תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    05.01.2018
    שם המשתמש המתלונן: shonik / שוניק המחסל

שם האדמין: buddha+itamarcohen

סיבת התלונה: Abuse,דיבור לא נעים,גרימה ליציאה מהשרת.

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 25/07/2018

הערות נוספות: אני הייתי Main Guard ועשינו משחק שנקרא Cube שיש שם קוביה שמסתובבת והורגת אנשים..
    סיטי אחר בטעות לחץ על הפעלה ונהרגו בערך 3-4 שחקנים, האדמין לא חשב פעמיים בלי אזהרות עשה לנו VOTE CT.
    לאחר מכן אפשר לראות שאנוכי שוניק כתבתי בצ'אט אביוזר אביוזר במטרה להשמית את שמו של האדמין כי הוא מנצל את כוחו לרעה. אחר כך אפשר לראות שהאדמין "The Squid" העביר לי במיק לא להספים את הצ'אט והפסקתי.
    האדמין BuddHa נתן לי גאג של 15 דקות בלי סיבה ובלי אמירה במיק מה הסיבה גם כן.
    לאחר מקרה זה אפשר לראות שאני מבקש מהאדמין במיק את סיבת הגאג, בהתחלה הוא לא מתייחס, לאחר מכן שאל אותי אם אני רוצה לדעת סיבה ועניתי בחיוביות, והאדמין השני "itamarCohen" נתן לי גאג ל60 דקות ואמר הנה הסיבה, ועשיתי /muted וגם שם אין סיבה. העובדה שהאדמין השני מתערב לאדמין אחר בגאגים זה כבר בלתי נסבל, והארכת הגאג שלי לשעה בלי סיבה גם כן בלתי נסבלת, הוא היה יכול פשוט להוריד לי את הגאג ולשים מחדש עם סיבה במקום להאריך לי אותו.
    לסיום היני מעוניין שהאדמין ייענש על ניצול גישותיו.

דמו: פה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.02.2010
    שלום שוניק,
    לאחר בירור עם האדמינים הם סיפרו לי על כל הפריקילים שעשית ושבסוף הם החליטו לעשות votect ולאחר מכן הספמת את הצאט ב"אביוזר".
    פעם הבאה שאתה מעלה רקורד תשתדל לא לסלף את הראיות.
    העונש על ספאם בצאט והתגרות הוא גאג, פעם הבאה תימנע מלעבור על החוקים בכדי שלא תקבל עונש ולמנוע וויכוחים מיותרים,
    מקווה שלמדת מהעונש ושתשנה את ההתנהגות שלך כבר.
    המשך יום טוב.

אפשר לנעול
    נערך לאחרונה על ידי CaSTeR514; 25.07.2018 בשעה 15:38.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2017
    ננעל.

שתף ב-Google+

הרשמה