תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    31.05.2010
    שנה בערך שאני בהוט בחבילה של 200 מגה וכל השטויות של ההוטבוקס האלה (כל ממיר ליד כל טלוויזיה בבית מפיץ את האות של הוויפי ככה שיש וויפי בכל הבית) +חיבור חוטי למחשב הנייח.
    בשבועיים האחרונים התחילו לי בעיות שפשוט במשך ימים שלמים כל חמש דקות האינטרנט נופל
    הזמנו טכנאי והוא לטענתו סידר את זה אך כמובן שהבעיה חזרה אחרי יומיים בערך.
    בקיצור, מחפש ספק (ותשתית אם זה משנה) חדש לעבור אליהם, אשמח אם כאלה שהאינטרנט מחזיק להם ללא בעיות ירשמו לי איזה ספק ותשתית יש להם.
    awkWard: לא עושה לייק בפייסבוק
    awkWard: אני רוצה שיחשבו שיש לי חברים
    awkWard: יא בן זונה

fredi nice to meat

הצטרף בתאריך
    02.04.2017
    היום בארץ די חשוב המיקום שלך מבחינת תשתית אם אתה מאיזור הדרום אני עם בזק בינלאומי ספק + תשתית ואין לי בכלל בעיות חוץ מפעם אחת שהייתה להם נפילה וסידרו תוך 5 דקות אני איתם כבר 3 שנים וטוב השירות טוב

הצטרף בתאריך
    31.05.2010
    נכתב במקור על ידי Gullyway
    היום בארץ די חשוב המיקום שלך מבחינת תשתית אם אתה מאיזור הדרום אני עם בזק בינלאומי ספק + תשתית ואין לי בכלל בעיות חוץ מפעם אחת שהייתה להם נפילה וסידרו תוך 5 דקות אני איתם כבר 3 שנים וטוב השירות טוב
    אני מאזור המרכז בפריפריה..
    הייתי גם בבזק לפני המון זמן והיה אחלה אבל אז התחילה תקופה ארוכה של ניתוקים אז עברנו להוט, והנה הסיפור חוזר חלילה.
    כנראה שאין ברירה ואצטרך לחזור לבזק כי אין כל כך אופציות אחרות

הצטרף בתאריך
    02.04.2017
    נכתב במקור על ידי jesteron
    אני מאזור המרכז בפריפריה..
    הייתי גם בבזק לפני המון זמן והיה אחלה אבל אז התחילה תקופה ארוכה של ניתוקים אז עברנו להוט, והנה הסיפור חוזר חלילה.
    כנראה שאין ברירה ואצטרך לחזור לבזק כי אין כל כך אופציות אחרות
    שים לב שאתה משלם לספק והתשתית אצל אותו מפעיל
    תנסה בזק בינלאומי ולא בזק אם יש תקלות הם פותרים גם בספק וגם בתשתית ואתה משלם רק להם

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    בכללי אני ממליץ לבדוק מה האפשרויות שיש לך באיזור המגורים שלך.
    יש מספר חברות שכרגע מספקות את התשתיות הטובות ביותר שיש אבל באיזורים מוגבלים בארץ.
    unlimited - כבל אופטי
    partner - כבל אופטי
    celcom - כבל אופטי
    bezeq - כבל אופטי לא ללקוחות פרטיים
    hot - לאחרונה מתחילה לפרוס כבל אופטי
    סידרתי את הרשימה לפי הידע האישי שלי מבחינת איכות התשתית.
    ממליץ לך להתקשר לכל חברה בנפרד ולבדוק אם יש פריסה באיזור מגוריך, במידה ויש להתחיל לדבר על מחיר עד שיש לך תמונת מצב.
    כל חברות התשתית ששלחתי למעלה חוץ מhot ו bezeq מוגבלות עם הספקיות שעובדות איתן ולכן אין הרבה בעיות ושבירת ראש בגלל שבדרך כלל הם יבחרו לבד.
    מבחינת hot ו bezeq זה תלוי באיזור לך ולכן אני ממליץ לנסות את כולן למשך תקופת זמן של חודש כדי לראות איזו עובדת הכי טוב.

הרשמה