תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    מהו VAC Ban

ואק באן היא מערכת אנטי-צ'יט אוטומטית שמבחינה בציטים על מחשב של משתמש, המערכת תתן באן למשתמש ברגע שתזהה תכנת עזר על מחשבו של המשתמש.
    ואק באן הוא הרחקה לתמיד משרתי VALVE, הסיכויים שהבאן ירד שואפים לאפס.

VAC Wave
    כמו ששמתם לב, לפני יומיים מעל 90,000 משתמשים קיבלו (VAC Ban(VALVE ANTI-CHEAT והורחקו לצמיתות משרתי ואלב.
    ואלב מצאו דרך לאתר את הצי'ט הנפוץ ביותר בקרב שחקני CSGO והוא "Skin Changer", כל המשתמשים שקיבלו ואק באן ביומיים האחרונים הם על שימוש בסקין ציינגר.
    שמעתי הרבה אנשים שואלים "אני השתמשתי בסקין ציינגר מזמן, איך יכול להיות שקיבלתי דווקא עכשיו באן?", הבאן ניתן גם לשחקנים שהשתמשו בסקין ציינגר בעבר.

ההודעה שתקבלו

השינוי המשמעותי בכמות הבאנים

מקווה שהבנתם מה הוא VAC Wave, ואם בכל זאת לא הבנתם הכל אשלח קישור לסרטון שיסביר לכם:

נערך לאחרונה על ידי Global Made in China; 20.07.2018 בשעה 23:03.

הצטרף בתאריך
    25.05.2017
    עיר
    מודיעין
    זה מטורף כמות השחקנים שקיבלה את הוואק באן.
    תודה רבה על העדכון.

הצטרף בתאריך
    14.08.2015
    כתבה עניינית ומושקעת כל הכבוד אחי חידשת לי כמה וכמה דברים.

הצטרף בתאריך
    13.12.2017
    כתבה מצוינת, כל הכבוד על ההשקעה.
    תודה רבה על העדכון חידשת לי הרבה.
    Alon - Inspector

לכל עזרה או בקשה מוזמנים להוסיף אותי בסטים: https://steamcommunity.com/id/AlonKk/

הצטרף בתאריך
    21.02.2011
    נכתב במקור על ידי Global Made in China

כל המשתמשים שקיבלו ואק באן ביומיים האחרונים הם על שימוש בסקין ציינגר.
    שמעתי הרבה אנשים שואלים "אני השתמשתי בסקין ציינגר מזמן, איך יכול להיות שקיבלתי דווקא עכשיו באן?", הבאן ניתן גם לשחקנים שהשתמשו בסקין ציינגר בעבר.
    זה לא נכון דרך אגב, מקישור שראיתי בHLTV זה צ'יטים. תגובה של מתכנת צ'יטרים מאתר שהם קישרו:
    " It's safe to assume their findings during analysis of all the cheats they obtained as well as how common using pastes off UC has become, such as ***ware and the like, is what made them decide to make the VMT hook detection update and they may of sigged a significant number of the cheats they had obtained during that period as well.

Based on all of this, I'd wager that the VMT hook detection and signature based detections are responsible for the ban wave from yesterday and not only one or the other."

עוד תגובה:
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198796124093 Smurf last online 30 days ago was banned by it 2 days ago.

אין שם חפצים

כל מי שאומר שזה SKIN CHANGER זה ישראלים חרטטנים, ואפילו אם כן אין שום הוכחה וזה לא משנה.
    נערך לאחרונה על ידי Pl4yed; 21.07.2018 בשעה 23:45.

הצטרף בתאריך
    04.10.2017
    עיר
    לא זוכר
    תודה על העדכון !
    מנהל שרת הביהופ
    Steam

הצטרף בתאריך
    17.06.2017
    כל הכבוד, כתבה מעולה!

הצטרף בתאריך
    10.04.2016
    עיר
    זזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזז
    הvac wave שהיה הוא לא נטו סקין צאנגר.

הרשמה