תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    07.08.2018
    זה תיעוד למנהלי ויגיימס אני לא יודע איפה לדווח אז פשוט דיווחתי פה

http://prntscr.com/kfkfsd

דבר ראשון לא פרסמתי את הפרטים האישיים של האדמין שאלתי אותו אם זה השם שלו כי אותו בן אדם קילל אותי עם אותו קול בסרטון

זה הסרטון:

הסרטון נמחק ברגע שהאדמין ראה מה הוא עשה העלתי אותו מחדש מערוץ אחר:

https://www.youtube.com/watch?v=hTzB...ature=youtu.be

האדמין נטפל אליי נותן לאנשים בשרת לקרוא לי בשמות גנאי ולא עושה כלום
    קילל אותי מאחורי הגב יש בדיקה עליי אם אני ציטר או לא אפילו שאני בטוח שיאמרו שאני לא ציטר וביקשתי את הסרטון שבוא רואים אם אני ציטר או לא ושלחו לי הסרטון למעלה משם בעצם ראיתי שהוא וכל מי שהיה מחובר באותו זמן קילל אותי בדיסקורד מכיוון שאין חוקים לגבי מה שקורא בדיסקורד אז אין לי מה לעשות בנוגע לזה

דבר שני: אמרתי "השרת הזה גרוע נמאס לי" זה היה בגלל שהאדמין נטפל אליי

דבר שלישי: "סוחט חבר שלי שישלח רקורד שלו" אף פעם לא סחטתי אני שלחתי את הרקורד ממזמן בפורום הזה: https://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1592083

האדמין יודע מה קרה לגבי זה שהוא שלח בפרטי את הקהילה המתחרה אבל הוא לא עשה כלום כי זה חבר שלו ולא עושה מה שאדמין אמור לעשות

אני מקווה שיורידו אותו מאדמין
    נערך לאחרונה על ידי ABAOffical; 07.08.2018 בשעה 07:02.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.04.2015
    אחי אני זה שהעלה את הסרטון (animeboy)
    דבר ראשון אתה צ'יטר ובכל הסרטונים שהעלתי רואים את זה בבירור ובגלל שקיבלת באן מחקתי אותם
    דבר שני ג'וקר בכלל לא דיבר עליך בסרטון וגם אם כן מותר לו להגיד מה שבאלו זה בשרת דיסקורד של חברים
    דבר שלישי אני שמעתי אותך אומר "נמאס לי השרת גרוע" וגם שאמרת את השם של הדיסקורד שלו אז בבקשה אל תשקר
    דבר רביעי כל עוד המשתמש הזה שלח לך הצעה לבוא לקהילה מתחרה מותר לו להציע מה שבא לו כל עוד זה לא בתחום השרת / פורום
    עוד שאלות? כי בכל התלונות שלך באשכול הזה ולא אמרת כלום לגבי הצ'יטים שאתה משתמש
    שתף ב-Google+

אני הייתי בשרת בזמן שהוא קיבל את הבאן, לפני שהוא קיבל את הבאן כל מה שהוא עשה זה רק להתלונן על השרת ועל joker ,התחקם בצורה ממש מציקה ומעצבנת, סירב לסגור את המיקרופון בזמן שהוא היה מודע בבירור לזה שהמיקרופון שלו לא תקין, הוא פירסם את השם של האדמין the joker ובנוסף אמר לו ''לך תזדיין''.הוא התעסק בעניינים שלא קשורים אליו ולכן הוא חשב שקיללנו אותו בדיסקורד. לאחר שהוא חשב שקיללנו אותו בדיסקורד הוא סחט אותי בכך שהוא ייגרום לי לבאן בשרת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.08.2018
    אני לא משתמש בציטים אתה החלטתה שאני משתמש
    נכון מותר לו לדבר עליי אבל הוא החליט שאני סוחט את חבר שלו שפרסם שרת ואסור לפרסם שרתים זה ידוע
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.04.2015
    הוא הזכיר את השם של השרת בהודעה אליך בסטים בעיה שלך שאישרת לו חברות ואת זה מותר כי זה בהודעות בסטים
    ולפי הסרטונים אתה צ'יטר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.08.2018
    papaputin22345
    איך סחטתי אותך?
    http://prntscr.com/kfkpsb

לא התחקמתי
    גוקר לא ביקש מימני לסגור את המיק כן קיללתי אותו כי הוא קילל אותי בשיחה פרטית אבל זה לא סיבה לpban
    נותנים בערך באן לשלושה ימים

- - - Updated - - -

אחי תעלה את כל הסרטונים אם בא לך שוב אני לא עם ציטים זה אפילו לא נראה כמו ציטים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.04.2015
    חחח שקרן וכבר מחקתי תסרטונים אין לי אותם אבל כל אדמין שראה תסרטון חשב כמוני
    וג'וקר כן ביקש ממך לסגור את המיק מספר פעמים
    שתף ב-Google+

ומה עם זה שהתחקמת כל הזמן?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.08.2018
    papaputin22345
    התחקמתי?
    מתי ואיך?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.05.2017
    עיר
    מודיעין
    חברה,
    תתחילו להרגע האשכול הזה נגרר להודעות ספאם ומריבות.
    הנושא ייבדק בקרוב ונחזור עם תשובה.
    מבקש לא להגיב עד התשובה הסופית.
    נערך לאחרונה על ידי ForEver-; 07.08.2018 בשעה 11:06.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2017
    האשכול הזה הפך לבלאגן אחד גדול, במיוחד אחרי שפתחת אותו לא לפי הטופס וקשה להבין כלפי מי התלונה.
    תפתח אשכול חדש על פי הטופס המתאים וכל מי שלא קשור לנושא יגיב באשכול, תגובתו תימחק והוא יורחק מהפורום.

ננעל.

שתף ב-Google+

הרשמה