תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    06.12.2017
    היום ששיחקתי בשרת הג'ייל דיברתי עם ילד ושאלתי אותו על הגיל שלו והוא אמר שהוא לא רוצה להגיד כי זה פרטים אישיים, אמרתי לו שזה לא פרטים איישים, לא אמרתי שום דבר שיכול להצדיק קיק מהשרת ואדמין פשוט הביא לי קיק ואז ששאלתי למה קיבלתי קיק הוא אמר לי שאסור לי לדעת ואני לא צריך לדעת. לטפל בבקשה

חשוב לציין שעוד שחקן שהיה בסיטי לא הבין על מה קיבלתי קיק שאל למה וחטף מיוט ל10 דקות
    נערך לאחרונה על ידי Spike2; 27.07.2018 בשעה 16:34.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.04.2016
    עיר
    פתח תקווה
    תערוך את האשכול לפי האשכול הנעוץ.

שם האדמין שהעניש אותך:

שם השחקן ששאלת אותו:

השם שלך:
    רועי , אדמין בשרת הג'ייל

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.04.2016
    עיר
    פתח תקווה
    שלום spike,
    לאחר בירור קטן מצאתי את האדמין המדובר.
    כשאותו שחקן נכנס לשרת לפי מה שהבנתי "בטח זה שרת של ילדים קטנים" ואז אתה ואשפלו התחלתם לשאול אותו בן כמה הוא מה ומה השם שלו.
    השחקן סירב להגיד לכם את הפרטים האלו ואתם המשכתם האדמין אזהיר אותך לא הפסקת וקיבלת קיק כאזהרה נוספת.

אחרי שחזרת לשרת שחקן בשם אשפלו התערב ושאל את האדמין למה הוא קיבל מיוט והתחיל לריב עם האדמין מול כל השרת על זה,
    השרת זה לא המקום לדון לגבי עונשים שנתונים בשרת אלא פה בפורום, אשפלו היה מודע לחוק הזה ובחר להתעלם וקיבל מיוט לעשר דקות.

למקרה שלא ידעת ברגע ששחקן לא רוצה להביא לך את הפרטים האישיים שלו (שם פרטי, גיל) ואתה מנסה לשכנע/גורם לו לענות לך על השאלות זאת חדירה לפרטיות.

השחקן קיבל את התשובה שלו, אפשר לנעול.
    רועי , אדמין בשרת הג'ייל

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2017
    אני לא שכנעתי אותו להגיד לי אמרתי בדיוק שזה לא פרסום פרטים איישים לא שכנעתי ולא דיברתי איתו על הגיל שלו בגלל זה הייתי מופתע שקיבלתי קיק כי אמרתי בדיוק שלהגיד גיל זה לא פרסום אישיים, ולא שום דבר אחר
    נערך לאחרונה על ידי Spike2; 27.07.2018 בשעה 17:45.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.04.2016
    עיר
    פתח תקווה
    ניסית לשכנע אותו לפי מה שהאדמין אמר ברגע שהוא מבקש ממך להפסיק לשאול אותו שאלות אתה מפסיק לשאול אותו שאלות לא סתם אתה תקבל קיק מהאדמינים.

אם יש לך הוכחה אתה מוזמן לשלוח לי בפרטי.
    רועי , אדמין בשרת הג'ייל

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2017
    ברגע ששחקן לא רוצה להגיד לך מה הגיל שלו אתה לא ממשיך לשאול אותו עוד פעם מה הגיל שלו.
    גיל של שחקן זה בהחלט פרט אישי ולאחר שהאדמין הזהיר אותך המשכת לשאול אותו.
    להבא אל תתעסק בדברים שוליים ושטותיים אלא תתעסק בלשחק ולהנות.

ננעל.

שתף ב-Google+

הרשמה