תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    10.01.2018
    שם המשתמש machoke
    תלונה נגד אטיופ מנהל שרת ה rp
    בוא אני אדבר דוגרי אטיופ ביקשת את זה כל כך הרבה פעמים את זה אז הנה זה הגיע
    אטיופ הביא לי באן יום אחד מוצדק אני לא בטוח לשיקול דעתו שואל אותו אם הוא יכול להוריד אותו הוא אמר לו שאלתי אותו למה הוא חשב כנראה שזה דיון ציני כי התשובות שלו היו כאלה ציניות רדודות ומעצבנות אחרי כמה דקות חבר גנג לשעבר מסתכל ב suorce bans ורואה שהאריכו לי את הבאן בעוד יום אחרי יומיים שאני בבאן מוי גיימס שאלתי את אטיופ למה הוא הוסיף עוד יום אמר לא עניינך אחרי חמש דקות קראתי לגונזילה שאלתי אותו תגיד זה הגיוני שהוא לא כותב לי למה הוא הוסיף לי יום הוא אומר לא פנה לדאק עכשיו גיליתי דאק לא קשור בכלל רגע בוא נפסיק לדבר על זה מקרה של חבר שלי
    חבר שלי חטף סקאם משחקן שידוע כשחקן שעושה בעיות הוא הוסיף את חבר שלי לגנג חבר שלי תרם את כל מה שהוא יכל סכום המצטבר ל40000 חבר שלי הראה הוכחות אטיופ אמר שזה פי באן אם הוא לא מוסר לו את הכסף הוא בפי באן בסוף הוא אמר לו הביא לו באן לשבוע וירד לו תוך יום יומיים חברי יצא בלי כלום ביד ואמנם הצליח להשתקם אבל הפסיד 40000 btw הם נהיו חברים הכי טובים מסמן אותי למיוטים גגים אם אני צוחק עם אנשים בשרת שעושים אותו דבר קיצר מנצל גישות ואני בטוח שיש עוד מלא מקרים שכנראה אני לא יודע אליהם אבל שאני שואל אנשים בשרת מה הם חושבים על אטיופ עונים כן לא ממש אוהב אותו
    אטיופ ביקשת קיבלת
    נערך לאחרונה על ידי login12; 25.07.2018 בשעה 22:14.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2016
    שלום machoke
    אני רוצה להגיד לך משהו אתה יודע איך אתה מתנהג לאדמינים ולשחקנים: מתגרה צועק ומתחכם,
    אז הארכתי לך את הבאן בגלל הסיבות האלה לא היה אף אחד שקשור לבאן שנתתי (לא דאק לא גונזילה ולא עוד הרבה אנשים) אתה הוספת אותי ושאלת אותי למה הארכתי. אני לא עניתי לך כמו שאתה כותב פה אז בבקשה אל תשקר ותספר את האמת.
    עוד משהו זה שאתה משקר גם כאן בכך שאמרתי שהשחקן יקבל פיבאן (אני לא מאיים בבאן כזה בכלל) מכיוון שחברך הפסיד לו בדואל כי היה "חייב להחזיר לו על פיילים" (משהו שאני ניסיתי להסביר לך ולחברך שלא צריכים להחזר ולא הקשבתם).
    המיוטים שאתה מקבל הם מאותה סיבה כמו שאמרתי "אתה מתגרה צועק ומתחכם כל פעם עם אדמינים ושחקנים".
    אז אם תמשיך לבוא לשרת לעשות בעיות ולדבר איך שבא לך לשחקנים ולאדמינים בלי הגבלה אורכי הבאנים שלך יגדלו ויתארכו.
    אפשר לנעול
    נערך לאחרונה על ידי Etupe; 25.07.2018 בשעה 22:27.

אופק מנהל שרת ה-RolePlay
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.01.2018
    אטיופ בוא אתה אפילו אמרת שאתה לא תנעל על השנייה הראשונה היום צעקתי בפעם כי הייתי מעוצבן מאוד ממך בעיקר ואפילו אתה לא עוקב אחרי מה שאני אומר אתה אמרת ביום ראשון זה חוק חדש שאפשר לעשות סקאם זה בסדר אבל מה שהוא עשה היה לפני שלוש שבועות אטיופ אתה איימת עליו בפי באן אטיופ הוא הביא הוכחות נו באמת אל תבלבל אני תכננתי הוא לא הפסיד לא בדואל אני הפסדתי לו בדואל והחלקתי על הדרך אטיופ אל תשקר פה אני בדרך כלל מדבר בכבוד לאדמינים ואל תרמוז שאני שקרן כי אתה כל דיון שלך אתה מתחיל בצרחות של לא יודע מה אטיופ קיצר בבקשה לא לנעול יש לי הוכחות עבדתי על זה אל תדאג

- - - Updated - - -

שקרן אל תקרא לי אטיופ אתה משקר פה להרבה אנשים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2016
    אני רוצה להגיד לך משהו אחרון לפני שינעלו את זה אני לא מאיים על שחקנים בפיבאן ובמיוחד לא על דברים כאלה וסקאם עדיין לא חוקי בשרת (שאני ועוד שני אדמינים ניסינו להסביר לכם ולא הקשבתם) בנוסף השחקן (חבר שלך לא הראה לי שום הוכחות) למרות שאתה ממשיך לשקר כאן הבאן שהשחקן השני קיבל הוא לא בגלל מה שאתה אומר אלה בגלל שעשה בעיות בשרת אז תשים לב למעשייך ותתחיל להבין שכל שיחה שאני לפחות לוקח אותך אתה מתחיל ישר ב:"תודה באמת ששיגרת אותי" כאילו אני חייב לך משהו בזמן הזה (אני לא יודע אם זה קורה עם עוד אדמינים או רק איתי אבל תתחיל לשים לב!)
    עכשיו אפשר לנעול

אופק מנהל שרת ה-RolePlay
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    הדיון הזה לא מתקדם, בעיקר בגלל ששיטת ההתבטאות שלך לא מובנת לגמרי.

תוסיף את אחד ממנהלי הקלאבים (kingsman, duck, forever) בשביל להמשיך בתלונה.

ננעל
    yukki, מנהל קהילת CS:GO

שתף ב-Google+

הרשמה