבלי שיחשבו שאני Traitor. נתקלתי בשחקן בשם Nuni, אשר אני חושב שהוא משנה את זהותו ומתחזה לנקבה למרות שהייתו גבר. כאשר ציינתי את זה בשרת, פנתה אליי האדמינית Slidet ואמרה לי שאם אני אגיד את זה שוב, אקבל מיוט. אמרתי לה שאני לא מפחד ממיוטים מהסיבה שהיא באה אליי בטון מאיים, מזלזל וקצת מתנשא, ואמרתי לה בנימוס שאשמח אם היא תחזיר אותי לVoice Chat הרגיל בשביל שאוכל להמשיך לשחק. המשחק המשיך לזרום, לבקשתה של האדמינית הפסקתי לציין את מסקנותיי לגבי השחקן לעל, והכל המשיך כרגיל.

במהלך המשחק שלי בשרת, הבחנתי שאני מכיר את האדמינית SLIDET, ואמרתי בצאט "אה אני זוכר עכשיו מי זאת SLIDET, אני צריך להתקשר לירין להגיד לו שהיא אדמינית בTTT" משום שהוא זה שהכיר לי אותה. שניות ספורות אחרי שאמרתי את זה, קיבלתי הרחקה לצמיתות משרתי הקהילה, על הסיבה גזענות.

אז בואו תגידו לי אתם, היכן השתמשתי בגזענות? אין שום זכר בכך בתרחיש והאדמינית פעלה מבלי קשר בכלל לאירוע, אני אבין לגמרי אם היא הייתה מביאה לי מיוט לגבי NUNI, למרות שלפי בקשתה הפסקתי לדבר על הנושא הזה אחרי השיחה שהייתה לנו ב - Admin Talk.
    כשראיתי את הסיבה בSOURCEBANS, קצת התפעלתי מהסיבה שלא השתמשתי בגזענות בכלל, בכלל בכלל. עוד הייתי מוכן לקבל אם היא הייתה רושמת "סקסיזם" או כל דבר אחר שפוגע בכבוד האישה, אבל גזענות? נו באמת.

אשמח אם תבררו ותשקלו מחדש את הבאן שלי,
    אשפפה האיום

עריכה:
    המממ, קיבלתי ידיעה מרעישה בנוגע לנושא, את השאר לא אמחק כי אין לי באמת מה להסתיר, האדמינית נשאלה, ולפיה אני גזען כי אמרתי שחמאס יורים טילים כאשר היה פיצוץ בשרת. אמרתי את זה כי זה מצחיק, ולא הזכרתי שום גזע כל שהוא, פשוט אמרתי שחמאס יורים רקטות.. איך זה גזענות?
    נערך לאחרונה על ידי AshPELO; 09.08.2018 בשעה 17:45.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.03.2018
    שלום AshPELO
    דבר ראשון הבאן הניתן לך הוא לא לצמיתות הוא באן לשבוע.
    שנית אתה יודע את המצב כרגע בארץ ואני חושב שאתה יכול להבין שאמירה כמו "חמאס יורים טילים" ועוד הם לא אמירות במקום וכל אמירה על נושא כזה יכולה לגרום להתססה בשרת.
    בנוסף זה לא אמור לעניין אותך אם השחקן הוא בן או בת, ובמיוחד לא לדבר על זה מול כל השרת.
    לאחר שיחה עם האדמינית הוחלט לקצר לך את הבאן ליומיים
    לסיכום שים לב לדרך שבה אתה מתנסח בשרת אתה לא יודע למה זה יכול לגרום.
    שלך מנהל שרת ה-TTT
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.07.2017
    עיר
    לא עניינך!
    ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה