תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    28.04.2017
    שם המשתמש בסטים: Maor
    קישור לסטים: https://steamcommunity.com/id/doly1
    על איזה שרת מדובר: הסארף קומבט
    הערות: טוב הכל התחיל לפני שבוע וחצי בערך נכנסתי לסארף קומבט ופתאום אני מגלה שאיפסו לי את הנקודות.
    אחרי שדיברתי עם כמה אדמינים והמנהל שרת התברר לי שאיפסו את הנקודות לכל הסמארפים, ולי איפסו את הנקודות בטעות.
    המנהל שרת ואופק (קינגסמאן) אמרו לי לא להיכנס לשחקן בגלל שאני יוריד לאנשים את הנקודות.

**הערה***
    למה אני צריך לשלם על הטעות שאופק עשה ולא להיכנס לשרת?
    הוא טעה אחריותו לתקן.
    דיברנו הצעתי להם שאני אכנס בנתיים מהסמארף שלי שהם שכחו לאפס אותו והם בנתיים יחזירו לי את הנקודות לשחקן המקורי.
    עוברים יום,יומיים,שלוש אני מדבר עם קינגסמאן מתי הם מחזירים לי את הנקודות שאני יוכל לחזור לשחק במשתמש הראשי, והוא אומר לי שיש לו דברים יותר חשובים על הראש,שלמתכנתים אין זמן, שיש עוד בעיות בהקהילה,בקיצור מורח אותי.

****הערה*****
    בלי להעליב ברצינות אני לא מבין למה הוא חושב שזה מעניין אותי הבעיות שיש לקהילה,הוא עשה טעות שיתקן אותה,למה אני צריך לחכות בגלל שיש לו דברים אחרים לתקן בקהילה.
    ככה במשך שבוע אני מדבר איתו שואל אותו מתי מחזירים לי תשחקן, ובמקום לבוא אלי בגישה של אני רוצה לעזור אני מרגיש שהוא עושה לי טובה בכלל שאני מדבר איתו.
    היום אני שואל את דרגון (סגן מנהל הסארף קומבט) מתי מחזירים לי תשחקן הוא אומר לי אני לא יודע שאני אדבר עם אופק,ביקשתי ממנו לדבר עם אופק כי נמאס לי מהיחס המזלזל שלו.
    דרגון מדבר איתו, ואופק אומר לו שהמתכנת בצבא.

**** הערה****
    מה אני אמור להבין מזה? שאני צריך לחכות שבוע/שבועיים/חודש עד שהמתכנת יחזור?
    הוא המתכנת היחיד בקהילה?
    קיצר אז החלטתי לשלוח פה הודעה ואשמח שתעזרו לי.

הערות**
    1. אופק אשמח אם לא תגיב לתלונה הזאת ושמשהו אחר יגיב.
    2. אני מרגיש שאם לא הייתי מנדנד לכם לא הייתם מסדרים את זה, עד כמה שידוע לי אני לא אמור לנדנד לכם בשביל שתסדרו את זה, אם פישלתם תתקנו.

נ.ב
    אני ממזמן לא אדמין בקהילה, תורידו בבקשה את "צוות CS:GO"

סטים אידי: STEAM_1:1:171856399
    נערך לאחרונה על ידי maor121; 25.07.2018 בשעה 22:38.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    דבר איתי בסטים, זאת לא תלונה אלא סך הכל פתיחה לדיון וזה לא מתקבל בפורום הזה.
    כמובן יותר מאשמח גם לדבר איתך בטימספיק אם אתה מעוניין.

https://steamcommunity.com/id/yuggi

ננעל.
    יוקי, מנהל קהילת CSGO לשעבר.

שתף ב-Google+

הרשמה