תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    13.02.2018
    שם פרטי:טל
    שם במשחק: Tal177
    סטים איידי:
    1:1:196531533
    סיבת הבאן המצוינת בסורסבאנס
    התגרויות בטים ספיק, עושה בעיות כלליות בשרת הג'ייל ולא מראה רצון להשתפר, מטריד שחקנים בשרתים. הבאן לא יורד עד שמתנצל באשכול בפורום.

הסבר על המיקרה: הכל התחיל שאני ניכנסתי לשיחה של חבר טוב שלי. הוא התחיל ללכלך על האדמינים החדשים שעלו ואמר שהם לא מתאימים אני אמרתי לו אם הוא חושב שהוא יותר טוב הוא אמר לי "שלו הכי מגיע לעלות לאדמין" ואמרתי לו "שהוא בחיים לא יעלה לאדמין" אמרתי לו את זה כי הוא כן עושה בעיות וזה ויש לו הרבה באנים וזה והוא בעייתי ואז הוא הלך להיתלונן לפור אבר ואני בידיוק באתי ללכת לאכול פתאום אני רואה שאור A מעביר אותי לחדר שלו לי כבר לא היה כוח לעוד דיבורים וחפירות אמרתי לו "עזוב הכל תביא לי באן" הוא אמר לי שיש לי 10 שניות להוריד מיוט אז ספרתי 10 שניות ואמרתי לו אתה מביא באן אני צריך ללכת הוא אמר לי שאני מורחק לצמיתות מהקהילה עד שאני אתנצל אני אמרתי לו בסדר שיתן לי באן אין לי כוח כבר והלכתי לאכול כמו שאמרתי ואז הוא גם הביא לי ב TS משהו שניקרה גלובל מיוט שאני לא יכול לעשות כלום כמו משהו שנגוע בכלבת לא יכול להיות עם אף בן אדם שהוא רוצה לדבר איתו אז דיברתי קצת עם חברים שאלתי מה הם חושבים וכולם אמרו לי שהגייל לא אותו גייל בלי טל D; מה שממש שימח אותי וגרם לי לירצות לבוא לשחק שוב אני כן חושב שאני בעייתי וזה לא כי אני רע זה כי ככה אני אבל אני אף פעם לא ארצה לקבל פי באן מקהילה שאני בא חודש או פחות וכבר יש לי משהו כמו 700 שעות עלייה ואני רוצה להיתנצל בשחקן שפגעתי בו the^squid! אני לא ידעתי כמה זה חשוב לך לעלות פה לאדמין אחרי שאמרת שהקהילה הזאת תיהיה מקום אחרון בלא זוכר משהו של הקהילות ושכל האדמינים יפרשו והם גרועים לא ידעתי כמה חשוב לך להיות אדמין בקהילה שאתה אומר עלייה את כל הדברים האלה אז סליחה על מה שאמרתי ואני ואתה מדברים יחסית הרבה אז מה זה מה שישבור את זה ??????? אז אני מביאה מלא חרטה ומבקש שתורידו לי את הבאן תודה ויום טוב D:
    מדוע לדעתך העונש צריך לרדת:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.05.2017
    עיר
    מודיעין
    שלום טל,

עד שלא תספר את האמת ואת כל הסיפור האמיתי.
    ולא תחסיר את הדברים שבאמת חשובים ואיך הכל התחיל אז לא נקבל את הסליחה שלך.
    ולא אכפת לי מה שחקנים אמרו לגביך ולגבי איך שאתה "תורם" לאווירה של הג'ייל, תספר את הסיפור ותספר מה שקשור לאשכול ואל תעביר נושא,
    זה הדבר הכי פשוט שבעולם, תגיב פה מחדש כמו שצריך בלי חירטוטים.
    אגב אני מאמין שזה יוסיף קצת לסיפור שלך:
    תמונה
    נערך לאחרונה על ידי ForEver-; 22.07.2018 בשעה 19:53.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.02.2018
    כן אז קיללתי אותו ואני יכול להגיד גם למה הוא כמו שכבר אמרתי כל אדמין שעולה הוא ליכלך עליו וביגללו קיבלתי באן ח 10 דקות מהטים ספיק אפילו שלא עשיתי כלום לא חשבתי שזה כזה חשוב כי זה לא קשור למה שקרה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.05.2017
    עיר
    מודיעין
    ביקשתי ממך להגיב כמו שצריך בתגובה חדשה ולא עשית את זה.
    אולי בעתיד תפתח אשכול חדש כמו שצריך ובלי סיפורים לא קשורים.

אפשר לנעול.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    נעול
    yukki, מנהל קהילת CS:GO

שתף ב-Google+

הרשמה