תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    02.02.2017
    עיר
    תל אביב
    שם המשתמש המתלונן: TinyTomato

שם האדמין: BoomFuck

סיבת התלונה:
    שלום,
    לאחר שלא נותנים יחס בTS (כי לא אכפת) הופנתי לכאן אפילו שהיה אפשר לסיים את זה מהר.
    נמאס שהאדון BoomFuck מרחיק שחקנים מהשרת ומשתמש בגישות שלו לרעה ודווקא כאשר שצריך הוא "לא נמצא".
    בפוסט הזה אני אכתוב על שני מקרים שקרו עם BoomFuck על אחד התלוננתי ועדיין ממשיך ואחד זה מקרה שקרה היום ופשוט מראה שBoomFuck מנצל גישות כי הוא מנהל.
    1. המקרה הראשון התלוננתי כבר בפני Forever והוא טען "שטופל" (מסתבר שלא), בdays רבים האדמינים לא שמים לב למה שקורה בשרת. כמו שאמרתי אני התלוננתי על המקרה הראשון שגם BoomFuck וגם אדמינים אחרים היו בשרת, אני ועוד שחקן אמרנו מספר פעמים שקרה דבר אבל אף אחד מהאדמינים וגם לא BoomFuck הגיבו אלא BoomFuck היתרכז בביהופ שלו ובסופו של דבר יצא שהפסדתי את הday הזה כי לאותו שחקן היה יתרון עליי (שלחתי כבר רקורד של זה). אתמול 26.07 קרה בדיוק אותו הדבר, היו כמה אדמינים בשרת ובנוסף גם BoomFuck שהגיב ודיבר (כמו שאפשר לראות ברקורד המצורף) וכאשר רשמתי מספר פעמים בצאט שקורה דבר שלא אמור לקרות בday אף אחד לא הגיב וגם אותו שחקן ניצח את הday כי היה לו יתרון על השחקנים הרגילים (מוזר שבשני הפעמים BoomFuck בשרת מגיב ולא עושה בנידון כלום).
    2. המקרה השני הוא שלאחר שניצחתי lr בסוף הראונד אמרתי לאותו השחקן לפני שהראונד הסתיים "מה אמרת? לא שמעתי עזוב אתה גרוע" (בצחוק כמו שאני לפעמים עושה) ולאחר שהתחיל הראונד החדש האדמין casper אמר לי "אל תיתגרה" ועניתי לו בצחוק "מי אתה בכלל" שנייה לאחר מכן BoomFuck העביר אותי לadmintalk והתחיל לדבר איתי, אני לא אמרתי כלום כי אני לא רוצה לדבר איתו או בכלל שום קשר אליו ואז הוא אמר "טוב אז אתה רוצה מיוט?" עדיין לא הגבתי ואז הוא הוציא אותי מהadmintalk ונתן לי מיוט ל1440 דקות (יום). מיוט מוגזם בלי שום סיבה מוצדקת. (אם וקיבלתי מיוט על היתגרות אני לא רואה שום סיבה שזה יהיה ליום שלם ולא לשעה או אפילו פחות מיוט מוגזם ביותר)

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 26/07/2018

הערות נוספות: BoomFuck מוציא את כל החשק לשחק בשרת (שהוא מנהל) וזה לא פעם ראשונה שאני אומר את זה ואני גם לא הראשון. בנוסף הדרך התייחסות ודיבור של BoomFuck לחלק מהשחקנים בשרת ממש לא ראויים ולא משמשים דוגמא לאף אחד...

דמו:
    https://f2h.io/5o2xbuelon9l
    נערך לאחרונה על ידי TinyTomato; 27.07.2018 בשעה 01:53.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.04.2016
    עיר
    פתח תקווה
    שלום TinyTomato.

מקרה 1.
    הסירטון הראשון ששלחת לפוראבר (אתמול אני חושב) הוא פחות או יותר מוצדק אני בתור מנהל יש לי מלא דברים על הראש (אדמינים שצריכים עזר,מלא ילדים שמספימים אותי בסטים,אנשים שמדברים איתי בטים ספיק,ועוד...)
    אם לא הבנת לא התפקיד שלי לתת סליי לשחקים, תפקידם של האדמינים הוא לטפל בדברים מהסוג הזה.
    עצם זה שהאדמינים ריחפו בעננים באותו ראונד זה כבר טופל.(ניהלנו שיחת נזיפה בטים ספיק)

הסירטון ששלחת עכשיו:
    נכנסתי לשרת סידרתי את המיקרופון שלי ככה שפחות הסתכלתי על השרת,
    בנוסף לזה שלא תמיד אני מסתכל או בכלל יכול להסתכל על כל השחקנים שבשרת(יש באג שלא תמיד אפשר לעבור בין השחקנים)

עכשיו עזוב שזה בכלל לא עזר לו שהוא עלה לשם ( הוא לא הרג משם או פגע באף אחד)
    האדמין שכן היה בשרת (Foxy) אם תשים לב כן נתן סליי לשחקן בשם (H4K) אז האדמין כן היה בעניינים כנראה הוא לא יכל להעביר בין השחקנים ולא יכל לדעת.

