תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    23.07.2017
    שם המשתמש המתלונן: Goblins

שם האדמין: yolos

סיבת התלונה: כל הזמן מחפש על מה להביא לי מיוטים וגאגים (סיבות טיפשיות מאוד) וטוען שאני בא כדי לעשות בעיות למרות שאנשים יודעים שאני ותיק ויודעים שאני לא בא לעשות בעיות

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 6/7/8/8/18

הערות נוספות: אני שחקן די ותיק ולא בא לעשות בעיות אצלי הכל בהומור גם כשאני מקלל אנשים זה בהומור ואנשים יודעים ומבינים את זה. אחרי ניהול זמן רב של צוותים בקהילות csgo החלטתי לבוא ולשחק בשביל הכיף האדמין טוען שהוא מכיר אותי ואני באתי לעשות בעיות כמו לדוגמה שהוא דיברנו והוא התערב מהצד ואז אמרתי לחבר שלי עזוב לא בא לי להידבק במירמור שלו (מיוט על מעליב) כמו שציינתי אני לא טיפוס בעייתי ואצלי הכל בהומור והוא פשוט מחפש כל דבר קטן שעשיתי לא בסדר ומביא לי גאגים ומיוטים על זה. בנוסף כל פעם שאנשים מתחילים לצחוק ולהנות הוא בא ואומר לא לדבר ביחד למשל עם אני מדבר עם כמה חברים אז אסור כל שניה הוא משתיק שם מיוטים לכל השרת ואז מוריד ומחלק מיוטים אישים אני חושב שהוא צריך ללמוד לשלוט על העצבים שלו ועל איך שהוא מתנהג לאנשים כי בקצב הזה הוא רק מבריח אותם וגורם להם לא לרצות לשחק. אני אישית מאוד נפגעתי מהיחס הלא נעים שלו ואפילו די קר הייתי אומר תקוותי האחרונה לגביו היא שהוא יטופל בהתאם ובדרוש למגיע לו לדעתי הוא גם לא יודע חוקים ואיך להחזיק את השרת כמו שצריך וזאת הסיבה שהוא לא נותן לאף אחד לדבר/להנות בשרת .

דמו: (אם יש):
    omm: yoloS: Issued an extended mute on Goblins for 15 minutes.
    [vGames] You have been Muted by: yolos for 15 minutes
    שני מיוטים על מעליב למרות שעד היום אני לא יודע מה עשיתי.

מקווה שהוא יטופל בהתאם

תודה מראש.

