תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    13.06.2016
    עיר
    רמת גן
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: PaT3K
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198309527528/
    קישור של הבאן ב-SourceBan :
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#31702
    שם האדמין שנתן את הבאן: Global made in china
    סיבת הבאן VAC
    התאריך שבו ניתן הבאן 19/07/2018
    הערות נוספות: דבר ראשון חשוב לי להבהיר אני לדרגה ולרמה שהגעתי ב cs go ב esea הגעתי בזכות עצמי ולא בשום ציטים ותוכנות עזרה פרט למקרו בעכבר שהיה לי לביהופ [שנמחק והובהר לי שאסור להשתמש] וסקין ציינגר שדרך אגב השתמשתי עוד לפני שהיו לי סקינים יקרים שפשוט ללא ערך כרגע כי הם נעולים במשתמש

דבר שני אני מהיום הראשון שהגעתי לוויגיימס היה לי ברור שמדובר בקהילה הכי מצליחה בישראל והכי טובה ופשוט רציתי לקחת חלק בה ולמזלי מצאו אותי מתאים ליהיות אדמין בארינה ומריץ תחרותי אני מכיר את החוקים ולא חשבתי שניה להשתמש בציטים כי באמת רציתי לקחת חלק ולתרום ורק חיפשתי איפה אני יכול לעזור ולעלות ברמות בקהילה אבל לצערי בגלל מעידה ושטות מפגרת כל זה נעלם בשניה בגלל תוכנה שמשנה פיקסלים במשחק
    כן מבאס אותי לחזור לארץ אחרי שבוע ביוון ולראות שיש לי וואק פלוס זה שהעיפו אותי מהקהילה שכל כך רציתי ליהיות חלק ממנה לא כיף לראות תגובות של ציטר אפס עאלק טוב אתה כולך היית שקים וזה הציטים אלה ששיחקו אבל לא כל הזמן זה הייתי אני ואני זה שדיברתי עם שחקנים מהאירנה שהיו צריכים עזרה מחוץ לארינה ועם זה ךעזור לאנשים לא בגלל שאני אדמין או מריץ תחרותי אלא בגלל שהיה לי כיף לתרום ולעזור כי אני פשוט אוהב ליהיות פה
    הכררתי אנשים דרך המחשב שלא חשבתי שאני יכיר בחיים אנשים נחמדים פרטנרים לקבוצה ובכלל לחיים ושוב כל זה נעלם בגלל שטות אחת מפגרת
    אני מבקש אם אפשר להתחשב בי ולהבין את המצב נכון זה לא נראה טוב ואי אפשר לשבור חוקים שכבר נכתבו אבל מספר לא קטן של אנשים יודעים כמה אני מחפש לעזור וליהיות נחמד לאנשים כי ככה אני כיף לי ליהיות חלק מקהילה
    אני מקווה שמי שיקרא את זה יבין ואולי יוכל גם להתחשב ומוזמן לשאול בשרת הטים ספיק מי זה PaT3K וכבר יגידו לו לבד
    תודה רבה ואני אהבתי ליהיות חלק מזה ואני אשמח אם הבאן יירד או כל הקלה תתקבל בשמחה
    נערך לאחרונה על ידי yuvalgazit921; 27.07.2018 בשעה 04:22.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2017
    היי,
    קודם כל אני שמח לשמוע שאתה אוהב את הקהילה ונהנת להיות חלק ממנה ומצער שזה הגיע למצב כזה.
    אבל, לקהילה יש חוקים, שחקן שמקבל VAC BAN (אין דרך באמת להוכיח אם זה על skin changer או לא) מורחק מהקהילה לצמיתות והוא יוכל לערער על הבאן תוך 7 חודשים ממועד הבאן.

אתה מוזמן לערער על הבאן שיעברו 7 חודשים מקבלתו, בהצלחה בהמשך.

ננעל.

שתף ב-Google+

הרשמה