תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    25.09.2017
    עיר
    אילת
    אז בתאריך ה - 1/8/2018 בשעה 17:50:39 האדמין בארון החליט להביא לי באן, הסיבה מספים פוקים.
    נתחיל מכך שממש לא הספמתי אלא שלחתי פוק אחד והוא שלח וכן הלאה וכן הלאה עד שהוא החליט מתי השיחה מסתיימת.
    הסיטואציה התחילה כאשר היה לובי שלם ופשוט אף מריץ... אנו השחקנים רצינו נורא להתחיל משחק בשרתי הפיקאפ של ויגיימס ולכן חיפשו מריץ שיארגן לנו פיקאפ.
    לאחר מכן הבאתי פוקים לכל מיני מריצים כגון : ג'וקי היחצן , דימי וגם המריץ ברון.
    לא דימי ולא ג'וקי ענו לי על הפוק,אך ברון הגיב ובוחמרה רבה שלא לצורך, ואני מצטט : " עוד אחד רוצה לשאול הבא ששואל אותי בבאןג€¬‎ ".
    כמובן שלא שלחתי לו שום פוק לפני כן אלא פוק אחד תמים במטרה שיריץ לנו פיקאפ ונהנה מהחופש הגדול.
    בתגובה לפוק המתלהם של המריץ שלחתי לו פוק מתלהם גם אני ושאלתי למה מי אתה , זה התפקיד שלך.
    בתגובה לפוק שלי המריץ ענה לי : "מריץ, יופי אז עכשיו אני לא יכול".
    בתגובה לפוק של המריץ אמרתי לו " אז תאמר שאתה לא יכול כרגע , יופי שאתה מאיים עליי ".
    בתגובה האדמין רשם לי " עוד אחד אתה בבאן " (בצורה המתקשרת לסיטואציה הוא משתיק אותי ומחליט מתי אני יכול לדבר ומתי לא אז עניתי לו בתגובה לכך שימשיך לאיים.

אני לא יודע מי נתן לו את הרשות להחליט מתי אני יידבר ומתי השיחה שלנו הסתיימה, לא היינו באמצע פיקאפ אלא בשרת הדיבור וניהלנו שיחה / ריב בפוקים והאדמין החליט שבגלל שיש לו גישות לבאנים (מטרת הגישות שלו היא נטו להביא באן לשחקן שעשה דיסקונקט אחרי שהלובי נעול) להביא לי באן על הספמת פוקים מה שלא עשיתי אלא הייתה שיחה שהתנהלה בפוקים ובגלל שהוא מריץ החליט שהשיחה הסתיימה .

אני רוצה לציין כי אנו השחקנים חווים זלזול יומיומי מהאדמין המדובר שלא רוצה לעזור לנו בבעיות או להריץ משחקים גם כשיש זמן , ואליי האדמין נטפל אישית בכך שקורא לי בכינוי המביך והישן לי מול כולם במטרה להעליבי בפומבי.

אני מבקש בכל לשון של בקשה שהאדמין לא יגיב לתלונה אלא אחד מהמנהלים .

כמובן שאם לא יהיה צילום מסך תנעלו את האשכול בגלל "חוסר ראיות" או שהאדמין ישקר ויאמינו לו, אז הכינותי מראש צילום מסך:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.09.2017
    עיר
    אילת
    ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2017
    תחכה בסובלנות, עברו רק 40 דקות מפתיחת התלונה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.09.2017
    עיר
    אילת
    בכל מקרה, הבאן כבר עבר .... ציפיתי לשחק וסתם על פארש קיבלתי באן , גם האדמין וגם המנהל שלו ראו זאת אך לא הגיבו.
    מבאס אבל אני לא חושב שיקרה משהו מהתלונה הזאת אר אני מבזבז לעצמי זמן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.06.2017
    הבאן ירד, העניין טופל בשרת הteamspeak.
    אפשר לנעול.
    תומר - מנהל שרתי הפיקאפים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.08.2017
    עיר
    Rishon Lezion