תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 1 מ 1
    הצטרף בתאריך
    31.07.2018
    מכירים את המודים האלה שהם כל כך טובים שהם פשוט מפיחים חיים חדשים למשחקים שאנחנו אוהבים? דוגמא טובה למוד שכזה הוא Brutal Doom שבעקבותיו הגיח תוסף בשם Project Brutality שלבסוף הפך גם כן למוד בפני עצמו.

אז רציתי לספר לכם על מוד למשחק Red Alert 2 ששמו Mental Omega: Almost Perfect Yuri's Revenge

אני די בטוח שחלכם כבר מכירים או שמעתם על המוד הזה. מדובר בחבילת הרחבה בלתי רשמית שהפיתוח עליה החל כבר בשנת 2004. בתחילת התקופה רצו המפתחים ליצור מוד שיאזן את הצבאות השונים במשחק. לעומת זאת, המוד הלך והתפתח לאיטו עד שבשלב מסוים נהפך לחבילת ההרחבה האולטימטיבית ל-Red Alert 2: Yuri's Revenge. כדי לעשות קצת סדר, אמנה את חידושי המשחק בסעיפים:
    [*]סיעה (Faction) חדשה ומתוחכמת בשם Foehn Revolt.
    [*]צבאות חדשים לכל אחת מהסיעות במשחק.
    [*]עשרות שלבי קמפיין חדשים – מתוך עשרות השלבים החדשים ישנם עוד שלבים שיוטמעו בעדכון 3.3.4 שיגיע הקיץ.
    [*]עדכונים מהותיים במערך ארסנל הנשקים של כל צבא במשחק - בשונה מ- ,RA2 הצבאות השונים שבתוך הסיעה הנבחרת כבר לא נבדלים אך ורק ביחידת עילית בודדת. כעת לכל סיעה ישנם שלושה צבאות שונים שלכל אחד מהן משחקיות ייחודית משלו. חיילי הבסיס אמנם זהים אך מספר היחידות ששונו או התווספו מהותי מספיק כדי לתת חווית משחק שונה לגמרי עם כל צבא.
    [*]קליינט מובנה של C&Cnet שמגיע יחד עם המשחק ומאפשר לשחק במולטיפלייר בקלות - זה חייב להיות טוב אם הקליינט הרשמי של המשחק החליט לעשות כאן שת"פ.
    [*]סגנונות משחק חדשים כמו Co-op ואתגרים יצירתיים – וכולם אפשריים גם במוליפלייר.
    [*]כ-400 מפות חדשות למשחקי תגרה (Skirmish).
    [*]פסקול חדש ומגניב לגמרי שנאמן לסגנון המוזיקה המקורי של המשחק.
    [*]גרפיקה ואודיו משופרים - לכל יחידה במשחק יש חידוש מסוים בנראות ובקול הייחודי שלה. בנוסף, ישנה תמיכה ברזולוציות גבוהות במיוחד, דבר שמאפשר לשחק ב-16:9 במסכי HD.

[*]קהילת שחקנים שהולכת וגדלה – פורום פעיל שמאפשר תמיכה לכל מי שזקוק לה.

אל תטעו, מדובר במשחק די קשה. אני ממליץ בהתחלה לשחק על Easy ובמשחקי תגרה, ללא ,Superweapons כדי להתרגל מחדש למשחק מבלי להירתע מהקושי. אחרי יום או יומיים תופסים את זה ומשחקים על Medium ו-Hard.

כדאי גם להיכנס לאתר של המשחק ולקרוא על כל אחת מהיחידות השונות כדי לנהל את שיטת המשחק שלכם בזריזות. בנוסף האתר כולל את כל המידע שתצטרכו בנוגע להתקנה ושאר ה-F.A.Q

מאחל לכולם לשחק במשחק הזה, ההנאה מובטחת! אני יכול לחפור שעות בעניין אבל אני אפסיק עכשיו

תהנו!
    נערך לאחרונה על ידי zoombek; 04.08.2018 בשעה 17:07.

הרשמה