תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    24.07.2018
    שם המשתמש: https://steamcommunity.com/id/MemeInspector/ ,Gavinued

קישור של הבאן: https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#31832

שם האדמין שנתן את הבאן: Console
    סיבת הבאן: לפי הסורסבאן, קיבלתי באן על פרסום שרת אחר.

התאריך שבו ניתן הבאן: 24/07/2018

הערות נוספות: אני לא פעיל בפורומס בכלל אז אני מתקשה פה במעט.
    Luqs הסביר לי שהבאן ניתן על ידי הקונוסלה שזיהתה שרשמתי שם של קהילה אחרת בצ'אט. אין לי הוכחות שלא כתבתי שם של קהילה אבל אני בטוח שיש לוגים של הצ'אט שהאדמינים יכולים לבדוק. לדעתי אני 'די' ידוע בריטייקס ואנשים יודעים שאני לא מדבר אלא אם כן מישהו שאני מכיר נוכח או אילו הערות שנונות שאני מוציא מפי מידי פעם. אני לא יודע עד כמה "אינסטנט" הקונסולה, אבל לפי זכרותי ההודעה האחרונה שרשמתי הייתה "+rep" לשחקן בשם Ksr. אין לי אינטרס לפרסם קהילה אחרת או אפילו להעלות שם של קהילה אחרת סתם ככה עקב אי ידיעת שמות של קהילות אחרות חוץ מגיימרס ישראל ויורגיים (אם הם נחשבים למתחרים) ואני 100% בטוח שאף פעם בזמן ששיחקתי בשרת העלתי את השמות המוזכרים לעיל. מקווה שיש אפשרות להסתכל בלוגים ועל הדרך לתקן משהו בקונסולה כי זה היה באן ממש שגוי לדעתי.
    נערך לאחרונה על ידי Gavinued1; 24.07.2018 בשעה 16:17. סיבה: Typo
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.05.2016
    תנסה להיזכר מה רשמת אז, למה הקונסול סתם לא מחלק באנים, רק כאשר אתה רושם בצאט קהילה מתחרה כלשהיא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.07.2018
    דיברתי עם אותו בחור באנגלית והדבר האחרון שרשמתי היה +rep. דיברתי עם חבר שלי שהוא סגן מנהל וויגיימס בטים פורטרס והוא אמר שיש אפשרות כזאת לבדוק את הלוגים של הצ'אט. אני לא זוכר במדויק מה רשמתי כי זה לא רלוונטי, אבל אני 100% זוכר שלא רשמתי שום דבר על קהילות אחרות, אף פעם לא רשמתי משהו על קהילות אחרות. וויגיימס זאת הקהילה הישראלית היחידה שאני משחק בה בסי אס (לא רוצה ללקק אבל השרתי ריטייקס של וויגיימס הם העליונים מכל השרתים האחרים שאני מכיר - אז כמו שרשמתי, אין לי שום אינטרס לפרסם קהילות אחרות). חוץ מזה קראתי פה פוסטים אחרים וראיתי שעל באן ראשון (אפילו שזאת טעות) סולחים, אבל כמו שרשמתי עוד פעם בפוסט למעלה, אני חדש בפורומס אז אני לא יודע פה את החוקים כל כך. אם אין אפשרות לבדוק את הלוגים אז אני אדבר עם הבחור ששיחקתי איתו במשחק שנתנו לי בו באן (הוא כרגע אופליין) ואני אשאל אותו אם דיברתי על קהילות אחרות כדי שלפחות תהיה הוכחה וורבלית כי הוא הוסיף אותי דקות אחרי שקיבלתי את הבאן, כנראה רצה להבין מה קרה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.05.2016
    ירד לך הבאן, פעם הבא שתקבל באן ותשחק אותה ראש קטן שאתה לא זוכר מה רשמת, הבאן ישאר, כי סתם ככה לא מקבלים באנים מהקונסול,
    מקווה שטעויות כאלו לא יחזור על עצמם, תדע שלא לפרסם קהילות בשרתי הקהילה כל שם של קהילה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2017
    ננעל.
    קינגסמן מנהל הקלאבים לשעבר
    שתף ב-Google+

הרשמה