תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    13.08.2017
    שלום חברי פורום vGames ההצעה הזאת פונה אל האדמינים של שרת הפאן (רובם הפעיל)
    בשרת הפאן אני מצטער להודיע לא כיף (כשיש אדמין) ועכשיו אני אסביר למה
    עכשיו אני אתן לכם דוגמא שתמחיש את הרעיון אז תתארו לעצמכם שהאדמינים הם המשטר
    התושבים הם השחקנים והשרת הוא סוריה (מצטער שזאת הדוגמא זה פשוט מה שעלה לי לראש וגם יכול להמחיש טוב את המקרה)

האדמינים של שרת הפאן הם פשוט חושבים שהשרת הוא סוריה בסוריה יש משטר דיקטטורי
    התושבים לא אוהבים את המשטר הדיקטטורי ובגלל זה הם רוצים לברוח מסוריה בגלל שמה לעשות
    המשטר גורם להם לסבל או במקרה של השרת (לחוסר כיף)
    המשטר פשוט סותם את פיהם של התושבים ככה שלא ידברו לא יפה למשל "בן זונה" או "כושילאמא שלך"
    ואני מסכים איתם שבאמת מי שאומר דברים כאלה צריך לסתום לו את הפה (Mute/Gag לחילופין)
    אבל כאשר שחקן אומר מילים פחות חמורות כמו למשל "כוסעמק" "איזה זין" (כאשר הוא נפסל או משהו)"
    "כלב" "מניאק" אני מאמין שהמשטר צריך להבליג למילים כמו אלה ולא להשתיק את האזרח
    וגם אדמינים אני רוצה להסביר לכם משהו אתם לא שונים מכל שאר השחקנים בשרת אתם בסך הכל אותם אנשים ואפילו בגילים קטנים מחלק מהשחקנים ואם שחקן קילל אתכם אני מאמין שאתם צריכים לתת לו (Mute/Gag לחילופין) אבל לחשוב מחוץ לקופסא ולחשוב כמה זמן הייתי נותן אם הוא היה מקלל שחקן אחר ולא אותי ואני מאמין שהזמן של (ה-Mute/Gag לחילופין) יינתן בשיקול נכון ולא בגלל שהשחקן דיבר אלייך ספציפית אתה צריך לתת לו (Mute/Gag לחילופין) ארוך יותר בגלל ששוב אני מזכיר אתה לא שונה מאף אחד אחר בשרת!
    כי בכל זאת השרת הוא לא סוריה והאדמינים הם לא שוטרים אז אדמינים אני מבקש ממכם תפסיקו עם היחס הזה
    כלפי שחקנים לשרת משום שככה פשוט אתם משתיקים שחקנים שפשוט רוצים לדבר ואם שחקן אמר "איזה זין" זה לא סוף העולם
    ואני מאמין שהרבה שחקנים בשרת חושבים את מה שאני מציג כרגע

ושוב אני אומר הסוג של ההצעה הזאת (אם מפרשים אותה נכון) היא לא פונה לכל האדמינים
    וגם לא מתכוונת לפגוע באף אחד מהאדמינים בסך הכל המטרה שלה היא לפנות לאדמינים ולהסביר להם מה התחושות
    ואני לא עכשיו אתן שמות בגלל שאני מאמין שמי שההצעה הזאת מכוונת אליו הוא יודע

טוב לסיכום אני מקווה שהבנתם את מטרת ההצעה ואני אשמח אם היא גם תיושם בשרת הפאן
    בגלל שאם זה יקרה כשאני אכנס לשרת אני אכנס בכיף בגלל שפשוט אין "משטר"
    נערך לאחרונה על ידי Mister1; 26.07.2018 בשעה 01:38.
    ברוכים הבאים לחתימה של יניב
    פה הכל מגניב
    תודה שצפיתם.
    אני גבר טיל

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    ניקח את זה לתשומת ליבנו,
    והדוגמא והפרזנטציה שהבאת פה זה בערך הדבר הכי רע שיכולת לעשות.

לא יודע מה יש לך, אבל אתה ממש מגזים. ואני בטוח שאם לא היית בא בגישה כזו של האדמינים הם המשטר (או ההתנהגות שלך בכללי, שאני כשחקן לא קבוע בפאן כבר מודע אליה ומודע לדרך התבטאות הבזויה שלך), ואז עושה משהו כנגד חוקי השרת ומצפה שיבליגו לך את זה...
    אז וואלה- לא.
    האדמינים שלנו הם לא מכונות ענישה ותאמין לי שאם היית בא אליהם בגישה יפה ומכבדת היו מבליגים לך הרבה יותר - משהו שאנחנו מכתיבים להם מהיום הראשון הוא "יחס גורר יחס" .

אז תתנהג בכבוד, ואז תאמין לי שיכבדו אותך.
    "אזרח".

ננעל.
    יוקי, מנהל קהילת CSGO לשעבר.

שתף ב-Google+

הרשמה