בנוסף לזה אני אומר לך תכלס מי שכותב בעברית הרבה יותר מתייחסים אליו.
    לפעמים אדמינים סתם מגלגלים את העיינים על הצאט כזה במהירות ושזה בעברית הרבה יותר קל לקלוט את זה ואז האדמינים באמת מתייחסים למה שאתה כותב.
    אבל שאתה כותב באנגלית פחות מתייחסים (אלה אם כן מתעמקים בצאט) רק שתדע לפעם הבאה.

מקרה 2

אני אתחיל במשהו שאתה לא סיפרת:
    מוקדם יותר לפני המקרה שאתה מספר אני העברתי אותך לאדמין טוק ואמרתי לך פחות או יותר ככה: שומע אני מבקש ממך להתחיל להרגע בשרת להפסיק לעשות קולות מוזרים לצעוק או כל דבר דומה לזה, טייני:*אין תגובה* אני:טוב לא אכפת לי אני יודע שאתה שומע אותי בכל מקרה פעם הבאה אתה תענש.

העברתי אותו מסיבה אחת פשוטה.
    הוא מרשה לעצמו יותר מדיי בשרת, להתחצף לאדמינים לעשות קולות במיק ולצעוק.

עכשיו נחזור למקרה שלך.

אחרי שהתחצפת אל האדמין (אתה לא נשמעת כמו מישהו שמדבר בצחוק, וגם אם כן לדבר אל אדמין בצורה כזאת מול כל השרת זה לא מתאים בכלל)
    אני העברתי אותך לאדמין טוק והזכרתי לו את מה שאמרתי לו מוקדם יותר והוא התעלם (בסך הכל רציתי אישור ממנו שלא יעשה את הדברים האלו שוב)
    הסברתי לו מה לא בסדר במה שהוא עשה וביקשתי אישור שהוא הבין , והוא התעלם אז נתתי לו אזהרה או שהוא מאשר לי או מיוט ליום כדאי שילמד לקח.
    לא ענית קיבלת מיוט ליום .
    אתה לא יכול לעבור על חוקי השרת ולהתעלם ממנהל שרת ולצפות שלא יקרה כלום

מה שאני בסך הכל מצפה שאל תכניס את העבר לשרת שאתה מדבר איתי בשרת אתה מדבר אל המנהל השרת ולא את רועי בום פאק מפעם , בנוסף לזה אני מבקש שתפסיק לחפש אותי על קטנות עקב העבר שלנו, אתה חושב שאני בא לרעת השרת וממש לא אחי אני אוהב את השרת את השחקנים ואת כל הצוות שלי .
    אז אני מבקש ממך להפסיק לחפש אותי יותר לנסות ולהבין אותי ולשכוח את העבר (לפחות שאתה נמצא בשרת)
    מקווה שעניתי לך על הכל. אפשר לנעול
    נערך לאחרונה על ידי BoomF4ck; 27.07.2018 בשעה 03:17.
    מנהל שרת הג'ייל

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    לגבי המקרה הראשון, אתן להנהלת השרת לטפל בזה.

לגבי המקרה השני, אני מאמין שמנהל השרת כבר הסביר לך - הוא דיבר איתך פעמיים, בפעם הראשונה הזהיר אותך באופן אישי להפסיק לעשות שטויות בשרת, ואז אתה מתגרה באדמין ב"צחוק" למרות שמצד מנהל השרת שמקבל ממך רגש של זלזול (אפשר להאשים אותו? הבאת את זה על עצמך.) זה נראה אחרת לגמרי.

הוא ניסה לדבר איתך שוב, ובגלל האנוכיות שלך וזה שאתה ממשיך ללכת ולהיכנס עם הראש שלך עמוק בתוך הקיר קיבלת את המיוט.

כמו שאמרתי לך, אתה הבאת את זה על עצמך. וגם אם אני לא טועה אמרתי לך את זה בטימספיק כשדיברנו על הנושא. כשאמרת שאתה לא מעוניין לדבר עם בומפאק או עם קאסטר לגבי הנושא אמרתי לך לפתוח תלונה בפורום, ואתה הגבת בתגובה של "אני יודע שאתה מנפנף אותי" - אז זהו, שלא. הבאת את זה על עצמך.

ממליץ לך לשכוח מדעות קדומות ולהפסיק להתנהג כמו ילד קטן, כי שנינו יודעים שאתה לא כזה וכשאתה רוצה להיות רציני אתה רציני. אז תפסיק עם תלונות הסרק שלך כי בגישה כזאת מה שאתה רוצה לא יקרה.

אני אצטט את רועי, "לשכוח את העבר" - אולי תעשו את זה ביחד ותגיעו להבנה יותר גבוהה של המצב?

תחשוב על זה טוב.

ננעל
    yukki, מנהל קהילת CS:GO

שתף ב-Google+

הרשמה