תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    27.03.2018
    היי שמי הוא סהר או psycho כמו שהרוב מכירים אותי אני הייתי אדמין בשניי שרתים בארנה וברולפלי הייתי אדמין פעיל מאוד שמשחק המון ומקשיב תמיד ועוזר ככל האפשר בתאריך 18/7/2018 קיבלתי ואק באן עכשיו לפי חוקי הקהילה צריך לקבל פי באן אבל עם יש ואק וייב על סקין ציינגר (https://www.reddit.com/r/GlobalOffen...wave_18072018/ כמי שאפשר לראות ברדית) אתם יכולים לבוא לטובתיינו אף פעם לא עשינו ציטים ואני מדבר על כל אלה שקיבלו ואק עכשיו בתור אחד שהשקיע כמעט את כל הזמן שלו בקהילה הזאת (אפילו שברתי שיא של שעות ברול פליי) השקעתי את כל החיים שלי במחשק בפאקינג מחשב ועזרתי רק בשביל שאני יקבל פי באן אני חושב שאתם צריכים לבוא לטובתנו אנחנו אלה שהשקענו את כל החיים שלנו בקהילה במחשב אני אישית אפילו הדרדתי בלימודים רק בשביל הקהילה רציתי להשקיע עוד ואתם יכולים לשאול את המנהלים שלי לשעבר כמה שהייתי פעיל ואני בטוח שכל מי שקיבל אף פעם לא השתמש בציטים עשינו רק סקין ציינגר ואפילו לא בשרתים שלכם מקווה שיש עוד אנשים בקהל שהם כמוני ואני הקול בשבילם כל מי שקיבל את הואק בתאריך 18/7/2018 בבקשה להגיב למטה ולתת את תגובתו בנוגע תודה רבה סהר או psycho

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.03.2018
    נחמד לראות שמגיבים על הכל וספציפית על זה לא עונים וגם מוחקים תגובה כל הכבוד vgames עם אפשר לסדר לי שיחה בבקשה עם אחד מהמנהלים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2017
    תחכה בסבלנות עד שתקבל תשובה ואל תתחכם, פעם הבא שתבוא בגישה כזאת אז האשכול יינעל בלי שתקבל תשובה, תחכה בסבלנות!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.09.2017
    למה מחקתם לי את התגובה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2017
    נכתב במקור על ידי v1iRealWolf
    למה מחקתם לי את התגובה
    אתה לא אמור להגיב בדיון הזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.03.2018
    אבל אני והוא חלק מזה ואני ביקשתי ממנו לתת את חוות הדעת שלו מה הבעיה גם הוא קיבל פי באן אז למה שלא יגיב

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    כי זה לא אשכול דיון.
    זה אשכול תלונה, ואם היית מעוניין באשכול דיון היית צריך לפתוח אותו בפורום הראשי ולא בפורום תלונות.
    בכל מקרה, כנוהל הרגיל, ועם כמה שזה עצוב לראות אדמינים איכותיים עוזבים בגלל טעות מטומטמת שלהם - אין מה לעשות עם הבאנים שלכם כרגע.

מה אני אגיד לך, לא הייתם צריכים להשתמש בזה, ונאמר לכם מההתחלה ואתם אמורים לדעת מראש במיוחד כאדמינים - ששימוש בתוכנות עזר הוא בלתי חוקי בשרתים. ואם לא בשרתים, במידה וקיבלתם וואק - ע"י מערכת הבאנים של valve שעליה אנחנו סומכים אנחנו נותרים עם הבחירה היחידה של להוריד ולהררחיק את חברי הצוות שנקלעו למצב הזה.

אתה לא לבד, איבדנו כמה חברי צוות בwave הזה - ואני מקווה שחברי צוות ושחקני קונטר בכללי ילמדו ששימוש בתוכנות עזר הוא לא מועיל בשום צורה.

נעול
    yukki, מנהל קהילת CS:GO

שתף ב-Google+

הרשמה