בנוסף אני מוכן להתערב שיש עליו יותר מתלונה אחת באותו הנושא ובדברים אחרים.
    נערך לאחרונה על ידי Goblins; 08.08.2018 בשעה 02:43.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.12.2016
    שלום Goblins ,
    נתחיל מזה שהמיוט מוצדק לחלוטין, אתה התגרת והעלבת את האדמין, המיוט היה בסך הכל לרבע שעה ולכן אני לא רואה שום סיבה שהמיוט הזה לא יהיה מוצדק.
    נעבור לזה שאתה כן שחקן בעייתי , אני ראיתי כמה וכמה רקורדים בהם אתה עושה בעיות , אפילו אשמח לשלוח לך אחד מהם, אתה בעצמך רשמת " גם שאני מקלל אנשים זה בהומור" גם אם אתה מקלל שחקנים בהומור זה עדיין עברה על החוקים של השרת.
    לא הבאת שום רקורד או הוכחה כלשהי שבה אני אוכל לראות את ההתנהלות של יולוס בשרת, אשמח אם תשלח לי רקורד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.07.2017
    נכתב במקור על ידי CoolyCatFTW
    שלום Goblins ,
    נתחיל מזה שהמיוט מוצדק לחלוטין, אתה התגרת והעלבת את האדמין, המיוט היה בסך הכל לרבע שעה ולכן אני לא רואה שום סיבה שהמיוט הזה לא יהיה מוצדק.
    נעבור לזה שאתה כן שחקן בעייתי , אני ראיתי כמה וכמה רקורדים בהם אתה עושה בעיות , אפילו אשמח לשלוח לך אחד מהם, אתה בעצמך רשמת " גם שאני מקלל אנשים זה בהומור" גם אם אתה מקלל שחקנים בהומור זה עדיין עברה על החוקים של השרת.
    לא הבאת שום רקורד או הוכחה כלשהי שבה אני אוכל לראות את ההתנהלות של יולוס בשרת, אשמח אם תשלח לי רקורד.
    הייתי מאוד שמח לדעת איך התגרתי בו? בכך שאמרתי לחבר שלי עזוב אין לי כוח להידבק במירמור שלו? עד כמה זה מוצדק לדעתך? זה שהוא בא מהצד משתיק את כל השרת ואז הולך זה לא אשמתי ולא אשמת השחקנים ואני במקומך לא הייתי מגן על מישהו שלא מגיע לו שיגנו עליו מפני שהאדמין יותר בעייתי מהשחקנים,אני לא ישקר ויגיד לך שאני לא מקלל מידי פעם אבל שאני מדבר עם חברים ומקלל וזה בצחוק ובהומור אז הוא בא ונותן לי מיוט.
    בנוסף הייתי רוצה שתחזיר לי תשובה בבקשה מזה נקרא להעליב עקב כך שבסך הכל אמרתי "אני לא רוצה להידבק במירמור שלו" אפילו לא דיברתי איתו או פניתי עליו.
    לסיום הייתי רוצה להדגיש את מספר המילים שהוא אומר לי ולעוד חבר שלי כל פעם שאנחנו נכנסים לשרת ואני מצטט: "אני מכיר אותכם אתם באים לעשות פה בעיות" מי הוא שיקבע כזה דבר? אני לאחר תקופה מאוד ארוכה של ניהול וגם פרישה החלטתי לחזור לשחק בשביל הכיף לא בשביל מטרה מסויימת מי הוא שיקבע כזה דבר עם אתה טוען שאני העלבתי ופגעתי בו אז אני מודיע לך רישמית שמי שנפגע פה זה אני וחברים שלי מהמשפטים שלו ומהיחס המאוד קר ומזלזל שלו מקווה שתטפלו בזה כמו שצריך ולא תנסו להחביא את זה מתחת לשטיח..... .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.12.2016
    אוקיי, אם לא הבנת להגיד דבר כזה יכול להעליב אנשים וכנראה שהוא נעלב, אין שום קשר לזה שלא דיברת איתו זו עדיין התגרות.
    שוב פעם אני אגיד לך , אסור לקלל גם אם זה בהומור וכל מיוט על דבר כזה הוא מוצדק.
    דיברנו איתו על הקטע של " אני מכיר אותכם אתם באים לעשות פה בעיות" וזה לא יקרה שוב.
    ושוב פעם אני אמר , אשמח שתביא לי הוכחה כלשהי בה רואים אותו "משתיק את כל השרת ואז הולך".
    לפי מה שאתה אומר פה , זה נראה שאתה לא שם לב מה אתה עושה בשרת, שוב פעם אם אתה רוצה אשלח לך בפרטי רקורד שבו אתה עושה בעיות אם עוד מספר שחקנים.
    אפשר לנעול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.07.2017
    נכתב במקור על ידי CoolyCatFTW
    אוקיי, אם לא הבנת להגיד דבר כזה יכול להעליב אנשים וכנראה שהוא נעלב, אין שום קשר לזה שלא דיברת איתו זו עדיין התגרות.
    שוב פעם אני אגיד לך , אסור לקלל גם אם זה בהומור וכל מיוט על דבר כזה הוא מוצדק.
    דיברנו איתו על הקטע של " אני מכיר אותכם אתם באים לעשות פה בעיות" וזה לא יקרה שוב.
    ושוב פעם אני אמר , אשמח שתביא לי הוכחה כלשהי בה רואים אותו "משתיק את כל השרת ואז הולך".
    לפי מה שאתה אומר פה , זה נראה שאתה לא שם לב מה אתה עושה בשרת, שוב פעם אם אתה רוצה אשלח לך בפרטי רקורד שבו אתה עושה בעיות אם עוד מספר שחקנים.
    אפשר לנעול.
    רק תזכיר לי לפני שאתה נועל ממתי להגיד למישהו שהוא ממורמר זה מעליב או פוגע? אני יגיד לך את זה שוב וכנראה שפעם אחרונה כי זה הולך להיות נעול הוא בא שם מיוט לכל השרת לא נותן לאף אחד להנות משמעות שרת הפאן הוא שאתה תהנה בו לא שלא תוכל לדבר,שנית אני בדקתי ויותר מחצי שרת עושה עליו ריפורטים אתה יכול לבדוק את הפורום לדעתי עם כלכך הרבה אנשים עושים ריפורט על מישהו כנראה שהוא באמת בעייתי,ולסיום הוא בא ומוציא על השרת את העצבים שלו עם אין לו כוח להיות אדמין לפי איך שזה נראה לפחות אף אחד לא מכריח אותו אבל שלא יבוא ויוציא את העצבים שלו על כולם ועוד יתלונן שאומרים לו ממורמר הוא אפילו כמה פעמים שאין לו כוח עלינו אז חלאס עם כל הבולשיט הזה כי אני יודע בדיוק איך זה עובד ולדעתי עם אתה שואל אותי אתה מגן עליו שלא בצדק כי הוא אפילו לא יודע את החוקים אני רק פותח את המיקרופון לשאול עם זה לא חזק אני מקבל ממנו מיוט פשוט תגיד לו להפסיק לחפש אותי על כל דבר קטן כי בקצב הזה אתם פשוט גורמים להפסיק לרצות לשחק.
    נערך לאחרונה על ידי Goblins; 08.08.2018 בשעה 16:39.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.07.2017
    @yukki אפשר לנעול אני והאדמין הסתדרנו ביננו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2017
    ננעל.
    קינגסמן מנהל הקלאבים לשעבר
    שתף ב-Google+

הרשמה