תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    14.07.2015
    עיר
    ברוקלין, ניו יורק
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: Samir Al-Jihad | Steam

קישור של הבאן ב-SourceBan: קישור לבאן בסורס באנס.

שם האדמין שנתן את הבאן: YoloS (המפורסם)

סיבת הבאן: גזענות (הייתי רוצה לציין שבהתחלה קיבלתי באן על "גיזהנות" עד שהודעתי לאדמין על שגיאת כתיב במילה מאוד בסיסית)

התאריך שבו ניתן הבאן: 09/08/2018

הערות נוספות: אז ככה, הרגע לו חיכיתי, למה קיבלתי את הבאן?

לפני הכל, מומלץ להאזין למנגינה הבאה:

לפני שנים רבות, ארבעת האומות חיו בהרמוניה, השחקנים, השרתים, הפורומים והאדמינים, אבל הכל השתנה כשהאדמין YoloS החליט לשחק עם הגישות שלו, הוא נתן באן לשחקנים פשוטים וגרם לכולם לכעוס על הנהלת השרת וכשבויגיימס FUN היו זקוקים למבוגר אחראי שיטפל בו - הוא נעלם.

3 שעות חלפו, ואני וחברים שלי עדיין לא מצאנו אדמין שיבדוק את הנושא, אף על פי התסכול הנוכחי, אני מאמין, שיום אחד יבוא אחראי השרת שיציל את העולם.

וזה מה שמביא אותנו לסיפור שלנו, הבאן.

אז ככה, בדרך כלל אני נוהג לשחק עם חברים שלי במוד במשחק בשם Wingman, בדרך כלל באותו מוד אנחנו נוהגים להכנס עם שמות מצחיקים ביחד תחת קלאן בשם מצחיק גם כן, השמות המצחיקים שבהם בחרנו הפעם היו Samir El-Jihad, Najid El-Flafel ועוד, כל זה בשביל הכיף והצחוק. (המטרה שלשמה המשחק נוצר? לא ככה?)

בכל אופן בסשן המשחקים שלנו במוד הWingman, אני וחבריי ניצחנו ולכן מתוך להט הרגע והשמחה, נכנסו לשרת הFUN של ויגיימס כדי לשחק לכיף, לקחת רגע של נחת מהמוד האינטנסיבי ולהנות יחד עם ידידנו הישראלים תוך כדי כך שאני מפגין מבטא ערבי והתנהגות תרבותית של העדה מתוך שמחה ולהט על הניצחון הקודם שלנו, אך לפתע, האדמין YoloS נכנס וטוען שאני גזען! (דבר שהוא לא נכון, אני בעצמי נחשב סוג של ערבי אם משפחתי עלתה ממדינה ערבית מצפון אפריקה), איך אדם יכול להיות גזען כאשר הוא מפגין התנהגות תרבותית שהולמת את סוג המוצא שלו?

זו כנראה שאלה שאין לאף אחד תשובה עליה מלבד האדמין YoloS, אדמין שכמות בלתי נדלה של שחקנים מעבירה עליו ועל ההתנהגות הפושעת ונצלנית הגישות שלו בשרת הFUN, בעוד שאדמין נורמלי נותן מיוט, גאג או אזהרה לאדם שעובר על החוק, האדון YoloS לוקח את החוק לידיו ומחלק באנים וקיקים ללא הרף עין.

אולי הבאן הגיע לי, אולי הבאן לא הגיע לי, אני לא באמת יודע מכיוון שאני לא הכי בקיא שיש בחוקי הקהילה, מה שכן אני יודע זה שמשהו כאן או שמא יותר נכון לומר, מישהו כאן, מריח לא טוב ומשום מה, הוא מוזכר כאן בפורום עשרות פעמים בעשרות אשכולות.

בברכה,
    משחרר העבדים, מנתץ השלשלאות, הנסיך הקסום, אדון Raccoon.
    נערך לאחרונה על ידי raccoon; 09.08.2018 בשעה 15:09.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.12.2016
    שלום Raccoon.
    בגלל אופן התלונה אני לא אענה לך עליה, המוזיקה והסיפור מיותרים לגמרי
    תערוך את האשכול לאשכול רציני ותקבל תשובה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.07.2015
    עיר
    ברוקלין, ניו יורק
    נכתב במקור על ידי CoolyCatFTW
    שלום Raccoon.
    בגלל אופן התלונה אני לא אענה לך עליה, המוזיקה והסיפור מיותרים לגמרי
    תערוך את האשכול לאשכול רציני ותקבל תשובה.
    בגלל אופן התלונה? היא כתובה בצורה מצוינת, עשיתי הכל לפי הטופס ואין חוק שאומר שאסור לי לכתוב מה שאני רוצה בהערות הנוספות, הדבר היחידי שאסור לעשות או לכתוב בתלונה זה קללות - דבר שלא כתבתי בכלל.

אני מבקש שוב, תענה על התלונה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.05.2017
    עיר
    מודיעין
    אם לא תערוך את האשכול כמו שצריך אתה לא תקבל מענה והאשכול ינעל.

אל תתחכם, אם אתה רוצה מאיתנו תשובה רצינית תרשום בעצמך ברצינות.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.07.2017
    עיר
    לא עניינך!
    שלום racoon,
    בוא נתחיל בזה שהתלונה שלך עם הסיפור היא תלונה מאוד מזלזלת, אנחנו לא פה כדי לקרוא סיפורים אלא כדי לעזור לאנשים שבאמת רוצים עזרה. כמו שForEver אמר אל תתחכם. היית צריך לשנות כבר את התלונה לתלונה רצינית אבל בכל זאת אני אענה לך:

מה שעשית היה גזענות (אין שום קשר אם המשפחה ואף אם ההורים שלך עלו מצפון אפריקה) אתה אינך ערבי ואין שום סיבה שתעשה מבטא של אחד. האדמין פעל כראוי חוץ מהעובדה שבאן על גזענות הוא באן לשבוע ולכן אני משנה אותו לשבוע במקום.

להבא, אל תתחכם פשוט לא נענה לך והבאן ישאר ואף תורחק מהפורום, אין סולבנות פה לזלזול כלפינו ותשתדל שלא לקבל עוד באנים. באן הבא על גזענות יהיה ארוך יותר.

ננעל.
    נערך לאחרונה על ידי DuCk-; 09.08.2018 בשעה 19:33.
    שתף ב-Google+

הרשמה