תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    21.01.2018
    בחרתי לכתוב את זה פה משום שלפי דעתי האשכול של ההזדמנות שנייה מאוד עמוס ולא כלכך מסודר

שם פרטי: ג'ניה

שם במשחק: aXe/`/

סטים איידי:
    STEAM_1:1:186914878

סיבת הבאן המצוינת בסורסבאנס:wallhack+ aimbotחשוד

הסבר על המקרה: לפני כמה ימים קיבלתי באן על כך שאדמין צילם סרטון שלי הורג מישהו באוויר וטוען שהשתמשתי בהאקים, הסרטון עצמו עורך כדקה ואמרו לי שצוות הגארד יבדוק אותו, לא נראלי שזה הגיוני שיקח לצוות של שחקנים מנוסים שלושה ימים כדי לבדוק סרטון של דקה וחצי במיוחד לא אחרי שאני מבקש מאותו אדמין לבוא איתי לשיתוף מסך בדיסקורד והוא מסרב... אני ממש לא יודע מה יהיה בעתיד אבל אשמח אם תתנו לי הזדמנות שנייה ותורידו את הבאןתודה.מדוע לדעתך העונש צריך לרדת: לפי דעתי לכל אחד צריך לתת הזדמנות שנייה גם אם הוא טעה וגם אם לא, במקרה שלי אני עצמי ואוניכ יודע שציטים בוודאות במשתמש מושקע של כמעט 500 שקל שלא עשיתי שום ציטים כדי לסכן את המשתמש שלי.אשמח לקבל הזדמנות שנייה
    תודה רבה וחופש גדול שמח

בנוסף לכך יש את אחד החוקים הקובע שעל השחקן להיות חודש ומעלה מקבלת הבאן, לפי דעתי טיפה מגוחך משום שאין תאריך שקובע מתי צריך לתת לבן אדם הזדמנות שנייה, אם הבן אדם הבין את הטעות שלו
    לפי דעתי הוא יכול כבר לקבל את הזכות להזדמנות שנייה, שנית אני בן אדם עם עבר מאוד ארוך אבל מה שאני יודע בוודאות? האקר אני לא!
    יש לי ערוץ של ויגיימס שמראה סרטונים קצרים של כל מיני האקרים שנתפסו בראסט
    דבר אחרון להיום, כמה שעות לפני קבלת הבאן שלחתי למנהל השרת blueblud הודעה ובהודעה כתבתי: היי בלובלאד יש לי רעיון, מה דעתך שאפתח ערוץ יוטיוב לסרבר ואעלה בו Montages (קליפים קצרים ומחוברים שיוצרים סרטון שלם מכל מיני סיטואציות)
    והוא אמר שאין לו שום בעיה עם זאת (כמובן שאם הייתי מצלם את הסרטונים היו יכולים לראות בבירור אם יש לי תוכנות כלשהן פתוחות שעוזרות לי להשתמש בהאקים ולכן לא הייתי מציע זאת מלחתחילה! באמת אשמח אם תוכלו לחשוב עוד פעם על הזדמנות שנייה בשבילי למרות שלא עבר חודש משום שלאחר שיעבור החודש הזה לא ישאר לי זמן להיות במחשב בשרת בחופש ולא יהיה לי מה לעשות בחופש ( 43 שעות בשבועיים האחרונים בראסט ( המשחק האהוב עלי ביותר) לעומת 57 שעות בסיאס שמותכן אולי שלוש שעות מסתכמות בקומפים וכל השאר בשרתי ויגיימס))
    תודה רבה על שיתוף הפעולה של כולכם מקווה שהצלחתי לשכנע אתכם טיפה מדוע מגיעה לי הזדמנות שנייה

המשך יום מצויין!

נערך לאחרונה על ידי xlondez; 19.07.2018 בשעה 21:00.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.05.2016
    בשביל מה היה הצורך לפתוח אשכול נוסף? בזמן שיש לך אחד שאתה מחכה בו לתשובה?
    תחכה בסבלנות עד שתקבל תשובה באשכול הראשון שלך, פעם הבא שתחשוב לפתוח אשכול נוסף הנושא ינעל בלי שתקבל תשובה, אל תתחכם, ותחכה בסבלנות!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.04.2017
    ננעל , פעם הבאה בלי שטויות כאלה , חכה לתשובה .
    שתף ב-Google+

הרשמה