תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    13.02.2018
    אוקיי אז באשכול הקודם לא סיפרתי כמה דברים. אז אמרו לי לפתוח אשכול חדש וזה שאני ממשיך לנסות ולנסות שירד לי הבאן צריך לומר משהו אז נתחיל @
    שם פרטי:טל
    שם במשחק:Tal177
    סטים איידי:1:1:196531533
    סיבת הבאן המצוינת בסורסבאנס:התגרויות בטים ספיק, עושה בעיות כלליות בשרת הג'ייל ולא מראה רצון להשתפר, מטריד שחקנים בשרתים. הבאן לא יורד עד שמתנצל באשכול בפורום.
    הסבר על המקרה: אז בו נתחיל מהתחלה הכל אני באתי לשרת ממש כמו כל יום אני ניכנס רואה שעלו אדמינים חדשים כמובן אומר מזל טוב אומר בהצלחה וזה וזה ואז אני ניכנס ל TS לדבר עם האנשים שאני מדבר איתם כמעט כל יום עם איתי וניצן אני ניכנס מדבר קצת אנחנו מדברים בטים ספיק תוך כדי שאנחנו משחקים בשרת ופיתאום אחרי שניצן לכלך על האדמינים החדשים אמרתי לו שהוא לא יותר טוב מהם ושהוא בחיים לא יעלה לאדמין. אחר כך הוא התחיל לתת לי קיקים כל פעם מהחדר שהוא אדמין בו אני ניכנסתי וכל הזמן הוא הספים אותי בקיקים ואז קיבלתי באן ל 10 דק משרת ה TS והייתי עצבני כי סך הכל מה עשיתי ניכנסתי לחדר שהוא הספים אותי בקיקים אני מבין שזה מספים תצאט לא יודע לוגים ניראה לי קוראים לזה אבל מה אני רוצה לדבר עם משהו והוא כל הזמן מביא לי קיק ואז קיבלתי באן ל 10 דקות אחר כך הורידו לי את הבאן והביאו אותי לשיחת בירור עם FOREVER ו עם OR.A אמרתי להם את הצד שלי והם נתנו לי פיתרונות ואחרי כמה זמן הלכתי לרגע ואז ניזכרתי במשהו מתישהו ש אותו בן אדם שגרם לי לקבל באן אני גרמתי לו לקבל באן לא משנה לכמה זמן ואז יש אני ועוד חבר הלכנו לטל שעד לא מיזמן היה מנהל הקלאבים ואמרנו לו אני ועוד מי שהיה איתי בשיחה שהכל היה בצחוק ואנחנו חברים טובים ושיוריד לו את הבאן כמעט חצי שעה ניסינו למצוא את הבאן שלו כדי להוריד לו אותו ומה שהכי עיצבן אותי שהוא לא עשה אותו דבר שהוא היה מוכן שאני אקבל באן למרות שאני ניסיתי שיורידו לו את שלו אז כן הלכתי וקיללתי אותו קללות ממש גרועות וזה ורשמתי לו שאני מקווה שלא יעלו אותו לאדמין בחיים כי ממש פגע בי שהוא הלך להלשין עליי למרות שאני בחיים לא מלשין עליו ולא מדווח עליו על כל מה שהוא עושה אז אני הלכתי לאכול ובאתי ללכת ל AFK ROOM ב TS ופתאום OR.A מעביר אותי לעוד שיחת בירור איתו ועם פור אבר על מה שרשמתי ואני הייתי באמצע האוכל ולא היה לי כוח לעוד שיחת בירור אז אמרתי לו שאין לי כוח לדבר איתם ושמצידי יביא לי באן הוא אמר לי 10 שניות להוריד מיוט אמרתי לו שלא אכפת לי ואז הוא נתן לי מיוט ויצאתי והמשכתי לאכול ואחר כך שכל החברים שלי ראו את הבאן הם אמרו לי ללכת להתנצל אמרתי להם שאני לא יודע כי זה באמת פגע בי שהוא אותו חבר שאני מדבר איתו מלא ואנחנו כל הזמן צוחקים ביחד הלך ואמר למשהו גבוה להביא לי באן על זה שרציתי להישאר בשיחה וזהו אני די בטוח שזה כל מה שקרה ואז הגענו לפה אז אני ממש מצטער ואני לא אחזור על זה יותר רק תנו לי לחזור לשחק בקהילה כי אני אוהב את הקהילה ואני לא רוצה לעזוב אותה וזהו קיצר.
    מדוע לדעתך העונש צריך לרדת כי אני ממש אוהב את הקהילה שוב אומר ונורא יהיה חבל לי לא לשחק בא יותר שכל החברים שלי משחקים בא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.05.2017
    עיר
    מודיעין
    שלום טל,
    ההתנצלות מתקבלת, הבאן יורד.
    במידה ומקרה כזה או אחר חוזר על עצמו אתה תורחק פעם נוספת מהקהילה והפעם לא ניתן לך הזדמנויות.

יום טוב, אפשר לנעול.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    ננעל
    yukki, מנהל קהילת CS:GO

שתף ב-Google+

הרשמה